Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mantasu

^^

Polecane posty

Gość mantasu

opisze to co mi sie kiedys przydazylo mam takie 2sytuacje 1)to bylo gdy mialam chyba 6/4 lata nie pamietam mieszkalam jeszcze w polsce to byla taka mala wies nazywala sie bolkow nie dalego domanowa tam gdzie mieszka moja kuzynka ok pewnej nocy gdy mo rodzice poszli do sklepu z psem a unas w domu byl kolega naszego brata i moja starsza siostra i oczywiscie ja wiec bawilam sie z moiom siostra blizniaczka w pokoju mialysmy zgaszone swiatlo nic nie bylo widal klenczalysmy na podlodze czymalam jedna reke pod biurkiem a druga kolo siastry a ona przymala swoja reke na moiej i nagle pod miurka cos mnie dotklo zimna wielka dlonia zaczelam krzyczec i spojzalam pod biurko i zauwazylam tylko jak cis znika a moja siostra wtedy gdy krzyczalam wstala wziela po drodze butelke i zapalila swiatlo i wtedy do pokoju przybiegli moja starsza siostra brat starszy i jego kolega powiedzialam co sie stalo ale oni nie wzieli se tego na powaznie Inna taka sytuacja byla gdy ja i moja siostra blizniaczka pojechalisby do babci a tam tez mieszkalam moja kuzynkla w tym samym domu wiec gdy bylysm u niej w pokoju zaczelysmy gadac o majkel jackson'ie mialysmy w tedy 7/8 lat i mowilysmy jak zgina i potem pomyslalysmy ze nieby zwolamy jego ducha zgodzilysmy sie ale najpierw moia siostra blizniaczka byla przeciw ok siadlysmy na podloge i polozylysmy na ziemi wszystko co mamy czyli naszyjniki i btranzoletki itd usiadlysmy w kulko i zlapalysmy sie za rece i zaczelysmy mowic - o majkel jackson'ie powstan czy cos w tym stylu i nagle taka kanapa kturasie sklada ona sie sama rozlozyla my sie wystraszylysmy a gdy zaczelysmy biegniac w strone drzwi to nagle pajak sie spuscil przed naszymi twarzami asz wkoncu udalo nam sie wyjsc z pokoju a jeszcze jedna to mojej starszej siostrze sie przydazylo gfy juz mieszkalysmy we francji ja z siostrami mialysmy jeden pokoj ja i siostra blizniaczka mialysmy takie luzko co pod dolem sie wysuwa ona spala wyzej a ja nizej a starsza siostra na innym luzku to byl srodek nocy moja siostra sie obudzila i odwrucila sie w strone okna i zauwazyla jakas postas w czarnej szacie w kaptuze ktura stala nad demna moia siostra nic nioe krzyczala tylko glosno powiedziala slowo MAMA potem nastempnego dian siostra otym nam powiedziala i moja siostra blizniaczka powiedziala ze jak spala wieczorem to slyszala jak nasza starsza siostra mowi Mama mozecie nie wiezyc w te historie ale tez razej nie sa zbyt nio straszne ale jak by to przezyc na wlasnej skuze to na^prawde strach ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×