Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oberżynka81

zmiana nazwiska na panieńskie

Polecane posty

Gość oberżynka81

jak gdzie i ile to kosztuje dzieki z góry za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terminy i prawo
po rozwodzie jest jakiś krótkin okres czasu aby powrócić do nazwiska panieńskiego a jak termin minie, to też można zmienić nazwisko ale na innych prawnych zasadach, każdy ma prawo zmienić imię, nazwisko lub może ustalić prawnie "brzmienie nazwiska czy imienia" co też jest jakąś zmianą dowiedz się w Urzędzie Stanu Cywilnego...jak to się robi i gdzie, opłaty nie są wielkie, zależy z jakiej procedury prawnej następuje zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka Miki w pantalonach
3 miesiące od rozwodu masz za darmo. ale czeka cię wymiana wszystkich dokumentów (np prawa jazdy) i to już jest płatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oberżynka81
czy USC sam mi przesle akt ślubu z adnotacją o rozwodzie czy musze sama tam po to iśc ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz isc sama
jak pamietam to w komputerze w usc będą miec wasz rozwod. Nic nie kosztuje. Do 3 mscy po rozwodzie. Skladasz pismo i masz od reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa dama kier
ja udałam się do USC osobiście z wyrokiem rozwodowym jak tylko się uprawomocnił i zmieniłam nazwisko a raczej wróciłam do panieńskiego, cos płaciłam w urzędzie jakas opłatę skarbową za to ale niewiele, już nie pamiętam ile bo to było 4 lata temu pani w USC zapisała że powracam do panieńskiego nazwiska w akcie małżeństwa, gdzie była tez adnotacja o rozwodzie, kiedy go uzyskałam i musiałam znowu zmieniać dowód osobisty i wszystkie dokumenty, małżeństwo trwało tylko 3 lata a ja przez ten czas musiałam parę razy pozmieniać dokumenty, za wszystko sama płacąć, ale i tak cieszę sie że wróciłam do panieńskiego nazwiska bo jest ładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjjkl
jak gdzie i ile to kosztuje dzieki z góry za pomoc 37 zł, USC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×