Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Heh no jest taki program, a wlasciwie chyba juz sie skonczyl "Ciąża z zaskoczenia" na TLC uwielbialam to ogladac, bo wlasnie kobieta jadac do szpitala sowiadywala sie ze wlasnie rodzi i nie po niej nie bylo widac...:) I zaraz mi sie skojarzylo jak powiedzialas o mamie :) No jak widac tycie nie ma reguły :) Ja mam akuratna wage do mojego wzrotu i czuje sie dobrze, choc czasami przez to mam duzy brzuszek i kumpele sie smieja ze wystarczy ze sie czegos napije juz mam taki wypul=kly brzuszek...dziwne ...:D No dobrze by bylo gdybym malo przytyla bo chcialabym miec tak z 3 dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no jest taki program, a wlasciwie chyba juz sie skonczyl "Ciąża z zaskoczenia" na TLC uwielbialam to ogladac, bo wlasnie kobieta jadac do szpitala sowiadywala sie ze wlasnie rodzi i nie po niej nie bylo widac...:) I zaraz mi sie skojarzylo jak powiedzialas o mamie :) No jak widac tycie nie ma reguły :) Ja mam akuratna wage do mojego wzrotu i czuje sie dobrze, choc czasami przez to mam duzy brzuszek i kumpele sie smieja ze wystarczy ze sie czegos napije juz mam taki wypul=kly brzuszek...dziwne ...:D No dobrze by bylo gdybym malo przytyla bo chcialabym miec tak z 3 dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no jest taki program, a wlasciwie chyba juz sie skonczyl "Ciąża z zaskoczenia" na TLC uwielbialam to ogladac, bo wlasnie kobieta jadac do szpitala sowiadywala sie ze wlasnie rodzi i nie po niej nie bylo widac...:) I zaraz mi sie skojarzylo jak powiedzialas o mamie :) No jak widac tycie nie ma reguły :) Ja mam akuratna wage do mojego wzrotu i czuje sie dobrze, choc czasami przez to mam duzy brzuszek i kumpele sie smieja ze wystarczy ze sie czegos napije juz mam taki wypul=kly brzuszek...dziwne ...:D No dobrze by bylo gdybym malo przytyla bo chcialabym miec tak z 3 dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no jest taki program, a wlasciwie chyba juz sie skonczyl "Ciąża z zaskoczenia" na TLC uwielbialam to ogladac, bo wlasnie kobieta jadac do szpitala sowiadywala sie ze wlasnie rodzi i nie po niej nie bylo widac...:) I zaraz mi sie skojarzylo jak powiedzialas o mamie :) No jak widac tycie nie ma reguły :) Ja mam akuratna wage do mojego wzrotu i czuje sie dobrze, choc czasami przez to mam duzy brzuszek i kumpele sie smieja ze wystarczy ze sie czegos napije juz mam taki wypul=kly brzuszek...dziwne ...:D No dobrze by bylo gdybym malo przytyla bo chcialabym miec tak z 3 dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no jest taki program, a wlasciwie chyba juz sie skonczyl "Ciąża z zaskoczenia" na TLC uwielbialam to ogladac, bo wlasnie kobieta jadac do szpitala sowiadywala sie ze wlasnie rodzi i nie po niej nie bylo widac...:) I zaraz mi sie skojarzylo jak powiedzialas o mamie :) No jak widac tycie nie ma reguły :) Ja mam akuratna wage do mojego wzrotu i czuje sie dobrze, choc czasami przez to mam duzy brzuszek i kumpele sie smieja ze wystarczy ze sie czegos napije juz mam taki wypul=kly brzuszek...dziwne ...:D No dobrze by bylo gdybym malo przytyla bo chcialabym miec tak z 3 dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna?! o_O wybacz za dlugo enter przyciskalam :D Nie kochana wystarczy mi tylko jeden rozmiar wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow 3 az bys chciala miec? a ja kiedys zarzekalam się,że nie chcialabym i nigdy dzieci miec nie bede...a tu 2 i swiata sobie bez nich nie wyobrazam :) no widzisz kochana, zadnej nie dogodzi :) jedna ma za malo druga za duzo :) hehe ja w sumie lubie swoj duzy biust, tylko z ubraniami bywa problem, dlatego moglby byc troche mniejszy. Jakbym