Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

weronkakaa

czy ktoś z was ma koślawe nogi???

Polecane posty

mam z tym wielki problem i szukam jakiegoś sposobu by je wyprostowac. Czy komuś z was się to udało, stosowałyście jakieś cwiczenia??? długo to trwało?? Pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy koślawe
idź do ortopedy i on ustali na czym polega problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co że jak
każdy ma złączone kolana no chyba że twoim ideałem są uda w kształcie litery O i przerwa miedzy kolanami taka by pies z budą przeszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie o to chodzi, po prostu widac że kolana są krzywe, tzn. mocno się stykają a łydki są na zewnątrz, uda też są złączone, nogi są jakby w kształcie litery X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam leciutko krzywe
Cześć:) Polecam ćwiczenia na tej stronie: http://zapytaj.onet.pl/Category/004,008/2,342996,Czy_krzywe_nogi_mozna_wyprostowac.html Powodzenia. Ponoć baletnice mają prościuteńkie nogi, wiadomo, że dużo ćwiczą; może to być przykład na to, że można coś zrobić z tym problemem (no chyba, że nie biorą baletnic np z lekko krzywymi nogami, ale słyszałam co innego). One mają też nieźle wyćwiczone mięśnie łydek - mniej może widać, że nogi są krzywe. Ja też ćwiczę na łydki, bo nie mam zbyt dużo tkanki mięśniowej w tym miejscu. Myślę, że w połączeniu z tymi ćwiczeniami z piłeczką między nogami (zob stronę) na pewno po paru miesiącach systematycznych ćwiczeń można zobaczyć różnicę na lepsze. To tyle tytułem zasiania nadziei;) Powodzenia w odkrzywianiu nóżek! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam leciutko krzywe
Osoba o nicku DaRa^^ - tam są te ćwiczenia, gdyby komuś się nie chciało czytać po drodze "śmieciowych" odpowiedzi w stylu "nie mam zeilonego pojecia.. moze sa jakies cwiczenia ktore koryguja zd. ale nie wiem." Dobrze kuźwa, że nikt tu tak nie pisze, bo mi to działa na nerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Da sie wyprostowac:) Good News
Moja kuzynka miala krzywe nogi, ortopeda zalecil cwiczenia, ale udalo sie wyprostowac. Oczywiscie nie od razu, teraz sie smieje, ze jak byla mlodsza, chciala chodzic w wakacje tylko w dlugich spodniach bo sie wstydzila... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejkahejka
Ćwiczył już ktoś z obecnych tutaj na forum? Jakieś rezultaty? Czy to na serio możliwe zmienić sobie nogi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljootyukf'pe
malo osob chyba na to forum wchodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×