Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

to ja nie mam przeciwskazan ale pytalam kosmetyczke czy jak bede miala aparat na zebach chce zalozyc to nie bedzie problemu z elektroliza a ona,ze nie:) haha,u mnie jest z reszta ok.Ale mam kilka przepigmentowanych miejsc na brodzie wlasnie ale spoko sie wybielaja jak daje kremy dobre. Poza tym sie ok goi. Na jesien chce sobie zluszczyc brode wlasnie kwasami srednio mocnymi zeby skora byla idealna bez zmian:) LEce narazie kochana .. zajrze jeszcze pewnie wieczorkiem,buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo później przez parę dni spać nie mogłam z wrażenia po tym co usłyszałam. Tak, ma córkę. A z żoną to sama nie wiem, bo on mało o niej wspomina, wiem że niebardzo im się układa, nie potrafią się dogadać, ale nie mówi o niej źle. Tzn, nie zrzuca na nią winy za to, że jet jak jest. Ale to chyba dobrze o nim świadczy, że bluzga na nią. Zaczęliśmy się spotykać właśnie wtedy jak mąż ode mnie odszedł, później przez jakiś czas się nie widywaliśmy, tzn przez kilka miesięcy, ale on dzwonił, pisał, godzinami gadaliśmy na gg, bardzo chciał znów sie spotkać, no i uległam i później już poszło...i trwa do tej pory. No żebyś wiedziała...ja do "matki, żony i kochanki" sie piszę jak nić :D To masz super zawód, tylko właśnie kręgosłup na tym cierpi, przez to że cały czas w pozycji półzgiętej się jest. Paradoks normalnie- innym pomagałaś, a sama ledwo chodzisz, oj niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, aparat nie przeszkadza :) a małe zmiany pigmentowe są normalne, zwłaszcza jak mówisz, że się ładnie goją. Super sprawa z kwasami, ale wiesz, nie musisz czekać aż do jesieni. Kwas migdałowy można robić cały rok, a fajnie złuszcza skórę. Sama robiłam 2 tygodnie temu w największy upał ;) tylko trzeba pamiętać o wysokim filtrze no i nie opalać buźki. A efekt super. Na początki skóra może się troszkę łuszczyć, ale po kilku dniach jest rewelacyjna. Nawilżona i delikatna :) warto naprawdę :) Leć, leć kochana. Ja też zmykam. Później jeszcze zawitam tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem ruduś jak mogłaś się przyzwyczaić do tego że źle Ci z mężem. Kiedy kończycie spłacać ten kredyt, złóż pozew o rozwód, alimenty. sama znajdziesz może dobrą pracę i jakoś to będzie. Wiem że łatwo doradzać jak się stoi z boku Luisa współczuje , wiem jak to jest jak bolą plecy. ;/ Emilka Ruduś i Luisa mają problem z dwoma, nie wiem czy powinnam się cieszyć że ja mam utrapienie tylko z jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz zerknęłam na moment zanim faktycznie zniknę :) Annaqx, normalnie mnie rozbrajasz tym rudusiem :) od razu mi się uśmiech pojawia :) widzisz, po prostu przeszłam z tym do porządku dziennego. Kiedyś też myślałam, że jak coś się zacznie sypać, to się rozstaniemy. Ale życie okazuje się brutalne niestety i teraz po tym wszystkim co mnie w moim krótki życiu spotkało wiele rzeczy po prostu olewam, zwłaszcza kiedy wiem że nic nie mogę zrobić. Po prostu przyjmuję chłodno to co jest. A wiesz, kredyt spłacimy za 25 lat...całkiem niedługo :D haha widzisz kochana, tak to już bywa, że się jakiś przypląta po drodze i uczepi nogawki i trza się męczyć i główkować, jak jednego z drugim zgrać :D:D hahaha a powiedz, idziesz w końcu z M do tego kina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sobie nałożyłam farbe na włosy. Był u mnie , dał kwiaty mojej mamie no i pytał czy gdzieś idziemy , a ja akurat paznokcie malowałam powiedziałam że nie , a on czy gdzieś z kimś wychodzę . powiedziałam że nie , powiedział że jak dowie się że jakiś facet się do mnie dostawia to oberwie ;D cieżkie życie. współczuje takiego kredytu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to masz wieczór piękności :) nic tak nie poprawia humoru, jak dobry wygląd :) a na jaki kolor farbujesz włoski? kurcze kwiaty dla mamy...fajny ten Twój M, oj fajny zazdrosny się zrobił, jak zobaczył że w sobotnie popołudnie malujesz paznokcie to faktycznie mogło wyglądać, że gdzieś się wybierasz. A co, niech się pomartwi i on tym razem :) ma za swoje :) dobra, ja teraz naprawdę uciekam, będę później :) buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie mam problemu z dwoma bo mnie jeden ponownie i tym razem na zawsze kopnal w dupe rudi mam pytanko , ja mam problem z wagrami , co bys na nie poradzila ? bo ja sobie co jakis czas sama robie parowke w domu wyciskam potem nakladam toremntiol i na jakis czas jest ok , ale moze znasz lepszy sposob ? najlepiej cos co moge zrobic sama bo sie zrazilam do gabinetow kosmetycznych z gory dzieki :):* ja mam jakis zly humor widzialam sie z aniolem spedzilismy super czas bylo extra i jak wychodzil powiedzial znowu - uwielbiam cie , no zesz kurwa on mnie nie kocha :/ juz lepiej jakby nic nie mowil a gdzie poli i constance???