Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

ranyyyy co takiego powiedział? mów tu kochana :) pytanie takie :) a wiesz, może tylko weź sobie jakiś taki nick, żeby można było się do Ciebie swobodnie zwracać...bo tak pytanie...to troszkę dziwnie...pomyśl nad tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaa:-)))
Mam 25 lat i ten sam problem co Wy jestem w trakcie robienia badań i strasznie się boję:( ja mojego też pożegnałam:( rudzielec19862003 kiedy twoj wraca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda gadać;/ powiedz mężowi że lepiej dla dzieci że będą wychowywane przez szczęśliwych rodziców itp przecież musi być lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Annaqx, bo aż się zmartwiłam :( coś się stało? może będzie Ci lżej jak się wygadasz... co do tej terapii, to zastanawiam się czy nie wybrać się samej, bo też by pewnie pomogło, skoro mąż nie chce Karolina :) nie ma co się bać, badania to podstawa, a jak już będą wyniki to przynajmniej będzie wiadomo, co faktycznie Ci jest i jak się za to zabrać. A gdzie masz włoski? mój nie wiem dokładnie kiedy wróci, pewnie za niecałe 2 tygodnie, ale to się dopiero okaże. A Twój - mąż ? chłopak? gdzie wyjechał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaa:-)))
rudzielec19862003 ojej dwa tyg a gdzie pracuje jesli moge wiedziec??? no moj wraca we wtorek. szczególnie twarz dekolt łopatki:( no i nogi jak ogole to po 2 dniach juz nogi kują:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybciutko wpadłam i mykam, bo chcialam zobaczyc co sie dzieje ;) Annqx co sie stalo? Wszystko ok? Ruduś mozesz isc sama na terapie tez pomoze :) Karolina, witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz pracuje w wielkopolsce, ale ja się już przyzwyczaiłam, że więcej go nie ma niż jest ;) a Ty skąd jesteś? no nie gadaj, że golisz nogi maszynką? i wystarczy Ci raz na 2 dni? bo ja ogolę rano a po południu, pod wieczór już kują, a po 2 dniach to mam normalnie trawnik. Ja też mam takie pojedyncze na łopatkach i na karku. Łooo matko co trzeba się nagimnastykować, żeby to wyrwać :D a mocne masz te włosy? czy bardziej mech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Poli :) i jak Ci tam u babci? Przypomniało mi się jak dawniej też zostawałam czasem u swojej babuszki, oj to były piękne czasy :) teraz to Ci mogę tylko pozazdrościć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaa:-)))
rudzielec19862003 z wielkopolski jestem:) na plechach u góry to taki bardziej meszek jedynie te co wyrwałam pęsetą odrosły mocniejsze:( no po dwóch dniach to już porządnie kują:D Wczoraj np goliłama dzisiaj już troszkę gdzie niegdzie czuć:( no ja jakos nie potrafie sie przyzwyczaic ze go nie ma:( staramy sie o dzidzię i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KArolina :) no to może się z moim mężem na ulicy miniesz ;) ja bym nie wytrzymała 2 dni, ogoliłabym od razu hehe. Ale ja mam coś z głową nie tak przez te włosiska, normalnie nie mogę ich znieść, golę nogi, pachy i bikini rano i wieczorem, bo przez noc zdążą odrosnąć :D rano wstaję skoro świt zwykle i jadę z pęsetą, ręce też depiluję. Masakra. Ja chyba chora psychicznie jestem :D :D :D a długo jesteście małżeństwem? a dzieciaczka na pewno niedługo będziecie mieć :) jak przyjdzie odpowiednia pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEy dziewczyny:) A coz za pustki:) Witamy nowa kolezanke