Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Widzę że nie tylko ja się opycham :) :D ale miło , bo ja na "diecie" jestem od poniedziałku. Ucieszył się pogadać chciał , później miał focha że nie gadam z nim tylko z jego siostrą :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to naprawde od jutra diete zaczynam wystarczy juz tego obzarstwa trzeba sie pozadnie wziac za siebie :) matko czeka mnie jutro sprzatanie domu tak mi sie nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie jazdy o 7 rano , myślałam że chociaż w sobotę pośpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi No z amadeo gadalam wczoraj a dzis tylko mail chyba sie nie zrazil tym,ze dla mnie to przyjazn a dla niego zwiazek;) ale szanse mu dam jeszcze ta 1..a z romeo sama nie wiem wciaz czy sie spotkam,narazie to z nikim bo dochodze do zdrowia wiec nie,,ale jak dojde jako tako to sama nie wiem,,,chyba se powinnam odpuscic bo i tak nic z tego nie bedzie,, A Ty Emi dzis sie widzisz z aniolem>? Annqx Niezle:) ale zobacz jakie zrzadzenie losu:) nie da Ci o sobie zapomniec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt . nie da się o tym zapomnieć. z facetami nigdy nic nie wiadomo , skoro kiedyś byliście sobie bliscy to kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak widze sie z aniolem za jakas 1 h ma przyjechac :)pojde w tango a co tam nie mam juz nic do stracenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie kochana Emi baw sie dobrze nie ma co:) cieszyc sie trzeba nie plakac.. Annqx ale ja to wiem,on swojego poukladanego zycia nie chce zmienic chce tylko miec ze mna kontakt..to mu wystarczy..musze sie z tym pogodzic i sobie tez je jakos ulozyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musisz luisa bo skoro jestes pewna w 100 % ze nigdy nie bedziecie ze soba to po co sie tak meczyc ? trza jakos sie z tym pogodzic niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,,ale ciezko tym bardziej,ze on chce sie spotykac..:( tym trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co nawet juz mowic mi sie nie chce o tej zjebanej sytuacji.. lepiej powiedz Emi dokad ruszacie i w co sie ubierasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dodatku dzis piatek i amadeo gdzies ruszy...a snilo mi sie ze z jakas laska poszedl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakladam spodniczke brazowa i taka bluzke z koralikami i sandalki idziemy szybko cos zjesc potem u mnie bedziemy , ja to tak sobie wszystko w glowie przerobilam ze szok , naprawde bedzie ok , umowilam sie jutro na kawe z takim chlopakiem z Ukrainy znamy sie jakis czas fajny jest dosyc mam juz tych Wlochow :D nie bede juz taka glupia teraz to i ja sobie zycia pouzywam nie warto byc w pozadku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny ;) zapewne mnie nie pamiętacie. Pisałam przez jakiś czas na poprzednim forum, ale zaczęły się jakieś niesnaski, jedne na drugie najeżdżały więc się wycofałam. Ale czytam Was codziennie i powiem, że fajnie tu u Was :) tzn...fajnie, że tak się zaprzyjaźniłyście i gadacie o wszystkim i niczym, bo problemów Wam jednak nie zazdroszczę..oj nie! Mam nadzieję, że każdej z Was się wszystko ułoży. Powodzenia :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rudzielec . ja niestety nie kojarze bo nie pisałam na poprzednim forum;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak, nie miałyśmy przyjemności tam na siebie trafić ;) ale powiem Ci, że przez to, że codziennie tu zaglądam i czytam, mam wrażenie jakbym Cię dobrze znała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znam rudzielca:) to kochana jestes kosmetyczka jak pamietam:) fajnie,ze jestes:) pisz co slychac a nie tylko z ukrycia;) :* Emi jasne ze baw sie i zapomnij o calym swiecie:*i co Annqx?