Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maz_po_trzydziestce

zona, bra bielizny, sex

Polecane posty

Gość maz_po_trzydziestce

Witam. Od zawsze chcialem by moja zona chodzila bez bielizny, zaczyna robic sie cieplo i chcialbym by chodzila bez majteczek - w spodnicy i ponczochach. Ją to krepuje a ja wprost marze o tym by podejsc do niej i wiedzac ze nie ma bielizny zerznac ja mocno oparta o okno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz_po_trzydziestce
widzisz potulna .. dla ciebie moze nie fantazja - a dla mnie a i owszem. Sama swiadomosc tego ze moja zona chodzi do pracy bez majtek, w spodnicy i ponczochach, ze ktos moze domyslic sie tego, cos zauwazyc - sprawia ze sie pobudzam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz_po_trzydziestce
krepuje sie...nie wiem dlaczego? jest atrakcyjna i w sumie w lozku o pruderie nie mozna jej posadzic - no ale wstydzi sie wyjsc na ulice, do pracy...nawet do sklepu bez bielizny w spodnicy czy sukience...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz_po_trzydziestce
no widzisz ja tez nawet jesli jestem w garniturze,:) zdazylo sie kilka razy na urlopie ze chodzila bez bielizny, ale ja pragnalbym aby tak bylo na codzien, zebym mogl np w czasie jazdy samochodem odslonic jej sukienke mrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz_po_trzydziestce
dzieki:) ciekawe czy to ja jestem dziwny ze o tym marze, czy ona ze tego nei robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz_po_trzydziestce
no ale ty spelniasz jego fantazje:) zreszta coraz czesciej lapie sie na tym ze wieksza frajde sprawia mi seks gdy moja zona jest ubrana lub nie do konca naga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz_po_trzydziestce
tylko wiesz w lozku ona naprawde nie jest wstydliwa, wrecz przeciwnie : duzo, mocno, w kazdej pozycji lacznie z seksem analnym.....a jednak na ulicy wstydzi sie byc bez majteczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz_po_trzydziestce
namawiam i bede namawial:) zreszta do paru innych rzeczy tez sprubuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz_po_trzydziestce
witam:) mam mały sukces - obiecala mi ze jak zrobi sie ciut cieplej to wybierzemy sie do kina czy na zakupy i ona nie zalozy bielizny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz_po_trzydziestce
witaj Potulna:) widze ze sledzisz watki na biezaco:) moze opowiesz o jakis swoich fetyszach czy fantazjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz_po_trzydziestce
nie wiem czy udało, ale przynajmniej mi obiecala - czy to zrealizuje to sie dopiero przekonamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz_po_trzydziestce
trzymaj, trzymaj:) jak to sie spelni to chyba ja w trakcie takich zakupow zaciagne w ustronne miejsce i bzykne:) a o tym co sie bedzie dzialo w domu potem to lepiej nie pisac by dzieci na kafeterii nie gorszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz_po_trzydziestce
nie wiem Potulna ile masz lat (chociaz kobiet o wiek sie nie pyta), ale czasami czytajac co te dzieci wypisuja, to mam wrazenie ze to one nas mogly by czegos nauczyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz_po_trzydziestce
ja osobiscie wole robic niz mowic....ale dzielenie sie z innymi swoimi przezyciami jest rowniez ciekawe i ekscytujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz_po_trzydziestce
to moze napiszesz cos o sobie.... w kontekscie erotycznym ma sie rozumiec?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×