KAroline:) EMi jak 1 dzien minal w pracy jak sie trzymasz??? :) POLi sie pewnie do wycieczki szykuje:) Annqx jak z M??:) Rudi:) Niedlugo czwartek;) kochana z tym kwasem migdalowym to nie wiesz czy mozna go robic po elektrolizie i miedzy zabiegami czy raczej odczekac jakis czas?:) i czy sama moge kupic taki kwas i sobie zrobic? Wlasnie jade pojutrze na elektro:) na terapie i wogole tak mi sie nie chce ale trza.. caluski dla KOnstancji:* milego dnia laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u la la faktycznie cisza jak makiem zasiał :) witajcie wszystkie owłosione ;) hej Lui:) teraz mi się przypomniało, że przecież już mnie o to pytałaś i nie wiedzieć czemu zapomniałam odpisać. Wybacz kochana- skleroza :( z tym kwasem sprawa wygląda następująco: przed i po elektro, tak jak przy wszelkich innych zabiegach, typu mikrodermabrazja, czy chociażby depilacja, trzeba odczekać co najmniej tydzień, żeby skóra zdąrzyła się w minimalnym stopniu zregenerować i zminimalizować podrażnienia, w przeciwnym wypadku skóra może bardzo źle zareagować. Ten kwas jest naprawdę rewelacyjny, działa bakteriobójczo, przeciwzapalnie, złuszczająco i odbarwiająco, buźka wygląda super. Można robić go przez cały rok w odstępach 21-30 dniowych, bez ryzyka wystąpienia hiperpigmentacji. Ale jest też małe ale... Bo są też oczywiście przeciwskazania: Procesy zapalne, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, jątrząca się opryszczka wirusowa, skaleczeni i uszkodzenia, no i przede wszystkim cera wrażliwa i podrażniona. No a właśnie przez te nasze kudły, taką skórę mamy, przez wyrywanie ich. Ja mam w ogóle nadwrażliwą, naczynkową i do tego jestem alergikiem- więc jestem jednym wielkim przeciwskazaniem ;) Ale mimo wszystko robię co jakiś czas migdała, ale dlatego że sama to robiłam, znam sie na tym, no i oddałam się w ręce przyjaciółki, która kosmetyczką jest od 15 lat i wiedziałam co mnie czeka. Normalnie skóra nie powinna piec, a ja już od momentu nałożenia czuję intensywne pieczenie, skóra później jest podrażniona, no i przez kilka dni się łuszczy. Obawiam się, że ktoś kto o tym nie wie, albo nawet jest poinformowany nie wyobraża sobie tego w ten sposób i by się przestraszył nie na żarty. Więc gdybym ja miała robić ten zabieg osobie z hirsem, to nie wiem czy bym się odważyła, bo chwilami ma się wrażeni parzenia... Owszem, możesz sobie taki kwas zamówić, razem z neutralizatorem i całą resztą, ale szczerze bym Ci odradzała zabieranie się za to samej. Bo można sobie skórę poparzyć, buźkę trzeba z boku obserwować, żeby było wiadomo kiedy kwas zneutralizować, a jak przegapisz ten moment...dramat. Jeśli masz fajną i zaufaną kosmetyczkę, to z nią pogadaj. Robi Ci elektro więc zna Twoją skórę, a to jest bardzo ważne, bo może przewidzieć jej reakcje. Mogę Ci Lui szczerze powiedzieć , że warto pokusić się na tego migdałka :) A powiedz lepiej jak z amadeo? gadaliście ostatnio? a z romeo? podjęłaś już decyzję czy się z nim spotkasz? A gdzie pozostałe dziewczynki? hop hop!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaa:-)))
Witam Witam!:) Może i się mijam:D hihi:) Małżeństwem nie długo bo w tym roku bedzie dwa lata ale jako para ogolnie 8 lat:) zaczeliśmy chodzić jak ja miałam 14 lat:D Dziewczyny (oczywiscie ktore gola)rece rece robicie to zwykłymi maszynkami??? a na brzuchu???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Karolcia :) ja depiluję ręce ciepłym woskiem- przedramiona i ramiona, aż do barków. Maszynką bym tego nie ruszała, żeby nie zrobiła się "szczecina", a włoski z brzucha usuwam pęsetką. a jak Ci połowa dnia minęła? co porabiasz na co dzień? pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaa:-)))
