Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Boobssss

odchudzanie a piersi

Polecane posty

Gość Boobssss

hej dziewczyyny kilka miesiecy temu przytylam, musze schudnac ok 10 kg;/ mam pytanie jak zrobic zeby schudnac ale zeby piersi na tym nie stracily, mam dosyc spore i boje sie ze zrobia sie nieciekawe a troche przeszly..np pojawiaja sie rozstepy, sa cwiczenia jakies na biust???aby jue ujedrnic, jak dieta??piersi skladaja sie z tluszczu, wiec jak bede miala diete nisko tluszczowa szybko oklapna????help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wiele to nie możesz zrobić
bo nigdy nie wiadomo skąd ci się będzie spalać. Chyba tylko ćwiczenia jakieś na ujędrnienie. Staraj się tez drastycznie nie odchudzać, czyli nie obcinaj drastycznie kalorii, optymalnie powinno sie chudnąc 1 kg na tydzień max ale jak wprowadzasz ćwiczenia to lepiej się zmierzyć w kluczowych miejscach bo mięśnie ważą więcej niż tłuszcz. Z takich ćwiczeń na ujędrnienie to polecam wszelkie ćwiczenia na klatkę piersiową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskimama
Podstawa to dobrze dobrany stanik, zmieniany w miarę zmian rozmiaru piersi (żeby cały czas było optymalne podtrzymanie), noszony także w nocy. I poczytaj tu: http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203,131257767,,Jak_schudnac_bez_utraty_biustu_.html?v=2 http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203,127314852,,biust_po_odchudzaniu.html?v=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttytytwtyw
"piersi skladaja sie z tluszczu, wiec jak bede miala diete nisko tluszczowa szybko oklapna" po pierwsze piersi składają się z tkanki gruczołowej i tłuszczu i ta pierwsza nie zanika ani nie rozrasta się gdy przybierasz/tracisz na wadze poza tym nie wiem dlaczego tyle kobiet jest tak ograniczonych umysłowo, że wydaje im się, że tłuszcz w pokarmach, odkłada się jako tłuszcz w organizmie- tymczasem tłuszcz nie różni się niczym od białek i węglowodanów pod tym względem, po prostu tłuszcz ma najwięcej kcal w gramie, więc łatwiej uzbierać w ten sposób dużą liczbę kcal. większość ludzi się pasie na węglowodanach. a dla biustu najgorsze jest błędne koło diet i obżarstwa- mam kolezanki co tyją, a później wracają do normalnej wagi i po kilku takich cyklach cycki wyglądaja jak dwie puste skarpety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Dobry stanik i dobre nawizlaznie skory, cieplo-zimne prysznice i damskie pompki. O dobrych stanikach poczytaj na lobby biusciastych. Nie chudnij za szybko, i nie ograniczaj za bardzo tluszczu w diecie, raczej weglowodany, glownie cukry. Tluszcz jest potrzebny skorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boobssss
Dzieki dziewczyny:) a znacie jakies cwiczenia na ramiona???zawsze mi tluszcz wchodzi w ramiona, i np mam tak ze z latwoscia buduje mi sie tkanka miesniowa, jakie robic cwiczenia zeby spalic tluszcz oprocz aerobow ale z nastawieniem na ta partie , pozdrawiam i dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×