Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Gość Marianna25
No Constance, nareszcie jesteś :) Napisz mi jeśli możesz, czy masz problem z hormonami? Robisz cos z tym? Ja sie waham między domowym laserem a tym u kosmetyczki, chyba na jedno wychodzi, prawda? a ten domowy to na dłuższą metę mniejsze koszta, czyż nie? :) Ciesze się że Ci się udało :) Pozdrawiam Wszystkie jeszcze porośnięte, jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho :):* co do pracy - nie ma potrzeby zebym pracowala, wczesniej nie pracowalam, a nawet jak sie rozstalismy i tak korzystalam ze wspolnej kasy , poza tym nawet jakbym chciala to za daleko , my mieszkamy na obrzezach tu w okolicy nie ma gdzie pracowac , skoro rozwodu nie bierzemy a i sie zeszlismy to bez sensu pracowac, caly dzien by mnie nie bylo a w porownaniu z nim i tak grosze bym zarobila no hmmm na ta chwile nie jest fajnie , rano przyjechal z dyzuru , byl dziki sex , potem poszedl spac , potem wstal zjadl i gral sobie na gitarze , potem sie wyszykowal i pojechal do pracy , malo gadalismy , ale jedno mnie zdziwilo , on mysli ze ja nie spalam z marynarzem , ja mu o tym mowilam ale on mysli ze ja to powiedzialam w nerwach a wcale z nim nie spalam , mysli ze tylko tak poprostu sie spotykalismy , niezle , to on jest taki wsciekly o to a jakby znal prawde? szokkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :) lukam na sekundkę co tu się dzieje :) ale na szczęście tłumu nie ma, to nie będę mieć duzo do nadrabiania;) Ann normalnie od wczoraj tę piosenkę którą wrzuciłaś słucham na okrągło i tańczę po domu :D humor mi poprawia :) a moja córcia tak słuch, słucha i w pewnym momencie mówi...ej tam klaszczą lepiej niż u Rubika ahahahahaaha z M wczoraj długo rozmawiałam na gg później jeszcze dzwonił...ehhh, jak będę mieć dłuższą chwilę to wam opowiem, a póki co zmykam Buźki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej emi. nie uświadamiaj go lepiej jaka jest prawda bo wtedy się dopiero wojna zacznie . widzę że powoli zaczyna wszystko wracać do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też cały czas tego słucham . hahah M ma gust muzyczny . nie ma co :D ja też później będę bo muszę ogródek ogarnąć. miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko! to Emilka do chłopa wróciła?? :-) a kiedy to nastąpiło? może skoczę na tę stronke i doczytam.. Wszystkiego najlepszego zatem! Marianna, no ten domowy ipl ma mniej dżuli w mocy :-) fizyka się kłania, a że za nią nigdy nie przepadałam, to więcej nic tu nie dodam :-D w kazdym razie po tym domowym tez wychodza kudly, a przynajmniej pstrykam sie kiedy mam potrzebe i nie czekam 30 dni na kolejna wizyte! Co prawda nie jest to metoda na CALKOWITE pozbycie sie tego dziadostwa, ale w miare skuteczna! Moze telo mi w tym dopomoze.. :-) dziewczynki, buszuje po zagranicznych stronach i co znalazlam? ze mleko krowie i jego derywaty tez przyczyniaja sie do hirsa! tak wiec zastanowcie sie! :-) Ja pije to kozie, ale musze jeszcze i o tym poczytac.. bo moze na jedno wychodzi? Buzka! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta no niby wrocilam, a jak bedzie to sie okaze no jasne ze mu nie powiem chyba by mnie zabil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:) Ann,Poli ,Rudi dzieki..u mnie niestety b/z:( Dobrze Ann ze u Ciebie lepiej.. EMi pewnie ze nie mow mu..czyli zdrady nie bylo:) tez bym nie pracowala w Twojej sytuacji. trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo witam Konstancje!!! ;) Zaglądaj czesciej kochana :) :* Ann, az tak dzialacie sobie na nerwy? Moze dobrze wam zrobi jeden dzien bez gadania, bo sie uspokoicie i zatesknicie za soba. :) Rudi, czekamy na sprawozdanie ;) Emi, jestes pewna ze nie wie? Matkooo...dziwne, bo jest wsciekly na ciebie za marynarza, a gdyby teraz sie dowiedzial ze jednak seksik był to juz gorzej. Lepiej mu nie mowic, bo wybuchnie i szkoda gadac..Ale jak sie kiedys tam dowie, albo ty sie jakos upsniesz? Albo nie bedziesz mogla zniesc ze w pewien sposob oklamujesz i bedziesz chciala mu powiedziec za jakis tam odlegly czas to dopiero mysle ze sie wscieknie. Wiec jak coz to lepiej teraz powiedziec. Ale skoro go to