Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kdkskdiedio

Co dzisiaj na obiad :D

Polecane posty

Gość kdkskdiedio

prosze o pomoc bo juz nie wiem co mam gotowac powiem jedno uwielbiamy mieso z kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiewam watpliwosci ....
mieso z kurczaka w sosie smietankowym z papryka? podsmazasz przyprawione mieso z kurczaka, z drobno pokrojona czerwona papryka, a na koniec zalewasz kremowka (tyle tylko, zeby kawalki miesa byly polaczone, nie plywaly), lekko odparowujesz, mozna zagescic lyzka tartego parmezanu. mieso moze byc tez odarte z uprzednio upieczonego kurczaka, a papryka konserwowa. na ozdobe i do smaku posypac czyms zielonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkskdiedio
Dzieki za przepis ale dzisja juz zrobilam makaron ze spaghetti do tego papryka por i kawalki miesa z kurczaka zasmazane serem zoltym :D Polecam Surowke ... Ser feta do tego pomidor cebula ogorek konserwowy i jeden sos z knora jogurtowo warzywny bardzo pyszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe bebe bebe
a jakiś pomysł na przepis bez śmietany? wiem że tyle pysznych dań mnie omija ale nie lubię śmietany ani mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkskdiedio
Polecam roladke z miesa mielonego do tego jakas salateczka i ziemniaczki roladke robie w sposob dodaje tam rozne wazywa wszystko razem mieszam uformuje sobie fajna roladke wkladam do pieca i podaje pycchhhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe bebe bebe
a dodajesz do rolady jajko i bułkę jak do zwykłych kotletów mielonych? pomysł fajny, na pewno wykorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkskdiedio
Nie nic nie dodaje :D tylko cebule pieczarki ogorek konserwowy papryke cukinie ... Moze ty mi teraz podsun jakis fajny pomysl na jutro na obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe bebe bebe
ale zupa czy drugie danie? jakie mięso byś miała do wykorzystania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkskdiedio
to i to mozesz podac moze bede miala do konca tyg zaplanowane dania i jedno i drugie nie ma roznicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe bebe bebe
może coś takiego: piersi z kurczaka smażone w panierce z płatków kokosowych do tego ryż gotowany z małą ilością masła z dodatkiem kukurydzy, marchewki i groszku (tylko troszkę, tak żeby ładnie wyglądał) podawany z brzoskwiniami z puszki (albo sałatką z kapusty pekińskiej, marchewki i majonezu-moja teściowa tak robi, ja wole z samymi brzoskwiniami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkskdiedio
nie nie ja nie przepadam nic na słodko w jedzeniu a tym bardziej w obiedzie to juz odpada ale niech inni czytaja moze skozystaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe bebe bebe
albo kotleciki drobiowe 2 piersi z kurczaka, 2 jajka, 2 łyżki mąki ziemniaczanej, 2 łyżki sera żółtego, 2 łyżki majonezu, natka pietruszki, koperek, kurczaka kroisz w kostkę, mieszasz z dowolnymi przyprawami (ja do tego używam tylko soli i pieprzu, inne typowe przyprawy do kurczaka są zbyt wyraziste). do miski wrzucasz wszystkie składniki, mieszasz a potem smażysz na gorącym oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe bebe bebe
to jest tylko jedna z wersji tych kotlecików, ostatnio robiłam z papryką i pieczarkami (już bez majonezu, sera itp) i też były pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkskdiedio
No to juz kiedys robilam :d pycha jest a jadlas juz moze kotleciki z jajka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe bebe bebe
a może udka pieczone z ryżem i papryką lubicie udka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe bebe bebe
tzn, jakie kotleciki z jajka? a lubicie kuchnię tajską bo mam fajny przepis na tajskiego kurczaka z bakłażanem i limonką, jest pyszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkskdiedio
Gotujesz jajka na twaro na maszynce kroisz na male kosteczki dajesz koperek szczypiorek przyprwy jedne jajko surowe i bulki tak zeby sie kleilo a potem optaczasz w bulce i na patelnie mmm pyszne na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiewam watpliwosci ....
bebe, bez smietany to po prostu nie dodajesz smietany, a reszta to samo, tyle, ze nie bedzie sosu ... jak nie lubisz mlecznych rzeczy, to mleczko kokosowe ma dobre zastosowanie zamiast kremowki, ale wtedy juz raczej bez sera (chociaz kto tam wie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiewam watpliwosci ....
a przy okazji, opowiadaj bebe koniecznie o tym tajskim kurczaku z baklazanem, brzmi zachecajaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×