miala D, to byloby idealnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No az 3 zawsze o 3 marzylam i jesli bede w stanie sie utrzymac i wgl i takie tam to bardzo chetnie ;) Jej az tak duzy biust masz? No to z jednej strony fatalnie bo wlasnie ubrania i wgl...Kurcze serio nikomu nie dogodzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ci życzę, żebyś kiedyś miała taką fajną trójeczkę ;) a no mam, mam F i w zasadzie, to tylko czasem mi przeszkadza, jak cyckow w fajna kiecke nie wcisne hehe, ale poza tym to ok :) mężowi sie podoba haha Kiedyś z mamą się smiałysmy że natura chciała, zeby było tak pośrednio, ale troche jej nie wyszlo ;) bo mama nie ma kompletnie biustu, bo A, a ja mam za nas 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no to niezle :D I az dziw ze masz taki biust jak mama nie miala...ja mam taki maly bo moja mama ma rowniez taki ...;) No ja sie nie dziwie ze męzowi sie podoba :D Gdzie jest Luisa? Ja zaraz mykam spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo w sumie to nie takie dziwne, bo ja jestem kompletnie do mamy niepodobna, nawet jak ktos nas nie zna i slyszy ze to moja mama, to nie moze uwierzyc :) ja zawsze jej zazdroscilam, bo ona drobniutka niewysoka, figure ma doslownie jak nastolatka, zero cellulitu, zadnych rozstepow, a 3 dzieci urodzila, a ja, jak hipopotam normalnie :D hehe no wlasnie gdzie Lui? caly dzien jej nie bylo? mam nadzieje ze nie mamy powodow by sie martwic No ja tez bede mykac powoli, bo strasznie juz pozno to co Poli? uciekamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wobraz sobie ze ja mam podobnie z moja mama ja jestem serio chuda ale ona jeszcze drobniejsza... No mam nadzieje ze sie nic nie stalo... Oki dobranoc Rudi :** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! Wstawać śpiochy!! ;) Jak tam sie czujecie? Emi, widzialas sie z mężem? Ann, dzis cos z M robisz? Rudi, a ty jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie będziemy szukać mieszkania albo się lenić , albo mi się wydaję albo w końcu pogoda się ciut poprawiła ;D ! leeeeeenieee wstawać ;D A Ty Poli jakieś konkretne plany na dziś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pogoda w koncu cos sie poprawila bo jakies tam sloneczko za oknem widze, ale jest zimne powietrze...brr.. Dzis sobie darujcie szukanie mieszkania, leńcie się ;) A ja? Hm.. siedze sama z bratem, babcia na obiad do nas przychodzi, bo rodzice na poprawiny pojechali, a na 12 mam korki :( A potem lajcik!!! :D No ja nie wiem, jak mozna tyle spac!? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż się boję że pan nieumiejący usiedzieć na dupie zaraz coś wymyśli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh oj Ann przynajmniej nie jest nudno! Wolalabys chlopaka ktory siedzi calymi dniami w domu, gra w te ich gry, albo tv oglada, czy czyta ksiazki a ty bys wolala pojsc chocby na spacer a dla niego to strasznnnneee...? Wiec ciesz sie, bo przy nim mozna sie wyszalec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja rozumiem że on chcę się wyszaleć , ale czy ja się muszę bać kiedy dostaje sms że ma niespodzianke dla mnie . Idę się dziewczynki ogarnąć troszkę , do później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEy kochane wczoraj mnie nie bylo bo bardzo zle sie czulam zreszta dzis nie lepiej leze prawie caly czas bo chodzic ciezko,pewnie sie musze zaprzyjaznic z neurochirurgiem:( sciskam Was i jak nie pisze to znaczy ze zaniemoglam:( nie martwcie sie,jak mi sie polepszy bede pisac:* mysle o Was sciskam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki :) tak na momencik wpadłam niedziela, to można się wylegiwać ;) Luisa, bidulko aż mi Cię