Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola3333

Czy poniosę jakieś konsekwencję w PUP ???

Polecane posty

Gość ola3333

W dniu 01.07.2011r. podpisałam umowę o pracę. Umowa ta miała trwać do dnia 31.12.2011.r Nie zgłosiłam tego do Urzędu Pracy , ponieważ miał zrobić to mój pracodawca. A podpis w PUP miałam 05.07.2011r. nie poszłam, więc zostałam skreślona z listy bezrobotnych. W tym czasie cały czas pracowałam. W nowym roku mówiłam mojemu szefowi o tym, że skończyła mi się umowa. Cały czas mnie zbywał mówił , że podpiszemy no i nic do tej pory. 12.04.2012r. odeszłam ponieważ psychicznie to było nie do wytrzymania( krętacz, oszust i cham) Dzisiaj byłam odebrać kolejną ratę pensji a on mi każe pisać podanie o zwolnienie z pracy. Więc ja się go pytam niby czemu skoro ja tej umowy w nowym roku nie dostałam a on twierdzi, że cały czas ją miałam, oczywiście powiedział mi ,że to nie jest ważne że nie dostałam papierka bo widnieje we wszystkich ewidencjach. Jutro mam przyjść odebrać wszystkie papiery bo on z księgową będzie wypisywał. Czy mogę iść do PUP-u i normalnie to zgłosić. Nie wiem co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralla
niech da Ci umowę i świadectwo za przepracowany okres, bo liczy Ci się to do zasiłku. Jak nie chce, zbierz dowody - PIP, sąd pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×