Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

No wlasnie zawsze bedziesz wracala do milosci do romeo poki nie zaznasz prawdziwej milosci od innego mezczyzny, no coz nie ukrywajmy ze z amadeo bedzie gorzej bo juz planuje 10lat do przodu hehe dlatego musisz sie dobrze zastanowic bo tak czy tak bedziesz cierpiec, ale pomysl kiedy bedziesz mniej.. Aaaa taaaakk idziemy spac, bo juz nie raz mi pisalas ale juz juz. Dobranoc, kolorowych, slodkich romantycznych snow :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sie stalo? miesnie bola? masz zakwasy czy cos mialas jakis uraz tej nogi? haha TY okrakiem ja polsiedze pol leze na lozku;) lecim spac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli a z kim ja bede barwy szcescia i julie ogladac jak pojedziesz? sie pyyytam;) i przepis na zycie i m jak m:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesnie z wysilku, ale nie sa to zakwasy..miesien nad kolanem mnie boli ale to od nadmiaru ruchu tak nagle az tyle... Yhym...dobranoc LUSIU hehe :D Luiso* :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nieee moje seriale! Kurde bede potem z toba ogladac i komentowac! ;) A tak wgl jak widzialam zapowiedz przepis na zycie to tam sie dopiero narobilo i to oczywiscie w ostatnim odcinku! W m jak m, raczej nic sie wielkiego nie wydarzy ale teraz z Julka..hmm...kurcze..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobanoc POLUSIU;) POLI;* kochana pewnie miesien czworoglowy nadwyrezylas..ten z przodu uda..nie nadwyrezaj sie tak zawsze przed wysilkiem trza sie rozgrzac i rozciagnac z lekka bo potem sa takie efekty;) z ruchem nie da sie tak,ze nadrobisz za wszystkie czasy i na zapas;) dobranoc:* aniele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha:) dobra myslalam ze koko koko euro spoko;) na poczatku ahhaha dobranoc raczku:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczyny że was tak opuściłam ale M przyjechal sprawdzić czy jestem w domu . zazdrośnik ;D poli fajnie że w końcu wpadłaś;) . też nienawidzę takich zlotów rodzinnych. współczuje Ci Luisa spotkanie z Amadeo się zbliża? czy odwołujesz ze względu na to jak się czujesz i przez Romeo Emilka Poli ma racje , że po lekach możesz być jakaś otumaniona i nieprzytomna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki :) cześć Poli :) jeszcze z Tobą się nie przywitałam odkąd tu wpadłam :) wiesz, ja mam siostrę w Twoim wieku i też ma bierzmowanie za 2 tygodnie. Będę świadkiem :) miałam wczoraj jeszcze popisać, ale niespodziewanie mąż wrócił...wieczorem dzwonek do drzwi, myślałam że to brat a tam...mąż. Szok. Miał wrócić za parę dni :) ale teraz go nie ma, bo poszedł z córką do kościoła, a ja zostałam z synem, bo się rozchorował, więc wykorzystuję chwilkę, kiedy jeszcze śpi i nadrabiam. Emilka :) pytałaś o wągry. One mają to do siebie, że bardzo szybko wracają po usunięciu. W domu to właśnie tak jak robisz, parówka, albo jakaś maseczka rozpulchniająca, powyciskać delikatnie przez gaziki wyjałowione, później zdesynfekować płynem antyseptycznym i najlpiej nałożyć maseczkę oczyszczającą albo ściągającą, później przemyć buźkę tonikiem i nałożyć toremtiol, którego używasz, albo nawet jakąś maść z antybiotykiem, zwykły krem też wystarczy. Tyle że jak sama zauważyłaś, to jest na chwilę, bo wągry i tak wrócą, no ale coś z tym trzeba robić :) Luisa:) z tym kredytem nie jest łatwa sprawa, bo spłacać go