Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwa-elo

jaka firma

Polecane posty

Gość wwa-elo

Potrzebuję firmy do przeprowadzek w warszawie, podajcie jakąś dobrą albo podajcie kilka to sobie wybiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajdź kilka firm w Google i wszystkich spytaj o cenę, wydaje mi się, że nie powinnaś przepłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz w Warszawie na firmę Japa Przeprowadzki - są solidni i mają spore doświadczenie w tej branży, działają na rynku już od 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dogonicmarzenia
wiesz możesz owszem szukać przez google, ale wiesz nie masz pewności, czy trafisz na dobrą firmę. Lepiej jest popytać i poszperać, co do firm to się zgodzę z przedmówcą, że japa jest super. Z nimi przeprowadzka to czysta przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokomaroko
Widzę, że więcej osób zna japę, moim zdaniem to bardzo dobra firma, oferująca niskie ceny ale wysoką jakość usług. 22 lata na rynku to jest ogromne dośwaidczenie, więc są godni zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mogę polecić Japę - u nich przeprowadzki to przyjemność, praktycznie wszystko bez stresu, bo są niezawodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mogę polecić Japę - u nich przeprowadzki to przyjemność, praktycznie wszystko bez stresu, bo są niezawodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mogę polecić Japę - u nich przeprowadzki to przyjemność, praktycznie wszystko bez stresu, bo są niezawodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prokoks
Również mogę polecić Japę, mają konkurencyjne ceny, działają na rynku od wielu lat, więc mają renomę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja trafiłam na nich przez fejsa, mają bardzo fajnie prowadzony profil, świetne zdjęcia, bardzo zabawne, ale i dobre porady się znajdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam ich profil na facebooku, taki transport na wesoło, ale też znajdą się ciekawe porady. Warto zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o fakt fejsa to mają fajnego. Można się nieźle pośmiać, ale też korzystałam przy przeprowadzce z ich poradnika na stronie to mi znacznie ułatwiło zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokoloko
Z polecenia i moich znajomych - przeprowadzki-fus.pl na wysokim poziomie. Bez obaw można zlecać im przewiezienie wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko FUS przeprowadzki z Lublina - bezpiecznie i tanio, wiem bo korzystałam juz z ich usług dwa razy i było idealnie, godni polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×