Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

moje drogie ja nie po to zakladalam ten topic zeby znowu byly awantury :) i mam nadzieje ze ich nie bedzie :) faktycznie czasem sie tak zdaza ze komus sie nie odpisze sama niestety tak robie bo nie mam za duzo czasu ostatnio by tu wpadac a tyle wpisow przybywa :) jesli ktoras dziewczyna czuje sie zignorowana to niech zapyta jeszcze raz na pewno nie robimy tego zlosliwie :) kazdy kto ma dobre intencje i nie bedzie sie tu awanturowal i obrazal innych jest mile widziany :) a jesli komus nie podoba sie forma naszego topicu i to ze rozmawiamy na kazdy temat ktory chcemy nie tylko o hirsie mysle ze nie musi tu przychodzic i sie meczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela:) Nie jeszcze nie kupilam..jutro kupie:) jestes wielka!!! normalnie wszystkie Twoje rady sa strzalem w 10:) Emilko:) Witaj kochana wlasnie tak...przeszlysmy tu by swobodnie rozmawiac by nie byc oceniane a tu raptem jednej nie pasi ze z gadamy miedzy soba innej ze jestem nie wyrozumiala,lub tez ze rozmawiamy nie na temat..sory ale naprawde ja zamierzam rozmawiac o czym chce i wlasnie niekoniecznie o hirsie non stop tylko i wylacznie:) nie jestem monotematyczna:) Ale zawsze znajdzie sie jakas czarna owca jak ktos kiedys napisal takie juz sa fora publiczne:) nalezy to olac i rozmawiac jak wczesniej:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
constance napisala w 100 % prawde wszystkie jestesmy piekne a jak facet ma nas zostawic przez wiecej wloskow na ciele to pewnie by nas zostawil w kazdej innej chorobie a kto chcialby z takim facetem byc ? na pewno zadna z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ze tak ma tu byc milo !!!! :) mnie sie dzis popsula rozdzka do depilacji a druga zostala w starym mieszkaniu chyba wroce do pesety Ela fajna rzecz wynalazlas wow i ma telocapil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu:) Ten krem jest z telocapilem super:) nie wiedzialam,ze takie sa:) A TY juz uzywalas go moze? dobrze rozpuszcza wloski tam..?:) a mam pytanko slodzisz zielona herbate ksylitolem bo ja daje do kawy lyzeczke i do zielonej tak z pol lyzeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko przeciez uzywalas depilatora do twarzy? Nie wiem czy czytalas jak pisalam o pascie cukrowej? jak nie czytalas to normalnie ide stad;) haha a tak serio to babka mowila mi,ze jak ktos usuwa wloski z twarzy meszek najlepiej robic to pasta cukrowa u kosmetyczki..starcza ponoc na dlugo nie ma podraznien itd itd efekty lepsze niz po wosku,nie myslalas by robic sobie ta paste u kosm na twarz? moze by Ci starczylo na dluzej niz rozdzka czy dep..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Luiso nic do Ciebie nie mam, a że myślałam jedno a okazało sie drugie to moja sprawa a chciałam trochę wziąć pod obronę Anatenkę ktora nie odnalazła sie tutaj a na którą niepotrzebnie naskoczyłaś choć nikomu nic przykrego nie powiedziała Constance No ja też ostatnio czytałam że jedno zioło przy długotrwałym stosowaniu może podrażniać żołądek - np mięta, no to teraz już tylko green tea będę piła osobno - bo tego chyba łączyć sie wypada -czy nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
tego łączyć nie wypada miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chile:) luz,nie naskoczylam tylko odpowiedzialam,wszystko jest kwestia wlasciwej interpretacji to tyle, poza tym to czy masz cos do mnie czy nie to naprawde mnie juz nie interesuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywalam na zmiane rozdzki i depilatora, nie chce isc do kosmetyczki bo nie mam do nich do konca zaufania pracowalam w takim centrum urody i tam sie zakumplowalam z kosmetyczkami i poznalam jak robia to czy tamto na dodatek bardzo podwyzszaja ceny za usluge to co kosztowalo np 20 euro bylo warte 5 itd wiec odpada zrazilam sie a teraz z innej beczki ale mam wkurwa :/ padl mi prad w polowie mieszkania pewnie jakies zwarcie a elektryk moze przyjsc w poniedzialek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prad tylko w czesci mieszkania , no wlasnie tu jest tak ze jak weekend idzie to ciezko o takie rzeczy :) musze czekac do pon zwariuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt,ze rozdzke masz na baterie;) haha a jak masz w polowie prad to dasz rade:) bedziesz miala co najwyzej nastrojowy wieczor przy swiecach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam zla jestem :) w polowie ciemnica brrrrrrrr :/ jakie macie plany na weekend kochane dziewuszki ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w domu:) zakupy jakies sprzatanie i relax:) oraz przygotowania do wyjazdu:) poza tym musze swojego psiaka zakroplic bo kleszcze sa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
jeśli Cie to Luiso nie interesuje to nie żal się jak to Ci żyć na forum nie daję i jaka udręczona jesteś, wogóle to bez sensu wogóle z Tobą dyskutować, takie wredne babsko z Ciebie, opuszczam szacowne grono, bawcie się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow no to pokazala dziewczyna klase :) szkoda ze ludzie pelni jadu i zlosliwosci nie rozumieja ze najbardziej sobie szkodza :) nie chcialabym byc taka pelna zolci kobieta :):):) wspolczucia ! luisa no ja podobnie musze posprzatac zrobic zakupy marynarz ma rejs wiec zostalam sama , wlasnie niedlugo Twoj wyjazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde nie zaluje znajomosci z prostymi ludzmi ktorzy obrzucaja blotem innych,mniej toksyczne forum bedzie Chile jak sobie pojdziesz,szerokiej drogi:) Emilko:) Juz sie nie moge doczekac majowego weekendu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weisse Scholokade mit Kokos
jak dlugo zajmuje wam depilacja calego ciala, od A do Z?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weisse zaezy czym i ktore czesci ciala jak wszystkie znaczy konczyny dolne i gorne to z 45 min depilatorem:) mowie o sobie,ale to juz dokladnie co do wlsoka:) Emilko 3 dni to krotko:) myslalam,ze z 3 tyg:) ee tam 3 dni to zleci szybko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jakas rozmowa o wloskach miala juz z nim miejsce? czy tylko byla ta depilacja przy nim?:) ale buzi chyba przy nim nie depilujesz?:) ja zamierzam odstawic palme bo mam wrazenie,ze nie dziala biore tylko antykoncepcyjne,plus naturalne zbijacze dht(cynk,mgB6,zielona h) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze ja mam, w przyszlym miesiacu chce sie zapisac do lekarza i poprosic o testy bo mam bardzo wiele objawow. i tak leczenie to przede wszystkim odpowiednia dieta, ale bede miala albo potwierdzenie, albo zaprzeczenie i wtedy bede wiedziala albo jak leczyc, albo ze dalej trzeba szukac przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×