Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rozwazam pewna propozycje

Praca w agencji towarzyskiej- potrzebuje informacji

Polecane posty

Gość Dziewczyna bez marzeń
Tym razem to znowu ja + ban x2 ciekawi jaka suma by was drogie panie skusila zebym najpierw wlozyl wam do pupy i od razu do ust...i znowu do tylka i do buzi...i tak az nie dojde ile byscie wziely za takie cos? wiem ze to tylko kwestia ceny ale pytam z jakim wydatkiem musialbym sie ewentualnie liczyc Nie ma takiej opcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitabonita
u mnie w agencji godzina kosztuje 250zl. A za to co pytasz to musiałbyś mi dać jeszcze z 800zł i dać mi wcześniej znać jeden dzien, zebym sobie zrobila lewatywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna bez marzeń
Mnie wkurwia takie debilne myslenie przecietnego zjadacza chleba nt prostytytek, że za odpowiednią kase mozna wszystko- to gówno prawda, zdarzają sie takie patologiczne przypadki, ale nie dotyczy to wiekszości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwazam pewna propozycje
ja wlasnie myslalam o prywatce z wyzsza cena i gdzie wszystko jest w gumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitabonita
pewnie, że tak. Tam sa normalne dziewczyny, maja dzieci i mezow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczus pospolity y
anal jest dla gejów ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:09 [zgłoś do usunięcia] Dziewczyna bez marzeń Mnie wk**wia takie debilne myslenie przecietnego zjadacza chleba nt prostytytek, że za odpowiednią kase mozna wszystko- to gówno prawda, zdarzają sie takie patologiczne przypadki, ale nie dotyczy to wiekszości. ' a skad mam wiedziec czy ty jestes akurat w mneijszosci czy w wiekszosci? znam cie? nie grzecznie pytam przeciez...nie wyzywam ani nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:10 [zgłoś do usunięcia] anitabonita pewnie, że tak. Tam sa normalne dziewczyny, maja dzieci i mezow. mąż jest alfonsem a dzieci mają każd einnego ojca i w papierach ojciec nieznany? ee teraz to troche cie ponioslo... na slubie takiej apni rozumiem ze burdelmama byla świadkową a alfons świadkiem?:D i wesele odbylo sie wburdelu? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczus pospolity y
ja sobie zamowie prostytutke ktorej sie spuszcze do ust i ktora robi głębokie gardło .. Ale musze jeszcze kase uzbierac . mam 100 zl a bede potrzebowal chyba 200 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna bez marzeń
To nie jest tak że płacisz 300zł i kupujesz kobiete, kupujesz usługe. Czasem, nie wiem kto jest bardziej wkurzajacy prawik który mysli ze się jęczy bo ma sie orgazm ;) czy pijany tetryk który uwaza sie za 7cud swiata i mega doświadczonego faceta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczus pospolity y
no i musze wreczyc jakis prezent jako ze to bedzie moj pierszy raz to kupie jej butelke wódki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna bez marzeń
prawiczus pospolity y Za takie coś nie zapłacisz wiecej niż 100zł w lesie...w agencji żadna nie bzyka sie bez gumki( chyba że to pseudo-agencja), a jak to robi żeby zarobiś więcej to popracuje tylko do czasu aż sie nie rozejdzie ta inf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczus pospolity y
Nie pierwszy raz musi byc udany , lód w gumce to lizanie lizaka przez szybe .. Wiec nie wchodzi w gre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczus pospolity y
drugi raz moze byc w gumie , ale pierszym razem oral musi byc bez gumy .. Bo pierwszy raz sie go zapamietuje na zawsze .. Mam racje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna bez marzeń
A tak szczerze kogo to obchodzi czy wam to odpowiada :classic_cool: nie to nie, kazdy normalny czlowiek wie ze oral bez gumki to latwa droga do zakażenia, za 100zł warto?? hahah jaaaaasnae!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od samego czytania zachciało
