Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oberżynka81

rozwódka pozytywny finał życiowej klęski

Polecane posty

Gość oberżynka81

on mnie zostawił i złozył pozew ja :) "wygrałam" z orzeczeniem o jego winie :) trzeba walczyc nie poddawajmy sie jeśli to druga strona jest winna :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa dama kier
w tle tych wydarzeń była inna kobieta? Czy odszedł tak bo się cos wypaliło? Długo udawadniałaś mu wine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski uśmiech
"wygrałam" I dzięki temu że masz cipke i szeroką japę - dorobisz sobie nimi do pensji. A swoją drogą - wdepnął biedak w.... co wdepnął - i mu sie po całym C.V . rozdeptało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloc5555
Trafił na taką co go wydoiła do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje pomocyyy
a on zlozyl z orzeczeniem winy czy bez? bo mam kolezanke w podobnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia76otp
właśnie dołączam się do pytań bo z tego co wiem ,ciężko jest winę udowodnić a prawnicy kasę doją obiecują złote góry a potem sami nakłanaiją do ugody bo się ciągnie sprawa długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla kochanica
bez dowodow materialnych typu zdjecia, nagrania, ciezko jest udowodnic wine na zdrade. Jesli nie bylo przemocy domowej itd to rzeczywiscie lepsza ugoda, niz dawac sie doic prawnikom. Ja mialam z moim facetem romans blisko 2 lata, zona chciala udowodnic wine, powolywala swiadkow, ale nie wszyscy okazali sie wiarygodni i sad wydal orzeczenie bez orzekania o winie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia76otp
no dokładnie prawnicy to fałszywe mendy są kłamią jak z nut.Byle kasę wydoić mój prawnik chciał zebym się podłozyła ,straszna łajza naprawdę a taki szanowany niby taki skuteczny....nawrzeszczał na mnie bo nie chciałam dać mężowi dziecka.Wcześniej robił wszystko cacy no ale ciągnęło się już zbyt długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia76otp
a i ja dałam bez orzekania o winie żeby szybko poszło a mój mąż w odpowiedzi wziął adwokata i chciał moją winę udowodnić zebrał świadków i takie tam-kolesie od kieliszka nikt nawet nie był u nas w domu,mój adwokat tak zakręcił sędziego że nie dał świadkom się w ogóle wypowiedzieć-no tak to strata czasu takie "dowody:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla kochanica
generalnie nie ma sensu sie szarpac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele nic więcej
czasami można się poszarpać, jeśli ma się niezbite dowody bo różne papierki się w życiu przydają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oberżynka81
ja nie miałam nic ani zdjęć ani dowodu że ma kogos bo nawet przyznalam w sadzie ze go nei śledziłąm ale u nas było inaczej.... my rozstalismy sie po miesiacu ....po 2 latach wspolnego zycia ale cóż..... psycholog zasadzony przez sad (on musiał zapłacic) zła opinia o nim ... ogolnie mowiac moja sprawa jak to sędzia okresliła precedens ;) .... samo to że chciałam sie pogodzic i to podkreslałam a on że nie ..źle o nim świadczyło i jego brednie. mam nadzieje ze odda mi co powinien a co sad zasadził i nie chce go juz w zyciu spotkać :) {lapka}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski uśmiech
A miał adwokata? A jeśli go nie stać - czy wystąpił o adwokata z urzędu? Czy odwołał się? Jeśli nie - to dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×