Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

emi aniol jak tylko wroci przyleci do Ciebie na skrzydlach...zobaczysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie co z M? toz bylo git.. Emi Aniol wroci..spokojnie.. a ja? ja jebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie nie widze ze zmienil do mnie calkowicie stosunek poza tym cos dziwnie ma czesto zasieg na tym morzu moze to klamstwo ze ma rejs :)w sumie go ostatnio zostawilam wiec nic dziwnego aaaaaaa mam dosc kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa spokojnie moze lepiej zeby juz nie dzwonil czy chcialabys z nim pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie...na pewno czuje sie urazony kochana...minie mu i wroci zobaczysz..ale tak naprawde on Cie urazil tym co powiedzial wtedy..kurwa oni naprawde sa z innej planety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rano było ok, przyjechał po mnie w ogóle dziękował że się nie gniewam o to kłamstwo itp zawiózł do szkoły , i wysłał chyba 10 sms że mnie kocha. A później po jazdach , już taki mily nie był , w ogóle jakiś zamyślony , nieobecny , pytałam kilka razy czy wszystko ok , aż w końcu wkurzył się na mnie i wyszłam sobie, ale poszedł ze mną i mnie odwiózł do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak uslyszalam jego glos ... Emi ja wciaz go kocham jak pisalam dzis,.,bylo juz mi lzej bo z calych sil sie chcialam zakochac w amadeo..zapomniec o nim i widzisz,,,,widzisz jak zapomnialam..ze az cala chodze kurwa,tak chce go znowu uslyszec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luisa jeśli facet dzwoni albo pisze po pijanemu to znaczy że myśli o Tobie na trzeźwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tamta sucz pisala cos,patrzylas? dzis ta sroda...ale byl z Toba .. sprawdz fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx wlasnie sprawdz bo pewnie jakis powod tego byl ze byl inny sparwdz kochana luisa :(to teraz sie czujemy identycznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze mysli Annqx..wiem...myslal byl zakochany we mnie cale studia ale byl juz zajety byla to przyjazn a potem..potem nie wiem kiedy sie w sobie zakochalismy..ale nie bylo sexu,mimo to kochalismy sie ma zasady i tyle...bylo przytulanie..buzi..cale studia:( potem kontakt tel tylko i gg nie mieszka gdzie ja ale mieszkal tam gdzie studiowalam i on..teraz wiem,ze nie przestal myslec ja tez i co z tego wiadomo,ze nic z tego nie bedzie..kocha ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze luisa jakie to smutne widzisz Ty go nadal kochasz , tak wlasnie chyba jest z prawdziwa miloscia ze nigdy nie mija , ja wierze ze jak sie kocha prawdziwie to na zawsze, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a byc kochanka .. nie dala bym rady wiem to.. Emi no zjeba dzis na maksa..kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam że ze sobą gadają bo on zmienił hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx, moze siksa sie z nim skontaktowala na tel czy cos? Wez wybadaj sprawe... Emi, Luisa. wy to sie macie...bidule wy moje:* Moze zrobcie cos co was na chwile odciagnie od tych mysli... Luiso, on byl pijany a pijany przewaznie gada prawde, wiec nawet jesli za toba teskni i mysli o tobie, to tak jak mowisz gorzej by bylo gdyby mial zostawic zone...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa wlasnie kochalam i kocham i dziwne ze tu nie mam watpliwosci a z amadeo mam...boze co ja z amadeo uczynie.. Annqx sprawdzilas? Emi a TY co zrobisz jak maz zechce bys zdecydowala ostatecznie..aniola bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx jak to zmienil haslo? myslisz ze dlatego bys nie wiedziala ze pisza ? o kurwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa dziewczyny czy my jestesmy jakies felerne czy co :Dciagle cos :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem POli.. dlatego probowlaam zapomniec...dalam szanse amadeo..i co wlasnie widze po sobie co czuje i do kogo.. Annqx jak to??? zmienil haslo znaczy czemu? pytalas go o to??? szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie az boje zakochac normalnie...tyle problemow...:( Annqx, ja bym sie zapytala M czemu zmienil haslo i czy to ma cos wspolnego z siksa i niech tym razem bedzie szczery...nosz cholera...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa nie martw sie Ty kochasz go ja meza damy rade bedziemy sie wspierac :)marcus to sie nie odezwie to nawet nie mam co gdybac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Annqx na spokojnie spytaj nie denerwuj sie na zapas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso nic na siele jesli chodzi o amadeo, bo ty sie wykonczysz a i jego po drodze zranisz...Zobaczysz jak bedziesz stala z uczuciami do amadeo po waszym wyjezdzie jesli nic sie nie smieni i dalej bedziesz bardziej czula ze wolisz go jako przyjaciela i nic wiecej, to chyba nie ma sensu sie oszukiwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja sie wlasnie poplakalam ze smiechu :D no nie moge ile my mamy problemow kurwa jaki syf ahahahahahaha na dodatek ten hirs ahahahahahahaha :Dchyba juz zwariowalam bo siedze i sie smieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalozysz sie ze sie odezwie??Emi tak TY..zalozymy sie? Poli racja nie ma co sie zakochiwac,,,zazdroszcze Ci,ze masz to z lebka...a masz? pan z gg juz poszedl w niepamiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam że sobie żadnych wniosków nie wyciągnąl z tej sytacji i to koniec. Od razu się rozłączyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×