Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Luiso, im bardziej, bliżej, bylas z nim, tym bardziej tesknilas za tamtym...straszne, bo ciagle przypominanie, niszczy cie od srodka. Jednak, nie bez powodu nie jestes juz z tamtym, cos sie stalo, bolało, hmm..dalej boli, ale czas idzie dalej i my idziemy do przodu, wiec moze czas najwyzszy odciąć sie od tamtego. Nie po to, by byc z nowym, ale po to, żeby siebie uwolnic od przeszlosci, wyciszyc sie, oddzielic tamto zycie gruba kreską i zyc od nowa. Bo jesli chcesz czuc kiedys to wspaniale uczucie, co z tamtym, musisz stanac na nogi. :) Wspomnienia pielegnuj o tamtym, te dobre, ale nie pozwol by one przyslonily ci to co jest najwazniejsze teraz. :) Mam nadzieje, że poradzisz sobie z tym natlokiem mysli :) :*** Kurcze, to taka moja czcza gadanina, bo nie mialam takiej sytuacji, wiec, no coz... powodznie :) :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki aniołku:* to madre i pelne zrozumienia co mowisz,masz racje,jednak gorzej poprostu przestac kogos kochac:( wiem,ze nie ma opcji by tamto moglo byc ale tym bardziej nie potrafie tego odkreslic wlasnie kreska jak mowisz:( jak to sie robi:)?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo tego..nawet kazdy przejezdzajacy obok samochod..tamten siedzial w kazdym z nich:)rozumiecie? czasem wolalabym byc bez serca,nigdy juz nie kochac..zawsze to mniejsze ryzyko,ze sie bedzie cierpiec,ale coz to za zycie by bylo.. no nic mam nadzieje,ze ten obecny nawet jak nigdy nie bedzie tamtym to chociaz bedzie mi na nim zalezalo,,,dalam szanse..moze za wczesniej chcialam stanac na nogi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, spokojnie sie nad wszystkim zastanow, probuj nie myslec o tamty, mysl o tym jak fajnie bylo przez te dwa dni, wszystkie extra epizody, a jesli cos ci przypomni o tamtym, to mow stanowcze "NIE" nie zaluj, nie mecz sie, wspominaj tylko te chwile w ktorych serducho zabilo mocniej :) Staraj sie, a moze wlasnie, jak bedziesz probowala z tym, albo innym, to juz poprzedni zwiazek nie bedzie dla ciebie takim fatum, ze wszedzie go widzisz. Wspomnien nigdy nie wymarzesz, ale gdy pomyslisz o tych, gorszych chwilach, staraj sie szukac w tym dobrych stron. Oj juz sama nie wiem, ja jak mialam ten moj "mini kryzys" (bo to nic w probownaniu z tym co wy macie) to wspominalam te wszystkie rozmowy na gg w ktorych sie przez niego smialam, a jak o tych gorszych, bo np. uswaidomilam sobie ze oklamywal mnie, to mowilam sobie, ze nie jest tego wart i zastepowalam te mysl czyms pozytywnym. :) No wiec, on juz nie ma dziewczyny z komentarzach wywnioskowalam, ze to byl hmm.. zarcik, ale nie gadamy ze soba od ponad tygodnia, wiec nie wiem. Ale jestem pewna, ze nie wytrzymam i jeszcze w weekend do niego napisze... ehh Mam problemy z pewnym epizodem, bo rzucil sie na mnie chlopak i wsadzil rece tam gdzie nie trzeba i teraz bede ciagana po policji i takie tam...brr... Buziaki Luiso :** trzymaj sie kochana :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to moze z tym kolega z gg cos jednak dojdzie do skutku..niezly zarcik rzucil..moze chcial by ktos byl zazdrosny..sama nie wiem,ale wiem ze faceci czasem robia dziwne rzeczy chocby po to by wzbudzic w kims emocje..nawet Ci w Twoim wieku kochana i starsi..tez..napisz moze sama do tego z gg..jak mu zalezy odpisze..ja z tamtym tez mialam mnostwo kiedys rozmow na gg..wiem jak to wciaga:) pamietam sprzed dwoch lat co pisalismy:) emocje z tym zwiazane wiec Cie rozumiem..nie chce Cie nakrecac ani nadziei robic bo nie znam dobrze waszej sytuacji,jego..ale skoro jest wciaz sam moze warto podtrzymac kontakt:) Kochana to jakis zbok Cie dopadl?? o szok!!! normalnie jakis patafian Cie zaatakowal? ale wszystko ok? i zlozylas zeznanie juz na policji? ukaraja go pewnie grzywna albo upomnieniem..jejku co sie dzieje.. Co do mnie i pamietania tych dobrych chwil tamtej relacji..wlasnie w tym tkwi problem,ze pamietam TYLKO te dobre:) zlych nie bylo..on poprostu jest juz zajety i to powaznie zajety..wiec sama rozumiesz..ech..tak zrobie skupie sie na przyszlosci..ale ciezko bedzie,,,:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie korci mnie zeby napisac do niego, ale nie wiem... on taki dziwny jest troche, bo mnie powaznie oklamal i takie tam... ehh... No tak, jak wchodzilam do klatki do domu, to wlecial za mna jakis gowniarz, troche