A ja ręce traktuje maszynką:( Tak pracuję :)Ale na szczęście już po pracy własnie skończyłam robić brzuszki(jestem na diecie):D A teraz biorę się za włoski na twarzy:( a co tam u Ciebie/Was Laski??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie robisz brzuszki? ja też jestem na diecie, może nie jakiejś ścisłej ale staram się pilnować. No i na siłownię chodzę. Aż się pochwalę ;) 19kg już zrzuciłam :) A czym usuwasz włochy z twarzy? pęsetą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi Dzieki wielkie za informacje propos tego kwasu..no ta moja komsetyczka mowila,ze mi zrobi na jesien..co prawda mam podraznienia po elektro male przebarwionka ale co tam..wogole mam wrazliwa mowila bo czesto mam wlasnie podrazniona a niektore osoby nie maja sladu po elektro..wiec masz racje oddam sie w rece profesjonalisty-kosmetyczki na ten kwas w swoim czasie:) Kochana 19 kg schudlas? chyba nie w krotkim okresie o matkoo..TY sie az tak nie odchudzaj..nie wiem ile wazysz ale pomalutku,pomalutku;) Z amadeo gadamy na gg,ostatnio mi zadzialal na nerwy bo wspomnial cos ze euro sie zbliza i drogo bedzie nosz kurwa facet kobiecie takich rzeczy mowic nie powinien..moim skromnym zdaniem..ech nie mam ochoty na ten dluzszy wyjazd z nim musze sie z tego wymigac spotkam sie z nim na 1-2 maks dni jak chcial u niego i to tyle bedzie pewnie.. co do romeo..nie odzywa sie od wtedy ale wiem ze chce sie spotkac..podejrzewam,ze sie z nim spotkam nie bede sie katowac mam to gdzies...pewnie w nast ty sie zobaczymy bo ja w tym jade na ta elektro;) wiem ze nic z tego ale trudno przynajmniej posiedzimy i posmiejemy sie zobaczymy na chwile.. NIc wiecej u mnie..a u Ciebie Rudi? u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaa:-)))
ja od lutego zrzuciłam 23 kg:) jeszcze z 5:) tak pęsetą ale pozniej mam czerwone punkciki macie jakies rady na to?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lui :) chyba faktycznie będzie najlepiej jak zrobisz sobie tego migdała na jesień. Tak czy inaczej warto :) o kurde, to faktycznie dowalił z tym, że będzie drogo :D ale sama mówiłaś, że on taki raptus, co w głowie to na języku, więc musisz mu wybaczyć, nie zdążył się ugryźć ;) mi się tak wydaje, że zniechęciłaś się do tego wyjazdu, bo romeo się odezwał i wszystko odżyło. Ale masz rację, jak czujesz że nie masz ochoty, to nie ma sensu się zmuszać. Zresztą pomyślisz jeszcze i będziesz wiedzieć co robić. a z Romeo...jeśli chcesz, to faktycznie się z nim spotkaj, po co masz później żałować i się męczyć :) a ja jestem mistrzynią w tyciu i chudnięciu :D. Bardzo przytyłam w ciąży - pierwszej 33kg (i to tylko do początku 8 miesiąca) i 26kg w drugiej. 