Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

a pewnie ze bedzie sie tlumaczyl..ze sluzbowe ze to tamto,ze czarne to biale bedzie Ci mowil:) kochana dobrze niech wie,ze wiesz!! a nie tylko po Tobie jechal za aniola a on swiety.. ale sie najdalam:) brzuszek pelen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi a to byla jedna kobieta z ktora Cie zdradzil? znasz ja..jakas jego znajoma z pracy czy kto? ciekawe czy dalej maja kontakt..ona wolna czy mezatka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam tych dziewczyn osobiscie ale ta osoba ktora mi o tym powiedziala podalam mi ich imiona i nazwiska i jamu napisalam je w smsie ze wiem ze chodzilo o te dwie wiec co on tu moze tlumaczyc ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wiesz jakie to...moze sprawdz skad moze on je znac czy cos..ale jestem cholernie ciekawa co bedzie ci mowil, pewnie bedzie ci wyrzucal ze go sprawdzalas czy cos, ze ty nie lepsza i takie tam, wiec chyba lepiej by bylo gdyby wgl juz sie nie odezwal...Ale musial byc zdziwiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz bedzie chcial sie na pewno wybielic przed Toba ze nie mieli sexu tylko wlasnie jakies spotkania..zobaczymy..w sumie ciekawe jak zareaguje..moze w groma przylezie do Ciebie i bedzie sie tlumaczyl..ale dostalas raport dostal wiadomosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam jak sprawdzic skad on je zna i nawet tego nie chce po co mi to czuje sie wystarczajaco fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta osoba co Ci pwoiedziala to mozesz jej ufac na 100 proc? to Twoj i jego znajomy czy kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi badz przygotowana ze on sie odezwie na bank...ale wtedy juz mu tak latwo nie pojdzie... Ale mowie ci on bedzie mowil ze to tak sluzbowo albo ze kolezanka z czasow szkolnych czy cos, faceci zawsze maja jakas wymowke... A wlasnie raport dostalas? Przez ciebie Luiso zglodnialam i az sobie poszlam sajgonki wstawic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zjedz zjedz Poli bo w kosciele swoje wystoisz:) ze 2 godz pewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam ze mowilas, ze jego znajomy cos na jego fb pisal i myslalas ze on cie zdradza, bo ten znajomy chcial wam zaszkodzic a przynajmniej wtedy tak myslalas, moze znowu cos podobnego? No to ok. 3 godz ma trwac...masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie pomyslalalam to samo co POli:*z tym znajomym co wtedy.. 3 godz ło szoook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymałam , wyszłam z ostatniej lekcji i do niego poszłam . Oczywiście Pan M bardzo sie przygotował , mieszkanie wysprzątane, deserki kwiatki Pogadaliśmy , najpierw spokojnie a póżniej afera, latało wszystko co było na stole , w sumie to niech się cieszy że go krzeslem nie zabiłam Wyszło na jaw wiele nowych faktów.Już teraz sama nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie to , i nie od tego kolegi to wiem , oh to naprawde dluga historia , to naprawde 100 % prawdziwe informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx matko jedyna! Co tam sie stalo?! Ja mam nadzieje ze bez wiekszych obrazen wyszliscie! Co sie okazalo? Co sie dowiedzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skoro jestes pewna na 100% to mąż już nic nie wymyśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo jego była powiedziała mu że go nie zdradzila , on sobie musiał to przemyśleć dowiedzieć się jak było naprawdę. No i się dowiedzial że jednak go zdradziła, Zapytałam czy jakby się okazało co innego to czy by do niej wrócił . Powedział ze nie , bo tylko mnie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego byl taki zamyslony wtedy...ale co mu to dalo ze sprawdzil, to juz wgl nie powinno go interesowac czy go zdradzila czy nie, bo byl z toba! Ale wazne ze cie kocha... a co z fb? powiedzial czemu haslo zmienil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieje ze powiedzial ze wiecej z siksa nie bedzie sie kontaktowal... No wiec co zrobisz? Skoro sie wszytsko wyjasnilo to chyba wrocicie do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo się zaczeliśmy kłócić od słowa do słowa , ja chciałam wyjść a on mnie nie chciał wypuścic. jak go zapytalam czemu usunął zdjęcia i zmienił hasło to odpowiedział że "po prostu tak chciał" zaczełam rzucać w niego szklankami , on się na mnie darł , że mi nie pozwoli tak odejść że jestem niesprawiedliwa dopiero jak się popłakałam to mnie przytulił i wtedy dopiero poszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie dlatego mowie on juz sie ze mna nie skontaktuje annnqx wlasnie i jaka decyzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po prostu tak chcial" ?!no wiesz mozna usunac zdj, bo np. juz sie nie podobaja czy cos, ale to bylo chamstwo z jego strony i to akurta wtedy mu sie chcialo kiedy byl poklocony z toba a z nia gadał, tak samo haslo... No ale wyjasniliscie sobie wszystko, dalej mu nie ufasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mam mu zaufać ? okłamał mnie . nie podjęłam decyzji , muszę sobie to jakoś poukładać w głowie, dziwnie się czułam jak mnie tak przytulił i pocałował w czoło. nie wiem co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×