Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rozwazam pewna propozycje

Praca w agencji towarzyskiej- potrzebuje informacji

Polecane posty

Gość uioioiitftrxut
Nie ma limitu klientów. Raz trafisz jednego w ciągu całej nocy a innym razem pięciu. jak się spodobasz i będziesz miała dobrą gadkę to może na następną godzinę zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys kiedys
Co masz na mysli mowiac nie trzeba robic wszystkiego? A klientow czy klientek tyle ile bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvvcx
oczywiscie nie trzeba robic wszystkiego? czytam garsoniera i napisze ci co robi wiekszosc panien do towarzystwa : robia loda bez gumki , ale stosunek w gumce .. Glebokie gardlo - to zalezy - jesli dziewczyna umie to robi Polykaja tylko niektóre i to zwykle za dopłatą anal rowniez robia niektore srednio co 5 robi anal rowniez final w ustach jedne zycza sobie za to doplaty inne robia to w cenie .. i srednia cene za godzine na roksa.pl to 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie bylem w agencji towarzyskiej :D i nigdy nie placilem za seks... jak to jest?:D chłopcy z miasta:D :D:D:D: przypomnial mi sie psikutas bez es... 🖐️ ciekawe topike:D ps. ja jak bym mial juz isc na dziwki i placic to bym chcial full zestaw:D a nie "tego nie wolno, tego tez nie, calowac nie wolno, loda robie tylko w gumie" :D co to ma byc? a gdzie "płacę - wymagam"?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwazam pewna propozycje
no to chyba ja podziekuje im w takim razie. Nie podoba mi sie to, ale niezle mnie chcieli przekonac:P Poszukam jakiejs prywatki, zawsze to lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna bez marzeń
Nie musi robić wszystkiego np seks analny, grupowy etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uioioiitftrxut
Teraz dużą konkurencją są Ukrainki i Białorusinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna bez marzeń
Bez gumki to robia dziewczyny w wiekszośći uzależnione którym nie zalezy już na niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna bez marzeń
rozwazam pewna propozycje Jezeli zdecydujesz się prywatnie to uważaj, to nie sa mili panowi uzywajacy słow -prosze dziekuje, nie badż naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvvcx
zarobki zaleza od tego jak dobra jestes w te klocki .. Wtedy masz wiecej klientow .. Najmniej klientow maja otyle panny , ktore waza 90 kg i nie wiedza co tto depilacja .. Taka moze miec klienta raz w tygodniu nawet ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwazam pewna propozycje
nie no podjelam juz decyzje. Nie bardzo mi sie to podoba. Teraz to sie zastanawiam dlaczego dziewczyny chca w AT pracowac:D Bo chyba lepiej juz na mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvvcx
na przyklad na gardonierze jest bardzo malo panien ktorae robia loda w gumce .. Na 20 recenzji .. tylko 3 panny robia w gumce .. 17 robi bez gumki ..Tak srednio ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile kosztuje najpierw anal a pozniej oral? a najlepiej naprzmeiennie anal oral anal oral? to mnie ciekawi iile autorka bierze za takie zabawy? jak u niej w cenniku? inne panienki z teog topike tez moga napisac... ile u was kosztuje oral anal oral anal naprzemiennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwazam pewna propozycje
ale na prywatkach tez sie placi przeciez za ochrone. Z tego co wiem biora 50%:O No, ale lepsze juz to chyba niz agencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvvcx
natomiast praktycznie kazda panna robi stosnuek w gumce ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna bez marzeń
Bo po pierwsze bezpieczniej, a po drugie nie musisz sama szukać, dawac ogłoszeń itp pierdoły. Ja nie wiem jak to jest w innych, ale u mnie ja dostawałam 45-55% ogólnie byłam zadowolona z kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwazam pewna propozycje
nie uprawiam seksu analnego:P Nie mam stawek, bo jak pisalam jestem zawsze w ukladzie z kims i mam miesieczne wynagrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna bez marzeń
Tak jak pisałam bez gumki to tylko juz laski którym nie zależy, czasem zarażone bez perspektyw czasem grubo po 35+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwazam pewna propozycje
ale to prawda w ogole, ze w agencji mozna miesiecznie wyciagnac z 8-10 tysiecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna bez marzeń
I jak wyszukujesz sama to mów ze masz 18-20lat :classic_cool: chyba że wygladasz znacznie starzej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvvcx
Tak jak pisałam bez gumki to tylko juz laski którym nie zależy, najwyrazniej nie czytasz garsoniery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:43 [zgłoś do usunięcia] Tym razem to znowu ja + ban x2 a ile kosztuje najpierw anal a pozniej oral? a najlepiej naprzmeiennie anal oral anal oral? to mnie ciekawi iile autorka bierze za takie zabawy? jak u niej w cenniku? inne panienki z teog topike tez moga napisac... ile u was kosztuje oral anal oral anal naprzemiennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwazam pewna propozycje
przeciez ci odpisalam to po co drugi raz pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvvcx
wierzysz w to ze ktokolwiek chcialby placic za loda w gumce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwazam pewna propozycje
loda to fakt robia bez gumki w wiekszosci, tez wlasnie czytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczus pospolity y
a na rozprawiczanie ? To lepiej wybrac sie do doswiadczonej ? Ktora potrafi pokierować faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitabonita
nie idź na mieszkaniówkę bo tam chodzą ci co ich na agencje nie stać, pijani i śmierdzący. Najlepiej tam gdzie ceny są jak najwyższe, wtedy klienci mają klasę, napiwki duże itd. W cenie jest zwykły sex i oral w gumce, za wszelkie extra rzeczy doplata i tym sie juz dzielic nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawi jaka suma by was drogie panie skusila zebym najpierw wlozyl wam do pupy i od razu do ust...i znowu do tylka i do buzi...i tak az nie dojde :D ile byscie wziely za takie cos?:classic_cool: wiem ze to tylko kwestia ceny ale pytam z jakim wydatkiem musialbym sie ewentualnie liczyc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×