Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Longer21

w jakim wieku i dlaczego....

Polecane posty

Pytanie do Kobiet przedewszystkim:) Czytajac rozne tematy na tym forum zaowazylem ze sa kobiety odwazne i nie odwazne ktore w lozku sa za lagodne leza jak klody i brzydza sie faceta swego. Zmierzam do pytania a wiec czy z wami bylo tak ze bylyscie wlasnie te nie odwazne na poczatku a pozniej z wiekiem dojrzalyscie i jest odwrotnie( jezeli tak to ile mialyscie lat) ze lubicie same przejac kontrole czasem w lozku albo kiedys nie lubilyscie sexu oralnego a teraz sama sie rwiecie zeby to zrobic dla faceta ? mam nadzieje ze zrozumieliscie mnie i o jaka przemiane pytam:) Dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiemy rozumiemy tylko nie wiem które kobiety z formue zaliczasz do tych odważne a które do kłód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec ci odpowiadam moim zdaniem kobieta odwazna ze tak to nazwe jest taka ktora nie boi sie probowac roznych rzeczy taka ktora nie lubi monotonni lubi sprawdzac coraz to nowe pozycje nie brzydzi sie faceta (szczegolow moze nie bede podawal tylko tak ogolnie zeby bylo wiadomo ocb)duzym zaskoczeniem jest tez jak dla mnie ze kobiety same zakladaja tematy jak zrobic zeby dla faceta bylo dobrze ( chcialbym zeby u mnie tak bylo) itp ze szukaja ucza sie coraz to nowosci zeby byc poprostu dla jej faceta oddana i zeby czul ze ma kobiete a nie manekina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotku na taka trzeba trafić po prostu. A co do przemiany h,mm nie wiem sama jak dla mnie to kwestia charakteru, świadomości swoich potrzeb, a także nazwe to tak incjacji seksualnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze moja do tego dojrzeje w sumie ma dopiero 20 lat. . zazdroszcze tym co takie maja chociaz nie jest to najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze moja do tego dojrzeje w sumie ma dopiero 20 lat. . zazdroszcze tym co takie maja chociaz nie jest to najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGardełkoUwielbiam!!!
:) witaj :) miałam 23 lata gdy po raz pierwszy kochalam się z facetem. byłam tragiczna. nic nie umiałam, wszystkiego się brzydziłam, na nic mu nie pozwalałam. jemu i kolejnemu... nie mogę, nie chcę, nie robię tego, zostaw mnie w spokoju... to były moje wymówki. był jeden bardzo wysoki niebieskooki blondyn, z którym zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia, miał wielkiego penisa, i o dziwo zrobiłam z nim tak cudownego anala... klęczałam plecami do niego, on klęczał za mną, jego penis ocierał się o mój tyłek, muzyka w hotelu dosyć rytmiczna, i tak sobie podskakiwaliśmy obydwoje pieszcząc się dłońmi, i wszedł we mnie, wchodził w miarę ruszania się i wchodził, i wtedy o tym nie myślałam, ale jak sobie przypomnę jak był wielki, gruby i długi, to aż dziwne mi się wydaje, ze z kolejnym nie chciałam anala, bo bałam się. gdzieś w wieku 25 lat poznałam kolejnego i tak mnie naszła myśl, że skoro tyle kobiet robi loda swoim facetom, to dlaczego nie ja? i powiedziałam mu o swoich przemyśleniach, on znowu był powolny i nienachalny, co mi odpowiadało, więc próba za pr.bą aż w końcu spowalniał mnie... 4 lata tak minęły. z nim kilka razy zrobiłam głębokie gardełko, bez jego wiedzy. ale jedno mi w nim nie pasowało... nie chciał mnie lizać., 4 lata nie lizał mnie ani razu. zbuntowałam się wreszcie. później był kochanek, z którym robiłam takie cuda, że szok... później kolejny który znowu nic nie umiał. znalazłąm kolejnego który uwielbiał głębokie gardełko, i z ni nastąpiło coś niesamowitego. pozwoliłam mu trzymać mnie za głowę, za wosy, szarpał mnie nieco, a jego penis wchodził po sam koniec, i szalał z rozkoszy. niestety on okazała sie być...niezdolny do niczego innego. nie chciał lizać. ani kochać się normalnie. on chciał tylko loda. no to mu podziękowałam serdecznie :) różnie to bywa z facetami. nigdy nie wiesz na co trafisz. w każdym bądź razie jestem zdania że to od faceta zależy czy jego kobieta zdobędzie się na loda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wniosek taki jak i pisala kolezanka wyzej ze zalezy na kogo trafisz. ale nie napisałas co bylo wtamtych ze tamtym pozwalałas na takie rzeczy i robilas im takie fajne lody a innym nie cos ich roznilo? nie myli sie czy co:p? jak do tego dochodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do uwielbiamwgardelko- czytalem wczoraj twoj temat i jestem pod wrazeniem (stal mi dopoki nie skonczylem czytac tych 5 str) chcialbym zeby moja byla taka pod tym wzgledem chociaz jest coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×