Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

tak przytulalismy sie , ale kurwa ja jestem strzepkiem nerwow teraz bo nie wiem co sie dzieje ja pierdole czy sie cos stalo czy on stwierdzil ze to nie ma sensu i wylaczyl telefon zaraz zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko Spokojnie...wez cos na uspokojenie zeby Ci cis nie skoczylo...kochana nie sadze..przeciez dalas mu nadzieje tak? powiedzialas,ze czasu potrzebujesz,wiec jak mu wciaz zalezy to poczeka..nie odpusci,jak wczoraj..poczekaj spokojnie..na pewno sie odezwie,a Ty sie wycisz bo te nerwy Cie wykoncza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to juz niewazne niech nawet da sobie spokoj ze mna tyle ze ja sie martwie ze cos sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie moze chce bys sie martwila..a sprobuj zadzwonic zobacz czy ma wlaczony tel..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :* Emilko, dzwon do niego, bo sie z nerwow wykonczysz. A moze do szpitala zadzwon czy on jest? A tak wgl, to masz rozdarte serce? Myslisz ze moze dasz mu szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam tel caly czas wylaczony cos jest nie tak , przemyslalam na spokojnie , mysle ze on to zrobil celowo , pewnie dlatego ze powiedzialam ze chce sobie wszystko przemyslec , dobrze wiedzial ze sie odezwe , jezeli mam racje to zrobic cos takiego to najwieksze kurestwo , pozwolic by sie ktos tak martwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli:) hey pewnie lukasz na Julie;) jak tam w szkole? wszystko ok? Annqx:) Dzis J zjechala..jak tam z M?:) swietujecie;)? Emi:) jak sie masz kochana? odezwal sie? ja dzis mam tez kiepski dzien..wciaz na lekach p/b chodze ale ciezko. Poza tym nudy troche ogarnelam w domu,zjadlam obiad teraz zielona h:) zapisalam sie na elektro za tydz:) jutro mija mies jak bylam ostatnio. i to tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Emi teraz przeczytalam...moze wylaczyl bo chce Ci dac czas .. na namyslenie..kochana a jak ksiazka czytasz dalej? moze zajmij mysli:) nie zamartwiaj sie .. wlasnie mysle,ze wystarczy,ze do pracy zadzwonisz jako pacjentka i sie spytasz czy byl dzis lub czy bedzie jutro i juz wiadomo ze z nim wsio ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban właściciel solarów
http://tiny.pl/hpspw Odkąd nową mam maszynke Wszystko łatwo idzie mi że hej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban właściciel solarów
Oda do wąsa Ozdobo twarzy, pokrętne wąsy, powstaje na was ród zniewieściały, dworują trefne dziewcząt przekąsy, śmiejąc się z dawnej Polaka chwały. Gdy pałasz cudze mierzył granice, a wzrok marsowy sercami władał, ujmując wtenczas oczy kobiece bożek miłości na wąsach siadał. Gdy młodzież popis czyniła w zbroi, a męstwem tchnęła twarz okazała, Glicera patrząc, szepnęła Chloi: „Za ten wąs czarny życie bym dala. Gdy nasz Czarniecki słynął żelazem i dla Ojczyzny krew swą poświęcał, wszystkie go Polki wielbiły razem, a on tymczasem wąsa podkręcał. Jana Trzeciego, gdy Wiedeń sławił, głos był powszechny między Niemkami: „Oto Bohatyr, który nas zbawił, jakże mu pięknie z temi wąsami. Zmieniły naród pieszczone czasy, Polska w mdlejącej teraz posturze. Jak nam zaczęły panować Sasy, ustąpić musi i wąs fryzurze. Kogo wstyd matki, ojców i braci, niech się z narodu swego natrząsa. Ja zaś z ojczystej kontent postaci, żem jeszcze Polak, pokręcę wąsa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede dzwonila do pracy , to co on zrobil tym razem to juz koniec wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie sam odezwie,zadzwoni..EMi myslalam,ze sie martwisz jak pisalas wiec pomyslalam,ze jak zadz do pracy to sie okaze czy wszystko ok. a aniol cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban właściciel solarów