mi sie rzygac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifkikkkkkkkkkk
no raczej desperaci.Ludzi z zaniżoną samoocena-samotnicy a zadko żonaci"(bo mu Żona nie daje") Tam najcięzsza patologia uczszcza.I płaci tym kurwiszona .Wstyd.A potem przychodzi do domu i caluje dzieci a wczesniej wyczaskala pare lodów niewiadomo komu. Sciery i tyle......Jak sie czujecie z tym że jestescie zwyklymi ścierwami??? Kiedys przechodzilam koło agencjii i chcąc nie chca widziałam i slyszałam.Jak laska wyleciała z krzykiem z agencjii bo gościu sie zesral jej na klate.....no ale czemu krzyczała przecieztakimi kurwami to jak szmata o podłoge trzeba wiec i nasrać na ryj można-to zwykłe ścierwo :-) To nie ludzie !!!!!!!!!!! to brudne zaspermnione nacpane pijackie kurwiszony a ich dzieci to skurwysyny.....matka kurwa to jak inaczej nazwac jej bachora??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitabonita
smieszni jestescie z ta opinia ze tylko element chodzi do burdelu. Bo mozna tam spotkac faceta z kazdej warstwy spolecznej, a najczesciej z tych wyzszych warstw. Bo ich stac. Burdele byly i beda zawsze, chodzili do nich krolowie i szlachta, ksieza i biskupi, nauczyciele i studenci... jednym slowem wszyscy. Te piekne wiersze co wam kaza czytac w szkole tez pisali narkomani, alkoholicy i dziwkarze. Ci co tu pisza najkrytyczniej to albo frajerzy dla ktorych 200zl to majatek, albo baby zazdrosne z zasady, bo uwazaja, ze to wynoszenie kasy z domu, a przyciez kasa sie tylko zonom i dzieciom nalezy. A jak facet jest normalny a ma zone jak zimna rybe to co ma zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M..... .I.
Mam pytanie o co chodziło z tymi chłopcami z miasta? Ps nic do was nie mam prostytutki, w te wakacje jede do hiszpani gdzie zawitam do jakiegoś burdelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwazam pewna propozycje
z chlopakami z miasta to chodzilo o mafie czyli tzw. pelnych wlascicieli przybytku, ktorzy maja prawo do zabawienia sie z laskami za free. Tak sami szmaciarze tam chodza i jeszcze moze brudasy i paskudy totalne:D moze ze sponsoringu tez tacy korzystaja wg. was? A to ciekawe, bo jestem teraz w ukladzie z bogatym mezczyzna, wlascicielem 2 dobrze znanych przedsiebiorstw, ktory jest po rozwodzie. Mysle, ze moglby sobie wizac spokojnie obojetnie jaka, bo jest mezczyzna z klasa, moze starszym ale zadbanym i calkiem przystojnym jak na swoj wiek. A wybral moje towarzystwo za ktore swoja droga troche placi:P Mysle, ze wyglada i zachowuje sie lepiej niz niejeden maz tych moralistek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asklkjas
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwazam pewna propozycje
ja mam 25, ale wygladam na duuuuuzo mniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychologpp
Dziewczyny nie warto... prędzej czy później odbije się to na waszej psychice. Zero perspektyw na przyszłosć, zero marzen i planów bo ciągle powstrzymuje ta "łatwa kasa". Nie znam dziewczyny, które z tego syfu wyszlaby o własnych siłach i o zdrowych zmysłach. Radze Wam poszukajcie czegoś innego zanim stoczycie się na dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwazam pewna propozycje
na mojej psychice bardziej odbil sie moj dlugoletni zwiazek z pewnym porzadnym panem, ktorego mialam poslubic, a ktory zrobil co zrobil. Szczerze? wole dac dupy za kase gdzie przynajmniej nie ma zludzen, nie angazuje sie i nie cierpie potem. Nie ma klamstw, obietnic, nie ma cierpienia. Wszystko na jasnych zasadach sie opiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asklkjas
robisz to tylko dla kasy? jakie masz wyksztalcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwazam pewna propozycje
dla kasy i rozrywki po czesci. Mam wyzsze teraz, a dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asklkjas
nie masz juz w planach zalozenia rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×