starszy ode mnie i no dotknął tam gdzie nie trzeba (i nie chodzi mi o np. klepniecie w posladek ) i zwial, nie widzialam jego twarzy bo mial kaptur, a najlepsze jest to ze zrobil to za dnia po godz 10! zboczeniec, niewyzyty seksualnie...Mam to do zgloszenia, bo juz podobno byly w moim miescie podobne sytuacje a goscia nie zlapali ale stresuje sie wizyta na policji, a ide tam w poniedzialek... No czyli wykanczaja cie w pewnym sensie te dobre wspomniana...ojej.. musisz je milo wspominac i pamietac, ale zeby one nie przeslonily ci obrazu terazniejszego, skoro on jest zajety, niewarto plakac i sie smucic :) Poboli poboli i przestanie i zacznij doceniac innych meżczyzn ktorzy zabiegaja o twoje kochane serducho :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super!:) Też mam problemy z tymi włochami:( najgorzej mnie wkurza twarz:( i kark :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na twarzy i dekoldzie wyrywam pęsetą ręce gole niestety:( powiedzcie mi czy też macie twarz taką suchą ? szczególnie przy pejsach:( smaruje od wczoraj kremem bambino ale nie wiem czy to cos da:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka jasne ze mozna:) Poli Ty sie nie martw tym zeznaniem na policji...najwazniejsze,ze Ci sie nic nie stalo..ale lepiej niech gnojka zlapia i ukaraja bo niewiadomo do czego zdolny taki mongoł..musisz na siebie bardzo uwazac..ale ze w dzien to juz wogole jakas paranoja..pewnie Cie to musialo duzo strachu kosztowac..na policji Cie popytaja pewnie czy pamietasz jak wygladal..znaki szczegolne itp..co zrobil i tyle..nie boj sie tego.. A kolega z gg Cie sozukal,wiec po czesci stracilas zaufanie do niego...pewnie niedlugo sobie wyjasnicie dlaczego oszukal...ja bym zapytala dlaczego oszukal i jaki mial w tym cel:) niech wie ze wiesz.. niech wie tez ze na przyszlosc ma sie zastanowic zanim Cie zrani..chociaz niektorym to mozna nagadac a oni swoje..ale miejmy nadzieje,ze wroce stare dobre czasy gg:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka:) widocznie masz poprostu sucha skore..moze sprobuj czegos glebiej nawilzajacego..jakis porzadny krem gleboko nawilzajacy..chociaz z tego co wiem bambino niby nawilza ale zawiera tez cynk a cynk dobrze robi na skore ale nie wiem czy lekko nie wysusza jej.. poza tym jak juz tu kiedys Ela pisala pzredewszystkim nawilzanie od wewnatrz czyli pij conajmniej 2 litry wody dziennie inaczej najlepsze kremy nie pomoga..warto tez pic kolo dwoch lyzek oleju lnianego lub z oliwek dziennie tez fajnie robi na skore..dziala od wewnatrz...a co do depilacji..co poczniemy..jednym pomagaja lasery innymi(mi np) elektroliza na twarz,jeszcze inne radza sobie z penseta..wszystko zalezy od tego na co kto moze sobie pozwolic finansowo itd..a hirs masz zdiagnozowany? leki bierzesz jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka a nie wolisz robic wosku na rece lub depilatorem je traktowac? przeciez starcza na dluzej niz zyleta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, wiem wlasnie, ale stresuje sie tym, tak jakos dziwnie, troche mnie to kosztowalo ale juz sie itrzasnelam, bardziej moja rodzina bzikuje ze cos sie ze mna stanie jak mnie spuszcza z oczu... No, zawsze planuje mu wszystko wygarnac ale zawsze sobie mysle, ze wtedy przestaniemy ze soba pisac i bam nic mu nie mowie, to jakis obled... Zobaczymy jak to bedzie. Aha i mam nadzieje, ze dasz szanse temu, albo innemu w najblizszej przyszlosci :) :** Milka :) Ja uzywam balsamu babydream z telocapilem glowie ale w niektore miejsca go poprostu smaruje i jak dla mnie swietnie nawilza. A jak tam u ciebie sprawa z hirsem wyglada? Masz idopatyczny czy jakies zaburzenia hormonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zdiagnozowanego jeszcze.:( a powiedzcie czy ma to coś wspólnego z płodnością? czytałam dużo artykułów ale każdy pisze co innego... Staramy się z narzeczonym o dzidzię półtora roku i nie wiem czy to jest wina tego czy po prostu mam za dużo jakiegoś hormonu...:( Włoski na twarzy szczególnie boczki są sztywne bo kiedyś zgoliłam je maszynką:(:(:(:(:(:(:(:(i w tym miejscu mam najbardziej teraz suche:( a co do wody piję 2 l dziennie jestem na diecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiałam się kiedyś nad woskiem na ręce a Wy używacie??? same w domu??macie później skórę podrażnioną lub coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka :) Jesli hirsutyzm, jest spowodowany zaburzeniami hormonalnymi to w takim razie moze miec to zwiazek z niepolodnoscia. Radze ci jak najszybciej zrobic podstawowe badania hormonalne, skoro staracie sie o dzidzie. Wlosy moga byc tylko hmm.. urozmoaiceniem twojej urody, albo wywolane jakims zaburzeniem, chorobą, wiec nie lekceważ tego i idz do endokrynologa. A usg jajnikow mialas robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ale czy taka by mogła być moja uroda??? delikatne ciemne włosy na karku i troszkę plecach??