Nie jest tak źle, wąsy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martwilam sie bo jestem glupia naiwna i mam dobre serce , ale juz nie martwie , przemyslalam , on to zrobil specjalnie , nidgt tak az nie robil , teraz to juz przegiecie , koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiesz juz co dalej? czy koniec z jednym i drugim czy jeszcze dajesz szanse dla aniola? dobrze ze sie aniol odezwal z tego morza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie to co napisala Tarotka to swiete slowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie dowiedzialam czegos przed chwila od dobrego kolegi moj maz ostatnio chodzil na randki umawial sie z kilkoma dziewczynami i bedac ze mna tez to robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierd...to niezle...czyli nie byl taki swiety..ciekawe czy to byly tylko spotakania czy cos wiecej..tak czy tak przykro..tym bardziej,ze po Tobie jechal..moze probowal zagluszyc strate Ciebie tak czy inaczej bez sensu...to juz Cie pewnie na maksa dobilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on sie podobno spotykal jak bylismy malzenstwem jak rzekomo wszystko bylo ok , to pewna informacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie...to juz na to to nie ma usprawiedliwienia..jakim prawem Ciebie ocenial..hipokryta!!! kochana tak mi przykro:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze jak ja sie ciesze ze wczoraj do niczego nie doszlo , jestem w ciezkim szoku , udreczal mnie przez marynarza gownem mnie obrzucal , a co robil? przeciez on plakal zebym wrocila ze tylko ja ze zyc beze mnie nie moze i co? boze jak mozna byc takim czlowiekiem jak mozna wlasnego meza sie nie zna przeciez wychodzi na to ze cale nasze malzenstwo jest oszustwem tylko po co on to robil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko tylko nie BABIARZ.. z takim to nie ma sensu..ale jestes 100 proc pewna? nikt nie chce Wam zaszkodzic,,,zemscic sie na nim...sprawdz to kochana bys byla 100 % pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz on caly nasz zwiazek tak sie zachowywal jakby swiata poza mna nie widzial ostatnio sama wiesz jak bardzo chcial bysmy do siebie wrocili i co ? po co on to robil po co ? niech mi to ktos wytlumaczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tak byc ze Cie kocha ale z natury jest babiarzem i nawet jak bylby z Toba szczesliwy to i tak szukal by wrazen na boku NIE WNIKAJ kochana POPROSTu niektorzy mezczyzni tacy sa maja kurewska zylke i TYLE.Sama bylam z takim co mowil,ze mnie kocha a gdzie indziej byl z inna i planowal slub potem nawet jak ona byla z nim w ciazy on mowil,ze mnie kocha itp...babiarz to babiarz i koniec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko to niezle przezylas tez :( wiesz jak ja sie teraz czuje? milion razy gorzej niz wtedy jak mnie zostawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jebaniec ja glaskal po brzuchu i tez jej pewnie mowil,ze ja kocha a mi mowil to samo i mial sex z nia i ze mna..dowiedzialam sie juz pozniej..a powiedzial mi jak sie z nia chajtal a potem i tak chcial ze mna byc wiec pomysl jacy sa faceci niektorzy pojebani!!! to nie TWoja wina...maja kurewska zylke chocby nie wiem jak cudnie bylo beda szukac wrazen i Tyle..i choc bys stawala na glowie i uszami klaskala nie pojmiesz tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem..przykro mi,ale nie ejst to Twoja wina zrozum kochana...moze lepiej ze to wyszlo teraz niz mialo by wyjsc po 10 latach malzenstwa..pomysl,ze ktos nad Toba czuwa jednak jakis aniol:) nie wiem czy ten na morzu ale ktos na pewno..moze z jednej str dobrze ze sie dowiedzialas..nie bedziesz miala takich wyrzutow teraz przez aniola..tak czy tak okazal sie oszustem i hipokryta..ja wierze w to ze nawet Cie kocha ale coz to za milosc w takim pojebanym wydaniu..ze jest z Toba a na 2 dzien moze z inna... no ja przeszlam swoje oj uwierz mi..dlatego wiem ze tego sie nie da zrozumiec..dla mnie to przeszlosc,tez go kochalam.Nawet po tym jak sie dowiedzialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×