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciemnego blondu na brąz , a niech sobie będzie zazdrosny no moja mama dostała bukiet róż a ja dostałam rafaello .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi Jak Cie kocha to kto wie...moze jest szansa ze bedziecie razem kiedys..a kredyt nie moze on splacac? husband??:) no nie wiem .. mysle,ze mowisz ze radzisz sobie beirzesz na chlodno ale jakos Ci nie wierze:) nie wierze ze nie przezywasz:) kochana a Ty masz ile lat 26 nie? a ten Twoj pan ile pod 40? tez bylam z takim kiedys starszym;) Co do zdrowia ta paradoks sama wiele lat pomagalam,a teraz sama nie moge pracowac,zamierzam sie wykaraskac z choroby i moze uda mi sie zrobic kariere na uczelni:) tez ciekawie:) TWoj zawod tez fajny..a co do kwasu migdalowego moge go robic sobie sama? zamowic i nalozyc? czy musi kosmetyczka?? poza tym czy moge w tym czasie kontynuowac elektro czy musiala bym odczekac jakos? wosk sobie robisz profesjonalnie sama bo jestes kosmetyczka fajnie:) na pewno nie widac,ze masz nadmiar wloskow:) Annqx Wow nowe wloski:) to M padnie jak Cie laska zobaczy:) no martwi mnie Poli nie ma jej a miala byc.. Emi jak tam kochana zyjesz? ja tez dzis jakas zjebana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie nie za fajnie , mysle ze to normalne ze mam takie napady ze czuje sie ok i wydaje mi sie ze wszystko bedzie ok nawet jestem radosna i usmiechnieta a za chwile dopada mnie dol , niestety tak to wyglada , wiec ogolnie moge powiedziec ze nie jest ok , najgorsze jak mi sie przyominaja nasze wspolne chwile super szczesliwe momenty to co on mowil te wszystkie deklaracje a po chiwli uderza mnie to co sie stalo a Ty jak ? gadacie dzis z amadeo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi normalne kochana ze masz hustawke...znam to...tu czasu trzeba:* nie gadam..napisalam na gg ale cisza..pewnie sie wypuscil na balety niech idzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie...co tydz na imprezie wkurwia mnie to bo ja wcale.. Emi a TY sama dzis spisz? a jutro? w pon do pracy idziesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz pewnie przyjedzie sprawdzić czy jestem w domu ruduś jeśli on powiedział że Cię kocha to na pewno kilka razy przez myśl przeszło mu żeby zostawić żone dla Ciebie. kto wie może wdroży plan w życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj marynarz na szczescie nie jest imprezowicz, czasem tylko pojdzie z szefem na kawe albo z kolegami na sniadanie lub obejrzec mecz i juz , uffff to mnie cieszy niestety sama jestem dlatego mi tak zle , marynarz byl ale musial wrocic do pracy i dopiero jutro sie zobaczymy , poki on jest ze mna to jest ok bo dba jest kochany itd jak zostaje sama moj mozg wariuje , na dodatek mialam posprzatac zetrzec kurze itd ale jestem jakos psychicznie umeczona i nie bylam w stanie nic zrobic , a Ty jak masz dobry humor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi to dobrze że marynarz taki spokojny . Mój też raczej nie imprezuje . Najgorzej chyba , jak facet balanguje co sobotę i za bardzo nie wiadomo co się z nim dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi nie jestes sama masz NAS:* pomysl ze kiedys bedzie to jak zly sen tylko.. kochana ja mam dola dzis nie wiem skad czesto tak mam:/ Amadeo imprezuje Annqx co sobota czasem w tyg ciagle jakies ur a to imieniny nosz kurwaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa moze masz dola bo Twoj byly sie odezwal, poza tym wiesz bidaku maly problemy ze zdrowiem praca itd pewnie Ci sie wszystko nawarstwilo :(ale u mnie jest identycznie problemy ze zdrowiem cisnienie serce niby ide do pracy ale jakos to mam w dupie na ta chwile czuje sie potwornie wykonczona i fizycznie i psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Emilko u mnie zdrowie,byly romeo zburzyl spokoj serca brak zdrowia i kasy jedna wielka chujnia...biore tabsy na spokojnosc;) Tobie tez bym radzila...bo sie wykonczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pramolan stare ale jare dobrze spie i nie mam lękow ani strasznej depresji tylko mala;) biore rano i na noc mozna je brac nawet przy ch wrzodowej zoladka..lekko uspokajaja..na cis tez by Ci dobrze wplynely ale jak cos trzeba by skonsultowac z Twoim kardio. czy pasuja Ci. Jak cos moge Ci wyslac do toskanii kilka paczek:) nie sa drogie chyba 11 Zl za opak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bralam ostatnio tabl na uspokojenie ale takie ziolowe kupilam w aptece bez recepty , nie wiem czy pomagaly , chyba tylko troche sie wyciszalam i moglam latwiej usnac ale chyba cos silniejszego potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie dzieki kochana :):* mama do mnie przyjezdza w srode to bym jej kazala kupic , a one sa na pewno bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a idz Ty takie tez mi gowno dawaly...te sa ok..nie tyje sie ani nic naprawde sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×