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w dalszym ciągu nic nie wiem o Tobie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam kwiatki , chcę żebym się do niego wprowadziła . on chyba zwariował i zapomniał że ja mam naście lat ;/ rudzina chyba nie ma problemów z facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa:) a pewnie, że Cie znam :) i to jak haha i cieszę się, że mnie pamiętasz :) a nie pisałam, bo tak się odcięłam, a później jakoś głupio było mi się wciąć ot tak , no ale dziś pomyślałam- a czemu n ie :) annaqx czy nie mam problemu z facetami...oj mam i powiem Ci, że mnie mój facet, 7 lat temu też oszukał, dokładnie to pamiętam jak kłamał. Też zbałamuciła go jakaś siksa!!! poźniej okazało się, że ukrywał wszystko przede mną, żeby się odczepiła...no i się odczepiła...ale w sposób niestety tragiczny... i wiesz, chyba warto jednak wybaczyć, choć z drugiej strony, nie zapomnisz o tym nigdy. Przepraszam, że tak wyjechałam z takim monologiem, ale czytając to co piszesz, tak mi sięwszystko przypomniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woow Annqx:) wystraszyl sie ze Cie starci:) milo:) ale prosba powazna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebym chociaż technikum miała za sobą to bym mogła się zastanowić. niech się meczy za te kłamstwa, ciekawe co jutro wymyśli ruduś bo to boli jak cholera , jak jesteś z kimś blisko a się okazuje ze ten ktoś Cię okłamuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że boli, a najgorsza jest ta bezradność, kiedy nie wiesz co z tym wszystkim zrobić. Annaqx (ale masz trudny ten nick ;)), skoro on mieszka sam to jest od Ciebie starszy...mogę wiedzieć ile? ta jego propozycja ze wspólnym zamieszkaniem miła, ale masz rację, za młoda jesteś, jeszcze się uczysz, zresztą chyba nie chciałabyś być na jego utrzymaniu, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 3 lata jest ode mnie starszy . ma 21 ja nie jestem gotowa na wspólne mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 30 i nie jestem gotowa na wspolne mieszkanie:) Rudzielec to tez jestes po przejsciach:( a napisz o sobie wiecej tak od poczatku co masz za hirs jak Ci sie zyje gdzie mniej wiecej i co teraz z facetem?:) czy jestes teraz sama:) jak TY mnie dobrze znasz ja tez chceeeeee;) moge mowic Rudi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nieduża różnica między wami :) nie ma co z tym mieszkaniem, jeszcze przyjdzie na to czas, tak myślę :) zresztą myślę, że sama dobrze wiesz, że to było pod wpływem emocji i chwili, bo widać że mu bardzo zależy i boi się, że możesz mu uciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie,że może być rudi . Annaqx mnie też nazwała ruduś...rany jak miło :) ja hirsa mam zdiagnozowanego niedawno, jakies pół roku temu dopiero. Moja gin przepisała mi antyki i powiem że pomagają, ale endokrynolog mi odradza, bo powiedział że musimy się najpierw zająć innymi problemami, zwłaszcza że mam problemy z ciśnieniem (jak Emilka :)), no ale mi zależy też, a raczej przede wszystkim na antykoncepcji, więc jednak je biorę. Trochę na własną odpowiedzialność no ale cóż... a jestem z południowego wschodu:) i nie jestem sama. Ten wspomniany wcześniej brutal ;) jest teraz moim mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie wiem czy do niego wrócić skoro mnie okłamał 2 razy w tej samej sprawie. A jak twoj facet zareagował na hirsa?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi a wlasnie..gdzie masz najwiecej problemow z hirsem twarz cialo?? mi tez antyki pmagaja mam mniej wlochow i wolniej odrastaja Wow gratuluje ze masz meza:) to mozna powiedziec ze sie ustatkowalas:) jestes chociaz szczesliwa mezatka?:) a czemu od pol roku hirs czyli skad sie wzial? raptem tak? a ile masz lat? no szok badalas sie dokladnie?? ja to mam od okr dojrzewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×