3 lata się zbierałam, żeby się odchudzić. W niecałe pół roku zrzuciłam 30kg, no ale później sobie odpuściłam i przytyłam 26...po prostu głupota, wiem. No i zabrałam się od nowa, ale już nie tak restrykcyjnie :Di te 19 zrzuciłam w ostatnie 5 miesięcy. To raczej nie jest zbyt szybko, zresztą nadal mam 5 kg nadwagi, a od miesiąca czasu waga stoi mi w miejscu, no ale tak to bywa, że są przestoje, ale mnie to nie zniechęca. Zresztą przy moim nadciśnieniu to podstawa, żeby nie mieć nadwagi. a u mnie dziś tak średnio. Martwi mnie to moje dzieciątko. Ma dalej gorączkę i jeszcze dostał dziś wysypki na całym ciele. Podejrzewam, że może być to trzydniówka, więc zaczekam do jutra, jak nie minie to będę musiała wybrać się z synciem do lekarza. Bidulek cały czas w łóżku, większość czasu przesypia. A Luisa, jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo karolcia w 3 miesiące 23 kg????? łoł łoł i jeszcze raz łoł to jest dopiero tempo ;) a masz jakąś dietę konkretną,byłaś u dietetyka? czy tak sama? nooo po wyrywaniu zawsze zostają mi punkty czerwone, to zależy od cebulek, czym większe, tym więcej śladów niestety. Ja smaruję to tribiotikiem, troszkę pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry dziewczynki :) Ja od dłuzszego czasu nawet 5 kg nie może zrzucić . słomiany zapał do diety mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Tak tak syzkuje sie wlasnie, pakuje i takie tam...:) Tak u babci zawsze jest fajnie i lubie u niej przesiadywac ;) Bylam dzis u fryzjera i normalnie wygladam, jak idz stad i nie wracaj...porazka...:( Luiso, czyli postanowilas spotkac sie z romeo? To dobrze :) Wiesz co chcesz. Ale nie migaj sie od spotkania z amadeo, idz na zywioł i sprobuj ;) :* Annqx a u ciebie jak? Bo w koncu nie napisalas..:):* Emilko, jak tam u ciebie, dobrze sie czujesz? Juz lada dzien mama bedzie, wiec bedzie ok ;) W koncu z kims normalnie pogadasz i bedzie ok. A jak w pracy? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi:) Rzeczywiscie moze to trzydniowka...ale jak jutro mu nie minie to kochana idz do pediatry,,,no pewnie ze zal dziecka lezy na zew cieplo a on jeszcze z temp sie meczy:( miejmy nadzieje,ze minie.. moze oklady kochana na czolo,kark mu rob.. To niezle schudlas;) 5 kg nadwagi to juz jest git:) a TY widzisz sie we czwartek ze swoim panem?:) pewnie uzalezniasz to od stanu zdrowia synka..z jednej str dobrze ze maz przyjechal Ci wczesniej to we czwartek go nie bedzie..ale co zrobisz z dzieciakami jak pojedziesz na spotkanie z panem swoim?:) kurdem pisze panem brzmi jak 'pan i wladca'haha:) moze nadajmy mu jakas litere zeby bylo wiadomo:)? :) Jest dokladnie jak mowisz..zniechecilam sie jak romeo sie odezwal..ale jak ten amadeo puscil tekst ze euro ze ceny w gore to myslalam ze cos mnie strzeli;/ o szok on mowi ze on sie zajmie bym sie nie martwila itd ale te slowa nie powinny pasc..obrzydzilo mnie to..no i ma kase a takie pieprzy rzeczy,,,:) raptus totalny ale wiem,ze to dobry chlopak i miala bym z nim dobrze tyle,ze on chce decydowac tez a ja tez taki typ ze lubie decydowac:) no i on mi dal do zrozumienia ze ja musze sie przyzyczaic ze on decyduje a ja na to ze on musi zrozumiec ze ja nic nie musze:) tak zesmy se pogadali;) Czuje sie jakas rozdarta rozdwojenie emocji,nie lubie tego stanu:/ TAk zrobie z tym kwasem. Kochana a Ty jak cala praktycznie robisz sie woskiem na cieplo to powinnas miec spokoj na dluzszy czas..i tabsy jak bierzesz to te wloski powinny byc miekkie malo i w miare coraz mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KArolina ale tempo uwazaj kochana z tym odchudzaniem.. Poli a co nie tak?? co nie wyszlo z wloskami?? zle pocieniowala??? moze musisz sie przyzwyczaic..??? ale fajnie masz jestes u babci:) jutro wyjazd? Annqx Kochana Ty tez ostroznie bo mialas anemie..wiec odchudzanie baaardzo ostroznie...a jak z M?? bo