Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Gość annnqx
u mnie w domu na białą czekoladę mówią "mydło" chociaż powiem szczerze że dla mnie bez różnicy czy biała czy mleczna z orzechami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polinda przepraszam ze tak pozno ale dopiero teraz tu zajrzalam :) ja na profilu angielskl - wos.:) nie jest tak zle ;d.. przygrzalo sloneczko, czeka mnie depilacja rak ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
ufff..przeczytałam wszystko tylko o co chodzi z tą grzybicą..przecież grzybów nie jem..hahah/przepraszam ale normalnie zaraz stwierdzę,że pewnie mam wszytskie choroby ..masakra dziewczczyny nie wiem jak u was..ale u mnie goraco dzisja było aż się spociłam i na widko chłopka ktory jechał autobusem. czemu ten czas tak szybko ucieka..;/;/; co dzo dziewczyn wcześniej już nie wiem kto pisał..smrujcie sie sally hansen ,,mnie poprawiłą humor i wąsik też sobie tym machnęłam:) jest fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie bałam się o to, że sally hansen do ciałą bedzie za silny na wąsik, ale chyba nie ma wyboru i bede musiala sprobować, a z ramionami chyba sie zastanowie, choc strasznie mnie wnerwiają i to przez nie od rana zle dzien zaczynam... Daria :) Dzięki! U mnie takiego profilu nie ma hehe ;) No to powodzenia w goleniu rąk! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wpadlam do Was na chwilke bo nie moge spac :) polinda fajnie ze tu z nami piszesz i sie nie poobrazalas ... :) :* nie wiem jakie ktora z Was ma plany na dlugi weekend jesli ktoras wyjezdza to cudnych cieplych chwil i odpoczynku :) ja zapale przed snem i rzucam sie do wyrka :D ja sie zastanawiam czy nie przeprosic sie z telocapilem i do niego nie wrocic , niby po odstawieniu nie widze wiecej wloskow ale co jesli ktoregos dnia wstane cala obrosnieta :Doby nie tfu tfu :Dfajnie ze sie tak wspieramy :)a drugiej strony matko jak wiele z nas cierpi na to dziadostwo szok czy to efekt cywilizacji czy co :)dzis widzialam piekna dziewczyne w sklepie miala dosc mocno owlosione rece i wasik a i tak jej to uroku nie zabieralo :) spijcie sobie dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki :) no to co mnie spotkalo to szok , M sie odezwal ... nie wiem do konca czego chce z tego co pisze ciezko cos wyczuc , nie wiem czy chce sie na mnie wyzyc bo cos tam mi zarzuca czy chce wrocic no cholera wie szok :/ glowa mnie az rozbolala , hirs przy moich problemach to nic :D luisaaaaaaaaa zbliza sie Twoja randka :) mysle o Tobie cieplutko i trzymam kciuki :)bedzie dobrze ! a tak w ogole co tu tak cicho pewnie macie ladna pogode i wybylyscie gdzies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko:) O szoook i co teraz ? dzwonil,pisal? odpowiedzialas cos? co chce?? moze sie spotkac? co TY zrobisz? a wyrzuty ze niby co? a moze wie,ze jestes z anilem?? a moze chodzi a konto..? ale chyba to logiczne,ze jako zona to masz prawo korzystac;) Dzieki..ja siedze w domu upal dzis a wiesz nie moge po elektro wychodzic na slonce jakies kilka dni...ze 3 zeby przebarwienia sie nie zrobily:) no weekend juz niedlugo ale ja 2 sie wybieram dopiero:) sama mam mieszane uczucia..no gladka jestem ale w glowie jakis opor..ale trzymam sie tego by isc z 'prądem ' jak to ladnie powiedzialas:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnqx
Luisa nie wiem o jaką randkę chodzi ale życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx:) Dzięki:* szczerze? ja sama nie wiem o jaka randke chodzi bo to byl jest kolega ale raptem sie widzimy sami na dzien,noc i dzien i nie wiem czy to wciaz juz bedzie tylko kolega:) Kochana a Ty wczoraj jakas kolacje mialas? hmmmm Twoj facet? pocieszal Cie po ciezkim dniu?;) nie masz z nim problemu propos wloskow?:) milke wchlonelas jednak? ja jem wlasnie sernik mniaaaaaam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnqx
On nie wie, nie mówiłam mu o tym , chociaż planuje mu powiedzieć że mam problemy hormonalne. Te włosy blokują mnie przed bliskością. On wie , że mam cholernie niską samoocene , ale nie wie czemu Jeśli chodzi o wczorajszą kolacje to naprawdę było milo, kolacja pyszna , film i winko. Musiał mnie jakoś pocieszyć, ale powiedzial że sam dopilnuje żebym zdała teorie za drugim a jazde za pierwszym :) Na pewno się do siebie bardziej zbliżycie :) kto wie moze coś z tego wyjdzie :) Też bym zjadła serniczka ;D . Hm Emilka mogę spytać kto to jest "M"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx:) Zapraszam na sernik mam cala blache:) wlasnie najgorsze z ta samoocena..ja np nigdy nie mowilam facetowi o wloskach i mowila nie bede bo nic to nie zmieni raczej a bedzie mi sie wydawalo,ze on o tym wie i moze bardziej przez to sie przygladac itd..a tak sama sie ogarne..samoocena tkwi w naszym umysle..i tak to jest ze wlasnie ja np jestem czesto smutna a fecet nie wie o co chodzi:) hmm takie bledne kolo i mysli moze ze zle mi z nim itp..a tak nie jest..powod jest bardziej prozaiczny.. A wiesz fajnie ze Cie wspiera Twoj..niech Cie podszkoli swoim samochodem jak ma..i te ronda wytlumaczy na chlopski rozum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx Ale czemu lęk przed bliskoscia? przeciez chyba chodzisz do niego wydepilowana?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisal smsy , nie chodzi o konto ani o kase , o Aniele sie dowiedzial ode mnie , nie moglam sie powstrzymac , ale sie zszokowal bo on wie ze ja taka nie jestem zeby sobie szybko kogos przygruchac , on az nie moze w to uwierzyc ze ja kogos poznalam a ze zawsze jestem uczciwa to mu powiedzialam , przeciez to wielki przypadek ze Aniolka poznalam , no kurde szok, najpierw byl wsciekly o niego potem pisal co by bylo jesli chcialby wrocic a ja napisalam ze to juz nie jest mozliwe wiec sie wsciekal ze kogos mam , to tak w skrocie :/ja do niego nie wroce nie po tym wszystkim to juz sie skonczylo jest za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic juz do niego nie czujesz?...czyli wsciekl sie za Aniola..duma meska zostala urazona i tyle...sila ignorancji tez zadzialala ... musial Cie niezle skrzywdzic skoro jednak postanowilas na amen sie z nim rozstac..rob tak bys nie zalowala niczego:) ale jak to jest zawsze..no nie moge jak czlowiek juz chce sie ogarnac czy nawet przestac myslec o kims to zawsze ta osoba sie wtedy pojawia i burzy nasz spokoj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czuje absolutnie nic jak tak pisalismy to wydal mi sie totalnie obcym czlowiekiem, no wsciekl sie o Aniolka niesamowicie , a teraz to juz w ogole tak sie za moim Aniolkiem stesknilam ze juz tylko czekam az wroci i sie przytule do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Ja dziś mam za sobą pierwszą depilację woskiem, i smarowanie telocapilem :P Wydepilowałam łydki, uda, i przedramiona. Łydki nie za bardzo dokładnie się tym woskiem wydepilowały, ale tam są najmocniejsze włosy no i nie mam jeszcze wprawy, więc mam nadzieję, że następnym razem będzie lepiej :) Tylko nie wiem czy dobrze zrobiłam z tymi przedramionami, bo wyżej na ramionach mam dosyć długi mech i boję się, że będzie to głupio wyglądać :/ No ale mam nadzieje, że telocapil będzie działał, to później może ramiona też wydepiluje. Najgorzej martwię się teraz wypadającymi włosami , tymi na głowie oczywiście, nie pomagają żadne szampony i inne specyfiki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelka :) to jestes teraz gladziutka:) ja jak robilam przedramiona ale depilatorem to tez zawsze usuwalam wloski z ramion tak do polowy bo wyzej to juz prawie nie ma tam wloskow tylko te lekko powyzej lokcia..mozesz zrobic sobie ramiona tak do polowy depilatorem podjechac i jakby zatrzec ta roznice:) Emilko Facet jest jak pies ogrodnika..ale jak sie juz wyleczylas z tej poprzedniej milosci to dobrze..teraz zostaly Ci tylko formalnosci..ale widzisz Marcus poprostu jest zazdrosny..moze teraz zaluje ze juz nie jestescie razem:) ale jak w tej piosence Kayah 'za pozno' ktora zreszta uwielbiam:) http://www.youtube.com/watch?v=TvJU3N1jfJ8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelko a probowalas dercos vichy? nie martw sie bo to stres a stres to nasila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ewidentnie zaluje i jest w szoku bo on dobrze wiedzial jak ja za nim jestem i na pewno byl przygotowany ze jak tylko bedzie chcial wrocic to go przyjme z otwartymi ramionami ale wszystko ma swoj kres i to go zszkowalo tego co zoabczyl na pewno sie nie spodziewal jego problem :) milego popoludnia ja musze wracac do sprzatania :) luisaaaaa a Ty kochana przestan byc smutna i sie nie doluj nie blokuj sie nie analizuj masz randke bedzie super plyn z pradem i zyj chwila :) :*zycie jest takie krotkie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz ja cale zycie plyne w rekawkach;) hahaha pod prad czas zrzucic rekawki i dac sie ponieeesc z pradem:) Marcus niech wie co stracil.. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety Emilko większość facetów tak ma, myślą że będziemy czekać na nich całe życie a oni będą mogli wracać i znikać według własnego uznania. Życze Ci szczęścia z Twoim aniolkiem :) Luisa , chodzę wydepilowana ,ale boje się że jednak gdzieś są włoski których ja nie widzę a on zobaczy . Niedługo jedziemy na wesele razem i siłą rzeczy będziemy nocować bo to jest 300 km od domu :) Ewelka ja nie długo zaczynam kuracje z telocapilem w roli głownej . ;) mam nadzieje że będą jakieś efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
annnqx no ja zaczęłam dzisiaj stosowanie telocapilu, oby coś pomógł :) Rozumiem Cię ja też nie powiedziałam jeszcze chłopakowi. Jak się nie mieszka razem to w miarę da się jakoś to ukrywać, ale nie wyobrażam sobie w tym roku wspólnych wakacji, przeraża mnie ta myśl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx i Evelka macie te same dylematy co ja ale nie przejmujcie sie tylko plyncie z pradem;) nie ma co o tym myslec,bo to nam spierniczy cala radosc z bycia z kims..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane za mile slowa :) :* dokladnie idzcie za moja rada !!! zycie jest krotkie kazda chwila minie i juz nie wroci jest stracona , po co sie ciagle bac trzeba rzucic sie na gleboka wode a jak nie wyjdzie to zawsze pozostaje mysl ze zrobilysmy co moglysmy i spokoj ze reszta od nas nie zalezala , zycze Wam duzo pewnosci siebie, zobaczycie ze warto ryzykowac :) ja tak zawsze robilam i tyle rzeczy przezylam czasem sie smialam czasem plakalam ale cos sie dzialo najgorsze jak w zyciu jest marazm jak sie nic nie dzieje :) co do relacji damsko-meskich powiem Wam jedno to co ja widze, jak facet widzi dziewczyne ciagle smutna przygnebiona jak zamiast go wycalowac dziewczyna sie chowa i blokuje to on mysli ze cos jest nie tak w zwiazku, naprawde tak jest !!!faceci tez potrzebuja czulosci troski itd moze zamiast bac sie czy facet "cos" zauwazy to lepiej go przytulic calowac i itd itd ;) jak bedzie czul nasze cieplo i tym bardziej jak sie "pobudzi" to bedzie nas chcial jak diabli i nie bedzie sie zastanawial czy jestesmy wydepilowane bez celulitu itd itd dziewczyny sie czesto blokuja to bez sensu faceci wola usmiechniete wesole mile dziewczyny a nie te piekne sztuczne nudne posepne lale uwierzcie !!!! i uwierzcie tez w siebie :)z calego serca Wam tego rzycze :) wierze ze wszystkie jestescie sliczne i cudowne na pewno tak jest :) sciskam mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tak to prawda Emilko,malo tego facet jak dziewczyna jest smutna itd mysli,ze to jego wina..oni tak naprawde sa prosci:) to my same komplikujemy bo chcemy byc zadbane,stresujemy sie tym i efekty sa odwrotne od zamierzonych,,,:) Normalnie mamy tu psychoterapie jak milo:) mozna mowic co na sercu lezy:) dobrej nocy wszystkim:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak darmowa sesja u psychologa i to w domku!! hehe ;) Podpisuję sie pod tym co powiedzialyscie, ale chocbysmy niewiem jak sie staraly czasem ten "rozsądek" mowi, stanowcze "NIE" i czesto sie tego sluchamy w obawie o konsekwencje, bo jesli to czy tamto i wtedy dopada nas chandra... Lusio, powodzenia na randce, ktora juz tuz tuż ;) Emilka :) Nie mow, że M cos od ciebie jeszcze chcial?! No masakra, faceci to jednak są dziwni, ale trzymaj sie swego. ;) A jak tam u was? Buziaki;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka , że mimo tego że faceci oglądają się czasem za inną na ulicy to i tak my dla nich jesteśmy najpiękniejsze. Ne ma co się martwić, jeśli facet nie potrafi tego zrozumieć to znaczy że nie jest nas wart:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Ale piekny dzis dzien:) swieci slonce:) DZieki POLi:* mam nadzieje,ze i Ty niedlugo poznasz kogos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×