będzie ta osoba, która zostanie w domu, a chcąc nie chcąc zostałabym w nim ja, a nie mąż, dlatego że jest on obok mojej rodziny, więc on na pewno nie chciałby w nim zostać. No przeżywam, przeżywam czasami, ale inaczej podchodzę niż na początku, nabrałam dystansu i tylko czasem łapie mnie dół. No tak , mam 26 lat, a mój przyjaciel 39. Ale dogaduję się z nim jakbyśmy byli w tym samym wieku. Zresztą ja chyba mam słabość do starszych facetów, bo nawet mój mąż jest ode mnie starszy- ma 33 lata. Annaqx i Luisa, mówicie że może będzie chciał kiedyś wdrożyć swoje uczucia w życie? hmmm powiem wam, że właśnie tego się boję, bo nie mam pojęcia co bym wtedy zrobiła... Annaqx :) wooow no to zaszalałaś z kolorkiem :) jak Cię M zobaczy to mu szczęka opadnie :) a powiedz, jak efekt? jak wyglądasz? lepiej niż poprzednio? Emilko, ja kiedyś brałam taki syrop uspokajający i przeciwlękowy- HYDROXYZINUM, ale on jest na receptę, chyba są też tabletki. Jest bardzo silny, biorąc go nie można wychodzić z domu , bo otumania i zaburza sprawność psychofizyczną. Jedna dawka działa przez 12 godzin. Ale pomaga zapomnieć o problemach na jakiś czas, wszystko robi się obojętne. Ale trzeba pilnować dawek, ja raz wzięłam trochę za dużo i miałam problem nawet z mówieniem, czułam się jakbym była nawalona wódą jak kukułka :D Jeśli naprawdę źle się czujesz, przede wszystkim psychicznie to by Ci pomógł, ale z tym trzeba ostrożnie. A te apteczne leki bez recepty, to w zasadzie niewiele dają, tak mi się wydaje, przynajmniej na mnie nie ma żadnej reakcji po takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka podczas wizyty u psychiatry dostała haloperidol , o ile nie przekręciłam nazwy. Środek był tak silny , że jak wlała kilka kropel do jakiegoś jogurtu to potrafila przeleżeć cały dzien i patrzeć w sufit , z takimi lekami to jednak trzeba uważać M wczoraj nie widział bo związałam je w kucyk . Efekt? hmm spodziewałam się czystego brązu a wyszły poświaty rudego i jakiegoś czarnego . eh nigdy więcej takiego farbowania On na serio gada o tym mieszkaniu.;/ Wczoraj tak trochę myślałam o Twojej sytuacji Ruduś , i wiesz co może spróbowała byś iść z mężem do jakiejś poradni małżeńskiej albo razem do psychologa, może zaczęło by się Wam lepiej układać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki :* tyle slow troski dzieki kochane :* az mnie to rozczulilo :) no wlasnie troche sie tego boje ze mnie leki otumania a przeciez zaczynam prace i musze byc przytomna , musze to jeszcze przemyslec , poszlam dzis rano do apteki i kupilam takie tabl uspokajajace ziolowe bez recepty pani powiedziala ze sa dobre , od razu wzielam , no musze przyznac ze sa dobre , po ok 30 min tak mnie wyciszyly nawet serce mi sie uspokoilo , moze na razie bede brala te a pozniej zobacze , na dodatek rzucam palenie - od wczoraj bo przez stres bardzo sie rozpalilam a w sumie mi to nie pomaga tylko jeszcze powoduje ze mnie serce bardziej boli jak u Was? jakie macie plany na dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa zycie to sobie chyba zarty ze mnie robi naprawde , byl u mnie przed chwila marynarz , mily kochany jak zawsze , iiiii znowu na koniec dodal ze mnie bardzo lubi , no kurwa jak ja to slysze to mnie kurwica bierze czuje sie jak idiotka juz lepiej jakby w ogole nic nie mowil mam dzis milion rzeczy do zrobienia chyba jutro do Was dopiero zajrze kochane trzymajcie sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje narazie zostań przy tych lekach ziołowych Nie są może jakieś silne , ale przynajmniej nie będziesz chodzić nieprzytomna. Eh miałam się uczyć ale mam taki zapał że hoho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki! :* A ja dzis mam grilka, rodzinnego i sie narobilam: kielbasa, ziemniaczki, piers z kurczaka..masakra ale jak tylko sie z tym uporalam zaraz do was looknelam, musze sie wami nacieszyc ;) Tak jak ty Annqx musze sie zabrac za pisanie opowiadania na jutro a jakos lipnie mi to idzie :D Annqx, wiesz on teraz chce tak jakby zadosc uczynienie, za to co sie stalo, hmm...nie wiem co bym zrobila, bo jestes pelnoletnia, wiec amsz takie prawo, bo wiem ze mnie rodzice by zatrzymali, ale to ty musisz wiedziec czy chcesz, ale chyba bym poczekala na twoim miejscu :* :) Emilko, serio zostac przy tych z apteki, bo na serio co ci dadza takie leki od psychiatry, nie dosc ze bedziesz chodzila jak napita, to gdy efekt sie skonczy dalej bedzie to samo...Wiec skoro te pomagaja to jak najbardziej je bierz, a zeby sie uspokoic to tez dobra joga jest, ale ja nigdy dlugo nie wytrzymalam albo takie spokojne siedzenie a 'la medytacja :D No wlasnie od poniedzialku praca, masz jakies obawy? :) Luiso, a ty gdzie sie kochana podziewasz? :) Rudi, ja mam ciocie w twoim weku z ktora mam tak cholernie dobry kontakt jak z siostra i tez byla moim swiadkiem :) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi Niewielka roznica zwlaszcza ze obije jestescie dorosli:) tez bylam z takim kolesiem kiedys starszym chyba z 14 lat..i tez super sie dogadywalismy..to Cie maz zaskoczyl;) wlasnie..rozumiem Twoje rozterki..wlasnie co by bylo jak by tamten chcial byc na serio zostawil zone...ciekawe co wtedy..gdybys np musiala a raczej miala mozliwosc wyboru maz czy tamten ktorego byc wybrala?:) zakaldajac ze kredytu nie ma;) z kredytem jedna wielka lipa z tego co mowisz..o matko,to niezle jestes 'uwiklana',,, syn juz lepiej sie czuje? Annqx to teraz Ty jestes rudzielec:) ale kobitko ze Ty sama farbowalas..ja nie ryzykuje sama zawsze chodze do fryzjerki..ale i tak na pewno podobasz sie M:) to juz do jutra to znowu bedziecie razem:) swoja droga dobrze ze on tez troszke poczul ze Ciebie moze stracic i zazdrosc...dobrze czasem to umacnia w przekonaniu ze nam na kim zalezy.. Ja nie wiem czy sie spotkam z romeo dalej..jak sie jeszcze raz odezwie i bedzie nalegal,pewnie sie spotkam..a z amadeo chyba tak...bo bedzie za 3 tygodnie na dwa tyg chyba a potem znowu sie dlugo nie zobaczymy wiec na pewno sie z nim spotkam,,,ale w zaleznosci jak sie bede czula to wtedy albo z nim wyjade albo gdzies blizej sie spotkamy..u mnie wszystko uzaleznione od zdrowia;) Wczoraj rozmawialismy no i on chce sprobowac..zwiazku itd..zartuje o dzieciach...niby zarty ale wiem,ze ma te swoje wizje na powaznie..poza tym wiem,ze mu zalezy na mnie i chce to skonsumowac...a ja wlasnie mu ciagle mowie ze musze go lepiej poznac itd..bo nie mam serca mu powiedziec ze nie kocham go jeszcze...wlasnie jeszcze ale czy to tylko jeszcze czy wogole kiedykowliek bede pewna swojego uczucia..nie wiem czas pokaze.. Emi Kochana skoro te leki Ci pomagaja to je przyjmuj..tak wlasnie jeszcze wczoraj i dzis myslalam o tym co pisalas i to dlatego tak Cie teraz scielo wiesz..bo do tej pory mysle,ze zanim sie dowiedzialas o zdradach mimo klotni i tego wszystkiego w