Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

POli mowilam mu juz to kilka razy:) ten dalej swoje kurwa jak nie do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak ale to nawet sie nie interesuje co u mnie ?:/widac mu to zwisa ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi o ile dobrze pamietam zadzwonilas do niego jeszcze i powiedzialas cos w tym stylu ze to juz koniec...a on potem wydzwanial, a ty nie odebralas...Emi zastanow sie czy ty cos wiecej czujesz do Anioła? Emi on cie zaraz sila wezmie na lozko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak jemu tak zalezy to mi wtedy mniej:) ja sie pyyytam co to kuzwa jest... mow lepiej co tam sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak jemu tak zalezy to mi wtedy mniej:) ja sie pyyytam co to kuzwa jest... mow lepiej co tam sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, marynarz od poczatku mial inne podejscie do tego wszystkiego. Traktowal cie jak ksiezniczke ok, ale nie wiem czy walczylby tak jat teraz robi to twoj mąż, w dodatku wydaje mi sie ze Anioł nie jest na tyle hmm....dojrzaly czy cos , a z mężem to juz swoje przezylas...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz aniolowi nie zwisa...ale szanuje prosbe twoja..EMi teraz na mezu sie skup bo jak masz meza myslisz o aniele a jak aniola to o mezu:) kuzwa noo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak napisalam mu ze to koniec on dzwonil ale nie odebralam potem mi napisal ze sie myle i nie jest tak jak mysle dalej cisza moze masz tak z amadeo bo widzisz jak mu zalezy i czujesz sie bezpiecznie a jakbys go stracila to bys tesknila ?:) poscielil lozko i powiedzial ze wyjdzie z psami teraz z nimi poszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso to raz a porzadnie z nim pogadaj i przetlumacz mu na chlopki rozum, ze jak tak dalej bedzie to w takim razie niech planuje dalej zycie ale bez ciebie, to moze go jakos obudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi no dwoch sie nie da miec:) raczej nie;) ktorego kochasz bardziej ??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszedl z psami zebys nie miala wymowki by mu uciec,a zreszta na swiezym powietrzu lepiej sie mysli pewnie knuje tam w swj slicznej glowce jakis szatanski plan jak cie do lozka zwabic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no meza kocham wiadomo , ale dziewczyny ja bym nawet do niego poszla aleeeee ja wiem ze dobrze bedzie na chwile a pozniej znowu wyrzuty i awantury :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli wypluj te slowa no nie wiem licze ze jeszcze moze pojdzie do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooow a psy na niego nie warczaly tym razem??:) pancia nie warczala to i psy nie:) kochana tak jak mowisz jak by zniknal bym tesknila..dziecinada wiem:/ no coments Poli no to troche chyba za ostro by bylo;):):) z jednej str to mile,a z drugiej wiesz ile mam rozterek nie wiem czy chce tego tak na powaznie...czy to ten.. Emi i co Ty zrobisz?? zmywaj ten tormentiol..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze tak nie bedzie? Zreszta chyba mowilas ze wy czesto sie klociliscie ale zaraz potem wielka milosc, wiec to chyba idzie sie przyzwyczaic...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie moze bedzie dobrze a jak nie wtedy sie rozstac? nie chcesz dac wam ost szansy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli tak ale wczesniej to nie bylo sprawy z marynarzem ... a teraz jest zdrada on to tak nazywa hahahahahahaha e tam nie zmyje tormentiolu :P on mnie juz w takich sytuacjach widzial ze to bez roznicy :)przecie sie znamy jak lyse konie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale dla swojego sampoczucia nie zmyjesz:)? kochana moze jak go teraz pognasz to juz nigdy nie bedzie tak walczyl moze peknie i sie skonczy..czy na pewno tego chcesz? pomysl.. pomysl czy chcesz naprawde to skonczyc czy dac Wam szanse jeszzce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha ta uciekne w pizamie i tormentiolu na gebie zamkna mnie w psychiatryku jak znajda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrade da sie wybaczyc, zreszta to nie byla prawdziwa zdrada bo wy w tym czasie ze soba nie byliscie i kazdy mogl robic co chce... Luiso, wiem ze troche brutalnie...ale skoro do niego normalnie nie dociera...wiem ze nie chcesz go zranic ani ztracic ale tego tez nie da sie zniesc takiego ciaglego planowania za ciebie...cholerka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli luzik:) to ja mam problem bo ja nie wiem czy to milosc czy przyjazn tylko..dojde na spokojnie do tego:) nie martw sie aniele:) EMi SPYTAJ CO CI SERCE PODPOWIADA?? kochana hahahaaaaaaaaa jak teraz bys uciekla naprawde by mysleli,ze jakas z psychiatrykan uciekla hahahaaaaaa w kapciach i pizamie:):):) siedz w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszlas zmyc tormentiol? No no no...:D Emi, cos mi sie wydaje ze powinnas dac wam szanse...To twoj maz za duzo was laczy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zmylam ale to gowno sie ciezko zmywa musialm wytrzec chusteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasik jeszcze;););) zartuje,,,ale myszke to koniecznie;) i rajstopki na nozki;) i co Emi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no by powiedziala ze maz siedzi u niej w domu...i by tak zwiala i wpadla na Marcusa...:D hehe :D Luiso, pomysl sobie nad wszystkim, jak do amadeo podejsc tak by zrozumial...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×