Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

no to straszne rudi :( ale masz juz swoje zycie nie mysl o tym choc jestem pewna ze wspomnienia bola :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi:( moja mama czesto slyszy te epitety po pijanemu jak Tata jest..kochana wiem wiem..ale to nie Twoja wina..pamietaj:* tak naprawde przydala by sie nam terapia.. Emi to stron od alkocholu i narkotykow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to strupki przez 2 tyg powinny zejsc, gorzej z tymi Twoimi napadami kochana. Jak bedzie Cie ten kregoslup tak bolal, to przeciez nie dasz rady sie z nim spotkac...a mial byc seks bez rajtussskow :D nosz musi być przecież :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam narkotykow nigdy nie bralam bron boze , ale drina se lubie walnac zwlaszcza jak mam problemy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile razy ja musiałam się wstydzić za swojego ojca. kiedyś M malowal mi pokój on wpadł zrobił awanture, wyzywal go. masakra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie luisa wez no Ty sie podlecz przecie Cie sex czeka tym razem nie mozesz nawalic cel jest szczytny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa a jak on mnie dobrze no wiecie...pchnie i mi wypadnie dysk:) Jezuuu ja sie nadaje na smietnik a nie na sex:( Rudi:) kochana odpadna ale zostana takie male slady trudno:( kwasy az na jesien.. Kochana Rudi jak cos sie zdzieje z ojcem czy u Ciebie Ann piszcie:) bedziemy sie wspierac:) rozumiemy sie swietnie:) stad tez przylgnelysmy do siebie na kafe:) matko czuje sie jak bym Was znala kilka lat:) Emi kochana a fajki tez bys rzucila;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, to uważaj jak nasz takie sklonnosci, bo latwo sie w tym pogubić. Widzisz, jak mąż sie o Ciebie troszyl, nadal sie martwi ;) Luisa :) ja juz dawno myslalam o terapii, aale ciągle się przed tym bronie. Nie wiem czemu. A na pewno by nam pomogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee fajek nie rzuce zbyt nerwowa jestem :) no dokladnie my takie psiapsioly na dobre i zle :) na dodatek ten jebany hirs :D hahahahaha malo nam problemow to jeszcze to dziadostwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Ann jaki to wstyd. Ja wlasnie nie wiem..amadeo ma ojca niepijacego i super z mama sie uklada...a mi tak dziwnie jak o tym mowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Wiecie CO?? najgorsze ze kurwa malo tego i jeszcze to gowno z tymi kurwa wlochami sie bujac!!!!!!!!!!!!! farsa:):):) cos w stylu z przodu plecy z tylu plecy pan Bog stworzyl Cie dla checy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tez widziecie u gory na kafe taka reklame z czarna malpa??? nosz kurwaaa to celowo czy jak:):):)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj maz wczoraj pytal jak tam moj hirs :D to mowie daje rade , no szok malo nam problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Emi:( jak on tak spytac mogl :( ja swojemu slowka nie pisnala bym:( jaki wstyyd:( po co pyta co to jeeest??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) Jak odswiezam prawym przyc zeby zobaczyc czy juz cos ktos napisal to ta malpe widze:):):) ja pierdole:) myslalam ze mam omamy juz jakies sama:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luisa właśnie sex Cię czeka , tylko mu powiedz żeby był delikatny bo może Cię uszkodzić . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on pytal z troski :)bo przeciez on o tym wie , wie ze biore palme i wierzbe i pytal jak tam czy efekty lepsze itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie widzę żadnych małpa bo włączyłam sobie ad blocka i mniej reklam mi się wyświetla ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde z troska :) on wie o wszystkim widzial jak sie depiluje itd itd przecie my nie mielismy zadnych tajemnic ja tego nie ukrywalam pytal tez jak moje serce itd martwi sie to wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi Wiem ze wie...wiem o co kaman:) ze z serca,ale pomyslalam ze jak by moj mnie spytal to bym sie wkurwila,dlatego ze moj nie wie i sie nie dowie haha:) ale wiem o co chodzi u Was,on wie wiem:):) ile razy jeszzce powiem ze wiem::) spadam narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×