glebi serca mialas nadzieje,,ze moze kiedys ze jakos sie zejdziecie..kochalas go..a teraz jakby dotarlo do Ciebie ze to koniec...ze tak Cie skrzywdzil i to wlasnie spoowodowalo ze cierpisz,,,szok byl na poczatku,zaprzeczanie a emocje opadly i dopiero teraz do Ciebie dociera co sie stalo i tak to boli...przykro mi kochana ze musisz przez to przechodzic..bierz leki jak te z apteki nie pomoga udaj sie do lekarza..sa leki ktore dzialaja antydepresyjnie i przeciwlekowo a nie zwalaja z nog,wrecz przeciwnie daja chec do zycia..naprawde nie wszytskie leki to zamulacze uwierz mi:) wtedy bylo by Ci duzo latwiej zaczac od nowa zycie..pogodzic z tym co sie wydarzylo.. a aniol dziwny...uwielbia itd a zachowuje jak by kochal..wtedy z tym sercem rysunkiem itp gestami...moze tylko nie mowi a kocha nie wiem...a jak by go o to zapytal?:) ale czy Ty go kochasz? Poli a sprawdz facebooka:) i nk:) Calusy moje kochane ja dzis lepiej ale ciagle utykam i bol lekki juz ale nie pozwala mi na swobodne ruchy:( trudno takie zycie..milej niedzieli:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso! Matko jedyna! Ale mnie zaskoczylas!!! Z nk tak nie korzystam :) Jej ale mam zaciesz i jak dziwnie hehe :D Łatwo było mnie znaleźć ;) No nic lece na działeczke a potem na spacerek i zawitac do goscia od korkow ehh..:) Do wieczorka dziewczyny! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam zaciesz:) i juz sie nie martwie ze nie daj bog stracimy kontakt:) ja tez rzadko korzystam z nk mialam ja wykasowac ale jest i jest,,,czasem ktos sie odezwie a z facebooka to z nodow korzystam w sumie tez nie czesto;) calusyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny co tu tak cicho? Normalnie nie poznaje :D Annqx jak tam sprawy z M? Hmm pewnie sie uczysz czy cos...:) Emi, powiedziala ze wpadnie jutro...hmm po pracy ;) Luiso, a to az dziw ze sie tutaj mi nie udzielasz, zawsze cie pełno ;) A ja dzis sie pakuje i uciekam do babci! Heh musze stad uciec ;) Wiec do juterka dziewczyny albo u babci kompa dorwe ;) Buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a udzielam sie :) tylko dziewczyn nie ma a martwie sie o Emilke bo jej zawsze pelno a dzis zniknela az do jutra?? Emi kochana:* POli koniecznie dorwij kompa u Babci:* slucham wlasnie dmuchawce latawce wiatr...w wykonie Ewy Farnej,podoba mi sie ta wersja:) buziakiii:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi pisała że musi coś zrobić , Rudusia nie ma. Poli pewnie zaraz wpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie jakie tu pustki :) aż dziwne :) myślałam że będę miała milion stron do przeczytania, a tu jednak nie :) wszystkie z weekendu korzystamy :) ja ułożyłam dzieciaczki do snu, męża pożegnałam i już mam luz blues ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi M dał tak pokorzystać z week że hoho , aż się żyć odechciewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie takie
rudzielec19862003 gdzie meza pożegnsałaś?:) można dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaqx kochana, jak to żyć się odechciewa? hmmm czyżby się za bardzo starał? wiesz, ja myślałam o terapii, zresztą próbowałam z mężem o tym rozmawiać, ale on nie chce nawet o tym słyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzisiaj konkretnie dowalił widzę że coraz więcej nas jest :) jak nakazuje tradycja musisz coś o sobie powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×