szkoda :( krucze Ty chyba musisz faktycznie z tym kręgosłupem coś zrobić, bo ledwo minął Ci jeden atak a już następny. Przecież nie możesz tak żyć i ciągle się męczyć i cierpieć. Odpoczywaj kochana i nie nadwyrężaj się :) Emi :) widziałaś się z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz wczoraj przyjechal , ale mnie to zdziwilo normalnie szok , bylam pewna ze nie przyjedzie , na poczatku porozmawialismy tak ogolnie , oczywiscie zaczal sie czepiac marynarza m o jego rzekomych zdradach nie zdazylismy pogadac bo mu zadzwonil telefon i wezwali go do szpitala , powiedzial ze dzis pogadamy , zobaczymy czy przyjedzie , pewnie nie , najgorsze ze jak wychodzil to mnie zlapal i pocalowal , a ja mam przez to dola bo wiem ze i tak nic z tego nie bedzie co do marynarza hmmmm wczoraj z nim zerwalam , przyjechal pozno wieczorem bylo normalnie gadalismy sobie i zdalam sobie sprawe z tego ze ja nawet nie wiem jak on ma na nazwisko i go o nie spytalam i wiecie co ???? nie chcial powiedziec ja pierdole szok !!!!!! mowie - co to znaczy ze mi nie powiesz a on - ze ze wzgl na swoja prace woli takich danych nie podawac , wpadlam w szal , mowie ale ja jestem twoja dziewczyna to co to znaczy ze mi nie powiesz to kim ja jestem obca ? a on ze nie moze , kurwica mnie trzepnela nagadalam ze co to za zwiazek ze nie trkatuje mnie powaznie ze to nawet smieszne ze nie znam nazwiska swojego chlopaka a on robi z tego wielka tajemnice itd itd on powiedzial ze przesadzam itd powiedzialam ze to koniec ze to nie jest powazny zwiazek tylko jakas komedia ze ma sie ze mna wiecej nie kontaktowac i wyrzucilam za drzwi na zbity pysk , to jakies chore !!!!!! niezle on ma do mnie dystans skoro to ukrywa szok !!!! wczoraj czulam sie fatalnie nawet nie moglam usnac ale dzis jak wstalam poczulam sie lepiej , zal mi ze tak sie potoczylo ale czuje jakas dziwna ulge nie wiem jak to rozumiec , mysle sobie o nim i mi szkoda tego wszystkiego a z drugiej strony i tak kocham meza wiec moze dobrze sie stalo , ale mnie wkurwil !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa kochana :* w nerwach dopiero teraz przeczytalam Twoj post , trzymaj sie kochana :* wracaj do zdrowia i do nas :*:*:*:*:* tesknimy !!!!!:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luisa kochana wracaj do zdrowia Emi strasznie dziwna sprawa z tym nazwiskiem. może ma coś do ukrycia , zresztą sama nie wiem , ale przecież jesteście ze sobą już trochę a on taką akcje odwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko Emi , to znowu masz galimatias. ale fakt to niezle przegiecie, ze tak sie bronil przed ujawnieniem nazwiska. Co to ma byc?! ale jazda, no tego to sie nie da zrozumniec. ze niby przez to jaka ma prace/??? phi co za bzdura. Bo niby kim on jest? ze marynarz nie moze swojego nazwiska ujawniac? nie no, normalne to to nie jest. W moim przypadku M przeciez zonaty, dzieciaty i zolnierz, wiec on mialby predzej powod do tego zeby nie mowic jak sie nazywa, a wiedzialam od poczatku. A aniol? nie no, co za bzdura. Wyglada na to ze sie bawil niezle przez ten czas. Oj tego to bym sie nie spodziewala, a Ty to juz na pewno. A Twój mąż...hmmm niepotrzebnie znow zaczal rozmowe od marynarza, ale najwyrazniej atakuje, bo wie ze sam ma cos na sumieniu i tym chce sie wymigac przed tlumaczeniem sie. Jezuuuuuuuuuuu Emi, niech oni obydwoje dadza Ci spokój bo się wykończysz nerwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on jest oficerem marynarki ale nawet no to co kurwa ale mnie zdenerwowal jezuuuuuuuuu to nie koniec - gadalam dzis z takim kolega ktory twierdzi ze to o tych dradach mojego meza to nie jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×