Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Luisa dobranoc ;) Poli , może on szuka takiej jak Ty ;) M chyba zaraz przyjedzie . bo pisał że się stęsknił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zmykam laseczki Wy moje kochane :) karaluszki pod poduszki :) i niech wam się przyśnią aniołki :) alebo....diabełki ;) buźki Cmok Cmok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide bo za duzo siedze i mi szkodzi to:/ a a lozko lapka nie biore bo juz tak spalilam kompa;) ale spac nie bede jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym ze do Czestochowy na kolanach to ja tez tak mowilam, z kumpela ze ja za wszystkie grzechy bede szla do Czestowchowy na kolanach :D OK wybaczam...znaj moją łaskę :D Oki to mykaj Ann, Rudi, Luiso...ja sobie jeszcze cos porobie :) Buziaki. do juterka :) :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx hmm...zwiazki na odleglosc jakos zbytnio mi nie wychodza, ale zastanowie sie :D Na razie pilnuj Bartusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam M żyć beze mnie nie może przyjedzie za pół godziny :D Ok przypilnuje żeby jakaś blachara nie poleciała na tego skutera i odbiła bartusia ;D przecież możesz się wprowadzić ze mną do M :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze luknęłam na chwilę:) Poli, widzisz, że ja sobie zajebiście radzę z facetami i związki na odległość to moja specjalność, to wiesz mogę Ci co nie co podpowiedzieć :D:D:D i bedzie miłość że hejże ho :D no to teraz już spadam bo mam taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaką stertę prasowania Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ok. Zaczyna nowa szkole od wrzesnia, co to za roznica czy tu czy tam :D w wakacje zarobie troche to sie doloze a potem cos wymysle :D hehe tylko nie wiem czym M bylby szesliwy :D:D No ja mam nadzieje ze go upilnujesz! Twoje specjalne zadanie! ;) No jak widac zyc bez ciebie nie moze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Rudi, to mam zaryzykowac? :D:D:D ...:D No Rudi idzie teraz prasowac, ciuchy na wyprawe do Czestochowy :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle maz :/ wpadlam was poczytac ale tyle napisalysice wow :)constance widze nadal milczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko ja przez was chyba tych ciuchów nie wyprasuje dziś...i w czym ja do tej czestochowy pójde? w majtkach samych? toż mi dupa zmarznie :) Poli ja bym ryzykowala:) bierz chłopaka: w końcu skuter ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo Emi :) co tam? czyżby znów się odezwal? na taki tekst przed chwilą trafiłam... Co z tego, że mamy XXI wiek i coraz lepsze technicznie cywilizacje, kiedy nie potrafimy dotrzeć do drugiego człowieka, a rozwój emocjonalny i duchowy większości ludzi pozostaje w epoce kamienia łupanego. Woody Allen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi, nie martw sie, nie jeden sie zlituje jak zobaczy taka dupeczke :D Ann, no to pilnuj mi go tam :D Czyli rozumiem ze mam sie ogladac za chlopakami ze skuterkiem heh :D W takim razie na poczatku zawsze bedzie eliminacja, bo jesli go nie ma, to nawet nie zwracam uwagi xD:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokaldnie Rudi, teraz gdy wszystko sie tak rozwija, to cofa sie kontakt miedzyludzki. Zanikaja więzi i liczy sie kasa, praca itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , on twierdzi ze te zdrady to nieprawda , jutro sie prawdopodobnie widzimy, mamy pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartuś to fajny chłopak jest więc wiesz xd dokładnie rudi , dawniej ludzie byli tak otwarci , a teraz tacy nieśmiali nie wychodzą z domu. Emi co mąż znowu namącił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wlasnie az dziwne bylo ze sie nie usprawiedliwial, Emi. Wiec no normalna reakcja, ale dosc spozniona, a ty jak mowilas masz sprawdzone zrodlo wiec nie dasz mu sie omotac...Kurde ale znowu bedziesz miala rozpiździj...:( ;/ Annqx ty mi tak tu nagadasz o Bartusiu i zobaczysz nie minie wiele czasu a zakocham sie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie sie spotkamy , moze nic z tego nie wyjdzie , nie wiem , mam dosc tego bajzlu naprawde , i tak mu nie ejstem w stanie juz w nic uwierzyc dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki :) dzieki luisa ale nawet jesli sie spotkamy to nic nie zmieni , ja go juz nie chce i nie zmienie decyzji , jedyne co moge dac mu szanse zeby cokolwiek wyjasnil jesli ma na to ochote , poza tym mysle ze on sie nie spotka , mysle ze stchorzy :)jesli tak to gdyby kiedykolwiek sie jeszcze odezwal juz na to nie zareaguje , on wie ze dzisiejsze spotkanie jest ostatnia szansa na to by mogl cokolwiek powiedziec jest tego swiadomy wiec zobaczymy czy bedzie na tyle odwazny by mi spojrzec w twarz po tym co wiem czy nie :) z mojej strony to juz koniec i tak. bylam wczoraj poprawic tatuaz wyszlo super za 2 tyg bede musiala isc jeszcze na poprawki ale jest super podoba mi sie i juz nie przypomina jego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki :* :) (A wlasciwie dobre popoludnie :D ) Emi! Super, ze tatuaz hm...tak jakby wyzwoli cie, bo nie bedzie juz przypominał męża ilekroć bedziesz na niego patrzala :) Ciesze sie ze trzymasz sie twardo przy tym co postanowilas, przynjamnije masz poukladane i juz mu nie zaufasz. :) A jak tam reszta wariatek sie czuje? :) Ann, Luisa, Rudi? ;) Ja wlasnie z proby wrocilam i relaksik teraz bo zaraz bede musiala posprzatac :D Kogel mogel 2: Galimatias, leci na tvn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taka cisza gdzie jestescie moje drogie ?:) poli hej ho :) no mysle ze on chce sie spotkac bo mnie widzial przypadkiem w tym tygodniu a ze bylam odpicowana jak ta lala to moze mu sie zal zrobilo napisal do mnie- dlaczego nosisz takie krotkie spodniczki, i pytal gdzie szlam ,jakie to zalosne naprawde :) chlopy to psy ogrodnika , ja juz go na pewno nie chce , mam do niego wstret , mialam tylko metlik czy sie w ogole spotkac , ale ok spotkam sie , a jak stchorzy to niech sie buja mam to gdzies , poza tym on sie boi ewidentnie bo skoro mnie widzial na ulicy to czemu nie podszedl :) az zal dupe sciska normalnie duren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×