nie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, tylko troche je wycieniowala, i mi je zakrecila i taka grzywke na bok i wygladam jak siedem nieszczesc, nie podoba mi sie to... Annqx, ty mi sie tak drastycznie nie odchudzaj, moze poprostu zacznij zdrowiej jesc bo majac anemie, to musisz uwazac bo w wieksze bagno sie wpakujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem , dlatego myślałam żeby pójść do dietetyka. :) Z M ? Wczoraj pisał że mnie męczy , że wie że mnie zranił , i jeśli jest coś co może zrobić dla mnie żebym mu wybaczyłam to mam mu powiedzieć . a dzisiaj jest już pijany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli) to moze po swojemu ulozysz i bedzie ok..ale jak wycieniowala to chyba dobrze lepiej Ci sie beda ukladac..beda lzejsze:) a grzywka jak Ci sie nie podoba to ja zawsze biore wsuwke i ja lapie:) i juz nie ma grzywki;) na pewno ladnie wygladasz..ale wiem co znaczy wizyta nieudana u fryzjera przechodze to prawie za kazdym razem..:) kiepsko u mnie tez z dobrymi fryzjerami.. Annqx:) czyli juz ma dosc tej niejasnej sytuacji ... ale zeby reagowac piciem...kurde co on ma jakies ciagoty czy co..pewnie juz sam nie wie co ma robic bys mu wybaczyla i zapomniala te ostatnie jazdy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo ja te ostatnie 5kg to chyba za 10 lat zrzucę takim sposobem. Właśnie zeżarłam 3 łyżki masy krówkowej. Ale mąż zadzwonił i sprzedał mi taką informację, że klękajcie narody. Szkoda, że wczoraj był i wielmożny pan nie raczył się odezwać, tylko dziś przez telefon. Zadźgam go kuźwa kiedyś plastikowym widelcem! a z ""moim panem" :D właśnie literka to byłaby M, ale już dla pana Annaqx zarezerwowana hehe. No to właśnie nie wiem, czy się z nim spotkam, mam mieszane uczucia, z jednej strony chcę, ale z drugiej mam wątpliwości. Zresztą nie oddzywa się od kilku dni, może myśli o tym co mu ostatnio powiedziałam. hmm A Luisa masz rację z Amadeo, że to nie może być tak, że on będzie sobie o wszystkim decydował, a ty się będziesz podporządkowywać, oj nie nie. Ja nie wszystko robię woskiem, ale w większości jest ok, tyle że na twarzy wosk usuwa mi tylko mech, a te mocne i ciemne muszę codziennie wyrywać a jest ich sporo. Zresztą ja mam chyba obsesję. Jak widzę jakikolwiek wlosek to muszę go od razu wyrwać. Nienormalna jestem wiem. Karolina:) Luisa ma rację, uważaj, nie az tak szybko chudnij. Bo nie możesz być szybsza ode mnie :D :D :D to taki żarcik oczywiście:D a tak poważnie, to potem możesz mieć efekt jojo jak ja miałam, więc może troszkę zwolnij . Poli :) hej :) może te włoski dlatego Ci nie podchodzą bo są prosto od fryzjera? myślę,że jak umyjesz i zrobisz po swojemu, to będą ok:) Annaqx :) jak miałaś anemie to faktycznie najlepiej do dietetyka pójść :) no to M pojechał nieźle tekstem :) ale kurcze to picie...nie wygląda to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu sie napił? Cholerka...No to nie za weslo z nim tam masz...:( A planujesz znowu do niego wrocic? Trzymaj sie kochana:* Z dietetykiem to dobra sprawa :) Ale tez duzo kaski taki dietetyk kosztuje, a masz duza nadwage, ze chcialabys sie pozbyc paru kg? :) Luiso, no wlasnie one sa jakies dziwne te wlosy, kiedy mialam dobra fryzjerke moglam jej pomarudzic i bardzo duzo sie gadalo a potem ona sie wyprowadzila i nie moge sie odnalezc i natrafic na dobrego fryzjera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×