Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agugusia23

Chrzciny, Szczecin, Restauracja, Gdzie

Polecane posty

Polećcie mi jakas restauracje na chrzciny ze szczecina, milo by bylo blisko pogodna albo niebuszewo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyżej.............
"Kubuś" ul.chopina 53 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ambasador na al. Wojska Polskiego przy rondzie Sprzymierzonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TereskaMajeska
Hej ! :) Polecam stronę www.ChrzcinyiKomunie.pl , wszystko w jednym miejscu ! Można wyszukać po miejscowości i wysłać zapytanie do kilku lokali jednocześnie. Tam na pewno znajdziesz restaurację, która będzie spełniała Twoje oczekiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie, macie coś sprawdzonego na przyjęcie na 40 osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo często wracając ze szkoły wstępujemy na obiad do www.chinaming.pl. Obsługa już nas poznaje od progu i serdecznie wita. W lokalu jest bardzo przyjemnie, pachnie czystością i gotującymi się świeżymi daniami. Z przyjemnością zjadamy pyszny obiad. Co raz więcej młodzieży korzysta z tej restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszamy do nowo otwartej restauracji Sferycznej w Kids Arenie.Znajdą tu Państwo coś dobrego zarówno dla małego jak i dużego.Zapraszamy na pyszna pizzę,burgery,sałatki,dania obiadowe a także niezwykłe dania molekularne dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john

hejka

znalazłem stronę gdzie rozdają bony do Rossmana warte 200 zł, wystarczy podać swój email i aktywować  :) link tutaj: http://bit.ly/rossmanbony200zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobrą restauracją w Szczecinie, która jest przygotowana do organizowania imprez okolicznościowych jest www.parkowa13.com Sama organizowałam tam imprezę komunijną mojej córki. Restauracja jest elegancka i podaje pyszne jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek

Jeśli organizujecie komunie lub chrzciny i potrzebujecie lokalu to koniecznie zajrzyjcie tutaj chrzcinyikomunie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Witam!

Ja polecam ten oto lokal https://chrzcinyikomunie.pl/obiekt/1249-sala-europejska-33/

Pyszne jedzenie i miła obsługa. Naprawdę polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Mogę również polecić tą restaurację https://bankietyikonferencje.pl/obiekt/766-ricoria-ristorante/

Również jest naprawdę dobra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Po co to salę wynajmować? Ja robiłam w domu małe przyjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Ja robiłam chrzciny w Sali Różanej w hotelu Bończa. Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa. Z właścicielami też bez problemu wszystko dało się ustalić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×