Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Ohoho! Luiso! co za zmiana, oczywiscie na lepsze, super! ;) Wszystkie tak powinnysmy, ale coż, moze kiedys...hehe... Luisa, sie zakochala! heh xD:D Przepraszam po prostu nie moglam sie powstrzymac. hehe :D Emilko, no to dziś zaszalejecie.. tylko wiesz nie wykonczcie sie hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na starym forum o tym pisalam napisze Ci w skrocie :) maz mnie zostawil 2 dni pozniej jak siedzialam w parku i plakalam podszedl do mnie chlopak i spytal co sie stalo i czy moze mi jakos pomoc i tak zaczeslismy gadac przegadalismy wiele godzin bardzo mi pomogl , przez nastepne kilka dni pomogl mi wynajac mieszkanie zabrac rzeczy ze starego domu przewiezc moje zwierzaki itd i tak codziennie sie spotykalismy przywozil mi obiad dzwonil spytac czy wszystko ok sluchal radzil byl obok , wtedy mnie to nie zastanawialo czemu on to robi dla obcej osoby, teraz juz wiem czemu , dobry z niego czlowieczek, trudno sie nie zakochac wszystko wyszlo naturalnie i spontanicznie :) luisa no szok czasem jak o nas mysle i na niego patrze to az nie wierze jak to wszystko sie wydarzylo szok :) a wlasnie ze go zamecze :P albo on mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli :) Poli Aniolek sie zakocha Poli Aniolek sie zakocha:) wtedy tu przyjdzie i powie 'dziewczyny zakochalam sie:) ' bedzie to w najmniej oczekiwanym momencie..ja mialam juz za soba kilka zwiazkow myslalam,ze teraz juz bede sama i sama nie wiem kiedy to sie stalo...ale to narazie jest na 99,9:% zobacze jak bedzie po.. :) A dziewczyny mam pytanie troche z innej beczki...mam buty,dostalam od siostry ,sa zajebiste alee wydaje mi sie ze zbyt eleganckie na wyjscie gdzies.. na impreze czy na kolacje..zreszta sama nie wiem,chyba zaloze cos podobnego ale na nizszym obcasie:) co myslicie? http://www.groszki.pl/groszki/1,95942,8350440,Szpilki_Kazar.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak racja dlatego jest Aniolkiem ;) jezuuuuu ja chce te buty !!!!!! ale mi sie podobaja kurde cudne sa !!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo Emilka tam mieszka Annqx:) bo pewnie nie wiesz:) to juz wiesz.. kiedys w tv lecial film jakis wakacje w toskanii czy slonce toskanii cos w tym stylu i tam jest tak pieknie...przynajmniej z tego co udalo mi sie zauwazyc w tv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty wiesz ze nawet dzis by mi sie przydaly bo zakladam taka sukienke halke na ramiaczkach w cielistym kolorze super by z nia wygladaly :) ale zadowole sie balerinkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marynarz oszaleje i oniemieje na TWoj widok nawet w balerinkach:) tez smigam w balerinkach najczesciej bo wygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko mam nadzieje ze mi dupa nie zmarznie :D hahahahahaha, bo noc spedzamy pod golym niebem kurde :(ja tez kocham balerinki sa takie uniwersalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.. Luiso, no pewnie tu przylece sie pochwala ale chyba bedzie trza troche czekac, na odwzajemniona milosc, bo zakochac to sie zakochalam heh xD:D O matko! Te butny są śliczne...*.* piekne! Wkładaj je Luiso, na nóżki i smigaj! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A naloz jakis sweter:) a pupa bedzie rozgrzana mysle;) juz jego w tym glowa:) haha Napisz jutro:) uciekam dziewczynki biore prysznic i spacku:) Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh napewno Aniołek zadba o to zeby ci zimko nie bylo, cos naloz na siebie a potem to juz nie bedzie trzeba hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffffffffg
;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee.. dzieki Bogu, nie... kretyn totalny, ale jak to mowia z deszczu pod rynne...ehhh... podoba mi sie chlopak, ktorego przypadkiem poznalam, a dzielą nas kilometry... ehh...chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam ten film :) no tak jest tyle ze tam bylo wszystko tak pokazane na obrzezach a tu jest calkiem nowoczesne centrum tez dobra kochane ja lece w sumie juz jestem naszykowana tylko jeszcze makijaz no i walki z glowy i lece :) buzki do jutra :) :* constance odezwij sie do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ale te wlosy
wam rosna wszedzie? na buzi tez? codziennie sie golicie? dlaczego lasery nie pomagaja? to jest wada wrodzona czy mozna sie jej nabawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie kontakt Poli? to co,ze kilometry..mozna sie spotkac gdzies posrodku drogi..hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na gg, gadamy, ale ostatnio coś mniej... i w ogole na Facebook-u dowiedzialam sie ze ma dziewczynę, od hmm.. dziś, wiec na sam wieczor sie zdołowałam... Dobra, nie zatrzymuje was, dobranoc dziewczyny! ;***:) Milej nocki Emilko! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ale te wlosy chyba jestes facetem ze takie dziwne pytania:) depilujemy sie w zaleznosci od potrzeb:) Emilko baw sie dobrze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli O matko:( obserwuj wiec ten facebook:) bo czasem z tych par robia sie single;) i nie lam kochana widac jeszcze to nie ten..zjawi sie w najmniej oczekiwanym momencie:) zobaczysz:* dobrej nocy Aniolku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka naprawdę jesteś szczęściarą :) oby to trwalo wiecznie Luisa cudne te buciki są ;) naprawdę świetne :) Poli ty też trafisz na jakiegoś wspanialego faceta , ja też kiedyś myślałam ze przyciągam do siebie samych dupków, fajni faceci nie są w moim zasiegu , jednak los podarował mi kogoś i to też niespodziewanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Luiso! ;** Musze sie poprostu zacząć zakochiwac w innych chlopakach... Moze spotkam go w najmniej oczekiwanym momencie, tak ja Emilka, Anioła spotkała? ;) Coz dzis skutecznie wieczor mi popsul ale, szkoda sie smucic, choc wiadomo gdzies to tam w podswiadomosci siedzi... Dobranoc Luiso;** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annqx :) Wierze, choc czasami coraz mniej, ze spotkam normalnego chlopaka juz niedlugo i nie mowie tu o tym, zeby byl to moj pierwszy men i czekac tylko na slub ale zeby poznac takich kochanych, a coraz mniej ich niestety... Ale ciesze sie, ze znalazłas kochanego faceta:) I w ogole, ciesze sie, ze wszystkie macie (Luiso, moze tez dolaczysz do naszych szczesliwie zakochanych z odwzajemnoscia miloscia ;) ) swoich księciów z bajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki Aniol jak Ty zasluguje TYLko na Aniola:) wiem,ze masz dola,ale ja jak przyszlam na forum tez mialam..nie myslalam,ze cos mnie dobrego spotka a jednak:) wiec kochana glowa do gory i staraj sie tego chlopaka nie zalowac..mimo,ze to nie takie proste:* ps tez Cie lubie i szanuje bez zadnych ale.. To propos tego co pisalas wczesniej a nie odpisalam:) dobranoc wszystkim po raz drugi:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli głowa do góry też tak kiedyś myślałam , :) może spotkasz go w wakacje a może nawet jutro na ulicy . Trzeba wierzyc ;) Dobrej nocy dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×