Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

No Emi, spokojnie nie pokozuj ze sie boisz...:) Ale mowie ci jako twoj taki dobry duszek ktory na uszko podpowiada, idz do niego, idz idz idz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luz nie dziekuj dokad sie pytamyy lecisz do niegooo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie pytam co sie dzieje u Emi w mieszkaniu w Toskanii?? ja sieee pyytam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie tak - zamkne komputer zapale sobie jeszcze wezme prysznic i ide spac przeciez to moje lozko a jak bedzie kombinowal powiem ze nie chce i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli kochana jedno jest pewne bedziecie sie kochac:) ZROB CO CZUJESZ:* nic na sile,Poli pora na nas;););) jutro z rana PISZ bedziemy czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czyli jednak...chodzi o taka bliskosc, by znow to poczuc, byc przy nim...:) Dobre i to...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko KOCHAMY CIE I WSPIERAMY JESTESMY Z TOBA:* do jutraaaaa:* pamietaj NIC na sile:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bedziemy czekac na relacje, ale tez mi sie wydaje ze ty sie Emi nie opanujesz, wiec nie zwalajmu wszystko na męża...;) W takim razie dobranoc, spokojnych Luiso :** :) a tobie Emilko, ekscytujacych wrazen nocnych :* :D I snow tezzz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochaneeeeeee :):):):* spijcie dobrze :) sexu nie bedzie mozemy sie zalozyc :P slodkich snow :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj lepiej sie nie zakladaj, a przynajmniej nie ze mna...za duzo ostatnio zakladow przegrywam ...;) Baj baj :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tu kontrolnie zagaldam:) ale Emi juz w objeciach M wiec ok:) anioly poszly spac:) dobranooc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry.. :-) o co tu chodzi? Emi wróciła do Marcusa????? :-O matko, ja juz nie w temacie.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki :* bylo nawet ok , nie rozmawialismy zbyt wiele , jak zwykle mial pretensje o marynarza , spytal czy na pewno nie chce do niego wrocic , powiedzialam ze potrzebuje czasu ze mam dosc tych okropnych smsow ktore do mnie wysyla itd itd , rano jak sie obudzilam juz go nie bylo , napisalam do niego smsa to bylo przed 9.00 nie dostalam raportu , ma wylaczony telefon nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc kochane I co EMi? kontaktowaliscie sie? moze jest w szpitalu i musial wylaczyc tel..jak bylo w nocy...nie kochaliscie sie;)? tylko lezeliscie i jak sie z tym wszystkim dzis czujesz? ... milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , ja nie chcialam zle bym sie z tym czula tym bardziej ze cholera wie jak by bylo rano, w szpitalu ma zawsze wlaczony telefon , sa dwie opcje albo cos sie stalo albo on specjalnie wylaczyl tel zebym nie mogla sie z nim skontaktowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie celowo bys sie zastanawiala co sie z nim dzieje.. ale chociaz Cie przytulil jakos? czy tylko lezeliscie? i co zastanawiasz sie co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×