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli:) To daj mu delikatnie do zrozumienia:) nie musisz naskakiwac na niego ale wiesz o co chodzi..nie boj sie byc soba ani jego reakcji..bo tylko jak sie jest soba mozna komus umozliwic poznanie nas samych i my sami wtedy jestesmy wolni..bo jestesmy soba i mowimy co myslimy a to daje ulge..to jak ktos to odbierze to juz jego sprawa wazne by zrobic to delikatnie bez atakow bo faceci nie lubia jak sie ich atakuje:) sama cos o tym wiem:) Inforumuj nas co dalej z nim:) a co do rodziny to zrozumiale..staraj sie sama nie chodzic..no ale nie zawsze sie sklada by chodzic zawsze z obstawa:) tak czy inaczej badz ostrozna aniolku:* Milka:) baczki zyletka pojechalas i sa mocne przez to..ja tez mam baczki ale delikatne,znaczy sa wyrazne ale nogdy nie ruszane,wiec niech sobie sa,,,ale wiesz co skoro zyletka je zgolilas to nie myslalas by je zlaserowac?? zrobic laserem bo do lasera i tak sie goli..? albo jak nie masz kasy to niektore kosmetyczki robia meszek baczki itp np pasta cukrowa na twarz ponoc swietna metoda starcza na okolo 2 tyg( zalezne indywidualnie) i nie ma podraznien..i nawet jak usunelabys sobie ta metoda wloski odrosly by ciensze niz te co sa po zylecie.. co do badan i diagnozy to podstawa...od tego powinnas zaczac:) a co do plodnosci to moze byc powiazana z hirsem ale nie musi np jesli jest idiopatyczny czyli hormony w normie a wloski sa to plodna mozna byc:) a jak sa powazniejsze sprawy to wtedy leczy sie lekami i tez mozna zajsc wiec nie ma co sie domyslac tylko sie przebadac moim zdaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi jeszcze czy taki wosk przyklejany jak plaster nadaje się na ręce??? czy usunie te krótkie włosy??? pomyślicie że jestem jakaś nienormalna ale wolę zapytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys robilam woskiem w plastrach na zimno normalnie na przedramiona:) mialam lekko zaczerwienione moze z pol godziny a potem nic:) wloski poj odrastaly po okolo tyg dwoch..ale duzo mniej i cienkie..wosk albo tez pasta cukrowa na przedramiona mozna u kosmetyczki..zawsze to duzo lepsze niz zyletka,i nie ma takiego jeza na rekach jak po zylecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spacku:) dobrej nocy:* a zalozycielka pewnie zajeta panem marynarzem hmmmm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka powinien wosk chwycic,a jak nie chwyci mozna resztki wyrwac depilatorem lub penseta..ale lepszy od plastrow jest wosk na cieplo..najlepiej jak zrobi to kosmetyczka..samemu tez mozna ale trzeba miec podgrzewacze itp bajery..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Luiso napisalam do niego heh :D I jakos no nie wiem... powiedzmy, ze ja ciagne rozmowe, bo on niby nic nie robi, ale odpisac mu ciezko wiec odbieram to tak jakby sie narzucala...ehh i badz tu madrym... No wlasnie, musze sie pilnowac, ale takie ciagle: a uwazaj, a to a tamto, idzie zwariowac, choc wiem ze sie martwia... Milko :) Przedewszytkim zrob badania. Hm.. wosk taki kupny w plastarch? Ja mialam kupne plasty z byle jakiej firmy i nic ani jednego wlosa mi nie wyrwaly a tylko pelno tego kleju na skorze mialam... musisz jakies dobre kupic albo do kosmetyczki tam to juz fachowo zrobia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie tym sally hansen cesto baczki pojasniam:) jest ok ale trzeba powtarzac co jakis czas:) i jak wyjda zolte znaczy ze sie za krotko trzymalo i mozna na 2 dzien powtorzyc az beda biale:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Luiso, ja chyba tez mykam... :**** No Emilka, Konstancja, gdzies nam wybyly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc zajrzę jutro do Was i napiszę coś więcej o sobie jeśli nie macie nic przeciwko:) Dobranoc Spokojnej Nocy Laski!:) Lecę do mojego R:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×