Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Dzien doberek dziewczynki :* :) Wpadłam do was, bo juz od rana nie spie, sprawy do zalatwiania ;) Jak tam sie czujecie? Dobrze spalyscie? :) Luiso, jak sie czujesz? Ból moze choc troche mniejszy? A moze cos juz postanowilas? Emi, a ty jak tam? Annqx, pewnie w szkole jest :) Trzymajcie sie dziewczyny, miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEy :) Poli:) ale zabiegana dzis jestes,domyslam sie:) powodzenia na bierzmowaniu:) ja niedawno wstalam,czuje sie odrobine lepiej ale w sumie b/z Wlasnie pije kawe i nic nie postanowilam,tak sobie mysle,ze sen to taki przyjemny stan odchodza troski i zmartwienia,czlowiek sie budzi i mozg juz analizuje:) musze zresetowac sie dzis:) nie myslec:) milego dnia dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, wlasnie cuduje co ubrac, bo jak sie okazalo jedno do drugiego nie pasuje,a jeszcze mnie brzuch boli bo okres mam...:( No sen to najprzyjemniejsza czesc dnia, bo wszystko jest takie z jednej strony znane ale i obce i z checia by sie tam zostalo, a sny przeciez odzwierciedlaja nasze ikryte pragnienia, lęki itd. A poza tym strasznie duzo ksiazek czytam, wiec mam dodatkowo wybujałą wyobraznie :) Ja sie staram relaksowac, bo wlasnie muzyki slucham i wgl, to mnie najbardziej relaksuje ;) Luiso dzis zajmij sie sobą, relaksuj na tyle na ile mozesz, nie mysl o amadeo ani o romeo. Nie nadwyrezaj kregoslupa :) Resetuj sie, dzis zyj tak jakby nic nie mialo znaczenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli:) tez sobie nie wyobrazam zycia bez muzyki:) To tak jest z tymi strojami na koscielne imprezy:) nie lubilam tego typu uroczystosci:) ale coz na pewno bedziesz ladnie wygladac:) Tak zresetujmy sie dzis wszystkie:) Poli Ty to az wieczorem pewnie jak goscie pojda:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps wez cos p/bolowego plus no-spe zebys tam wystala w tym kosciele..no okres to nie pomaga w niczym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, ja wszystko robie z muzyka a sa ludzie ktorym to zwisa czy muzyka gra czy nie.. a ona ma wplyw na nasz nastroj...;) No ja na galowo nie lubie sie ubierac, bo to niezbyt wygodny stroj ale coz czasami trzeba i wcale dobrze nie wygladam, bo mialam taki fajny tsroj przygotowany a jak przyszlo co do czego to klapa, nie pasuje :D Ja dzis o nim tylko ciut przy okazji jakos myslalam ale pewnie w tym wszystkim to na bank nie bede, wiec bede dzis wolna a do was wieczorkiem wroce ;) Luiso, a lubisz czytac ksiazki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie musze cos p/bolowego bo wykituje...Kurcze ja juz prawie okresu nie mam a brzuch mnie boli jak pierwszego dnia..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli Lubie czytac ksiazki:) bardzo zwlaszcza o tematyce damsko meskiej rozne poradniki itp:) ale tez jakies psychologiczne itp:) poza tym z muzyka mam jak TY pierwsze co wstaje muzyka cos robie tez:) w autobusie zawsze sluchawki i wieczorem zasypiam sluchajac muzy:) zawsze sie wlacza wyobraznia sluchajac muzyki i jakies emocje:) dzis u mnie chlodniej a jak tam u Ciebie? tak kolo 20 dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli sciagnij sobie tez koniecznie ta ksiazke co wkleilam linka mezczyzna od a do z..co emi zaczela czytac a nie wiem czy dokonczyla??:) EMi? co robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Konstancja? jak tam ze swoim narzeczonym? juz sie pogodziliscie?? :) pewnie zajeta praca bo cisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli a jak wasik? nie odrasta poki co?:) nast razem idziesz do kosm tez na wosk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja czytam tez o tematyce damsko-meskiej, tez ramanse, bo lubie bo zawsze koncza sie happy endem ale glowie te paranormal romanse :) No wlasnie wiec ja wspolczuje ludziom ktorzy muzyki nei sluchaja bo jakos tak pusto wtedy nie wiem..nie rozumiem takich ludzi..:) A u mnie nawet dzis cieplo tez 20 stopni ;) No wlasnie musialam wasik poprawiac penseta bo juz wczoraj odrosty byly a poza tym pryszczyki takie biale do wycisniecia zaczely. W tym miescu chyba powinnam isc za tydzien, ale masakra myslalam ze efekt bedzie dluzszy... No sciagne sobie to moze z chomika czy cos i bede czytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pryszczyki to tam gdzie wasik byl, i tak mysle ze moze od depilacji a moze one tam sie pojawialy przy okresie a ja ich przez wasik tak nie widzialam? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy okresie tez mam takie ropne pryszczyki a potem same znikaja:) jak musisz wycisnij przez chusteczke i zdezynfekuj:) potem puder korektor i juz wazne ze wasa nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie wiec mam nadzieje ze to efekt okresu ;) Musze sobie paznokietki jeszcze zrobic o garnac w domku,a nie chce mi sie za bardzo....:) A z wlosami nie mam zielonego pojecia co zrobic...:D A Luiso, jak tak masz te problemy z kregoslupem to co robisz przez caly dzien? Bo ból jak łamie to ciezko sie pewnie za cos zabrac.... Ciekawe gdzie Emi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wloski moze ladnie pokrec prostownica albo lokowka jak Ci sie kreca albo wyprostuj:) no kochana jak mnie tak b,boli to az kregoslup,posladek i udo,ze stanac nie mozna na noge ani chodzic..wtedy leki i lezenie..trwa to jak juz mocno zlapie kilka dni i mija potem przechodzi w lekki bol..wtedy cwicze i jest ok..ale czesto to wraca i to najgorsze:( dzis to juz moge chodzic wogole bo ost dwa trzy dni to glownie lezenie.. dzis to zrobie sobie szpinak na obiad z makaronem ciemnym oczywiscie:) leb mam tlusty ale nie umyje bo trzeba sie chylac do wanny:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a duzo gosci masz? moze dostaniesz jakies fajne drobiazgi z okazji bierzmowania;) haha jak na komunie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuniu to faktycznie nic zrobic nie mozna przy tym...:( Cholerka ze takie swinstwo zawsze sie kogos przyczepi, a ty jeszcze mloda i nie mozesz wlasciwie za duzo cieszyc sie z zycia bo kregoslup...straszne..:( No wlasnie chcialam wlosy na bok zrobic, bo wtedy ladnie wygladam ale musze je popsrawiac co jakis czas...a o koku tez myslala ale ja smiesznie w nim wygladam co najmniej jakby mi 10lat przybylo, wiec odpada...lokowki nie mam wiec nie zakrece, bo moglabym w niektorych miejsacach zakrecic dodatkowo bo moje wlosy dziwnie sie krecą, a z prostownica nie dam rady za duzo pracy a przy tym wietrze na dworze to moment i juz po wlosach i wtedy taki puch...:D I badz tu madrym... Nie mam bardzo skromnie, bo po co duzo ludzi, u mnie beda dziadkowie, brat, mama i ciocia :) Wiec tak rodzinnie do restauracji idziemy a potem do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana to jak masz puch to kup sobie albo gume do wlosow ale wtedy do prostych chyba bardziej ona a jak masz suche to dobra jest brylantyna w wosku bardzo aldnie wygladza i nablyszcza:) co TY..ja to bez prostownicy sie nie obyla bym:) tez mam szope jak wysusza i ani sie kreca ani sa proste takie fale dunaju:) wiec je prostuje zawsze:) zaczelam kolo 18 r zycia prostowac i do dzis mam nawyk;) no przerabane z tym kregoslupem mam..a wszystko mi sie tak zrobilo ze stresow i przeciazen a ze jestem podatna to choroba gotowa:/ nic zamierzam sie z tego jakos wykarsakac;) Kochana to bedzie najblizsza rodzina tylko:) myslalam,ze jakas wieksza impra:) ale fajnie,ze w restuaracji:) NO to zrob sobie ta fryzure jakas optymalna:) moze wez lekko na bok i podepnij jakos spineczka co by sie nie rozwichrzyly;);) haha i tam biskupa w pierscien caluj;) ja lece obiad pichcic:* buzkaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no wlasnie co musze wymyslesc bo duzo czasu mi nie zostalo a jeszcze musz eprzeprasowac rzeczy a przed chwila naczynia mylam...:) No musze jakis tych roznych masek na wlosy i wgl zaczac uzywac bo sa okropne..a mi szkoda wlosow do prostowania dlatego juz nie prostuje a one sa m.in. takie bo kiedys tez prostowalam...:) Oki uciekaj, ja tez sie ogarniam caly czas cos robie...:) No tak skromnie, bo po co wiecej ludzi ;) Ehh trzymaj sie, na bank juz niedlugo znowu bół ujdzie i bedzie dobrze :* Papaśku :********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dzien dobry :* ja dzis mialam troche spraw , pojechalam zobaczyc ten domek no niestety duzo rzeczy mi sie nie spodobalo wiec go nie wynajme , nie wytrzymalam , napisalam przed chwila do meza ze wiem o jego oszustwach itd podalam fakty ktore swiadcza o tym ze naprawde wiem co robil , nie odpisal bo niby co mialby odpisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli:) Pewnie lepiej mniej niz wiecej osob:) Kochana maski na wlosy to podstawa:) I tak bedziesz slicznie wygladac w tym kosciolku buzka:* Emi:) No to pewnie jest w szoku,ze wiesz o zdradach...o szok..ciekawe co zrobi..no to szkoda ze domek Ci nie podszedl..szukaj moze jeszcze gdzies cos z ogrodkiem bylo by super:) zwlaszcza dla zwierzakow ale i Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno sie zdziwil , teraz to juz mysle ze nie bedzie sie kontaktowal bo co on teraz moze mi powiedziec ? "mleko sie wylalo "wiec juz nie bedzie mial co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, no to super ze mu powiedzialas ze wiesz, jestem teraz ciekawa co on zrobi, czy bedzie mial odwage sie z toba jeszcze skontaktowac...A szkoda ze domek cis ie nie spodobal, to szukaj dalej, moze znajdziesz w koncu taki wyjatkowy dla ciebie :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedzie zaprzeczal i sie tlumaczyl , ja mu podalam takie fakty ze oczywiste jest ze znam prawde , on jakby chcial to nie ma jak zaprzeczyc , ciesze sie ze to zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na bank bedzie mowil ze on tak sie tylko na kawke spotykal, sluzbowo czy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No obys miala racje ze juz sie nie odezwie choc normalna reakcja kazdego jest, fakt ze probuje sie tlumaczyc wiec nie jestem pewna czy on sie czasem nie odezwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×