tak nie interesuje czy cos, to moze lepiej nie wspominac nic..:) Emi, jak myslisz, ile jeszcze potrawa taki stan "niefajnosci" u was, zeby wrocilo do normy? Dziki seks byl to juz cos ;) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy on to nazywa zdrada on sobie nawet nie wyobraza jak moglam sie z innym spotykac widac dla niego to zdrada luisa trzymaj sie kochana jestesmy z Toba :* ja tez lece musze sprzatac do jutra kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli no co Ty w zyciu nie powiem , ja myslalam ze on wie a on nie wzial tego na powaznie i jest pewny ze nic nie bylo a i tak jak sie wscieka a co dopiero jakby znal prawde????nie bedzie mnie to meczylo absolutnie mu nie powiem nigdy no co Ty :) on nie bedzie mial jak sie dowiedziec nikt z moich znajomych nie wiedzial i nie wie o marynarzu temat zamkniety :) a kiedy bedzie u nas normalnie hmmm nie mam pojecia czas pokaze ciekawe czy w ogole kiedys bedzie buzki lece :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M przepisał mi zeszyt z matematyki i pojechał :D co tam dziewczynki u was . ? widzę że póki co tylko Poli jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna25
Constance, przepraszam że tak Cię męczę ale jaki model tego lasera posiadasz? Bo też się przymierzam do kupna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianna, model Rio Pro. Jesli jestes z okolic W-wy to mozesz odebrac go osobiscie w sklepie Klautel, w Lodzi jest z kolei beautyplanet. W Klautelu mozna chyba kupic na raty i lampy wymienne sa tansze. Poczytaj moze sobie najpierw o przeciwwskazaniach.. Tarczyce masz zdrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna25
Z tarczycą ok, mam PCOS Jestem z południa Polski, podowiaduję się wszystkigo, dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie porazka , on wczoraj wieczorem wrocil i sie do mnie w ogole nie odzywal , zaczelam z nim rozmawiac i nic jakby byl gluchy odpowiadal zdawkowo tak jakby mnie lekcewazyl, okazalo sie ze ma od dzis dlugi urlop wiec pytam moze bysmy na troche gdzies pojechali albo w ogole zeby powiedzial jakie ma plany a on na to ze nigdzie nie chce jechac ze chce odpoczac pozniej sie do mnie juz w ogole nie odzywal , zarezerwowalam bilet i dzis przyjechalam do mamy , jak mu to oznajmilam ze jade nawet sie nie odezwal , ale mam wkurwa ja pierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i zaznacze ze wyjechalam dzis wczesnie rano on milczy nawet nie wyslal smsa z zapytaniem czy dolecialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane Konstancjo:* Emi:* NIe wierze...czy on jest normalny? juz Cie pakuje bys do NIego wracala a jak wrocilas to lekcewazy? wogole o co mu chodzi...trzeba bylo kochana zapytac dlaczego Cie tak traktuje..nie po to sie zeszliscie by sie fochowac..znaczy on..szok..i jestes teraz w pl:)? ale fajnie:) tak blisko w wawie.. Wspolczuje bo naprawde nie wiadomo jak z nim postepowac..dorosli sie tak nie powinni zachowywac.. co porabiasz w domku?:) na ile przylecialas?:) jak tam Rudi? Ann? Poli? ja dzis wciaz leze moze jest ciut lepiej ale wciaz leze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja go pytalam jak sobie dalej to wszystko wyobraza i po co chcial sie zejsc skoro sie tak zachowuje itd ale on milczy , nie wiem na razie na tydzien przylecialam , mam dosc az mi sie gotuje w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze...to jak on chce to naprawic byc z Toba...ma takie zmienne nastroje...pisze zebys czekala,kocha,,bys myslala pisze a wraca i odmiana o 180stopni..jak niezrownowazony...ja nie wiem kochana czy dobrze ze przylecialas...moze lepiej bylo z nim na biezaco wyjasniac o co kaman bo tak to znowu rozstanie...ech naprawde masz z nim po gore,,trzymaj sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ile mozna prosic bysmy wyjasnili ma focha milczy co chwila cos innego ja przylecialam bo tak bym wybuchnela i chyba mu wpieprzyla mysle ze on sie na mnie w ten sposob msci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noosz kurwa ale za co msci....toz to dziecinada...to ile tak sie bedzie mscil..toz Ty tego nie wytrzymasz jak Cie ma tak traktowac..ja bym chyba postawila sprawe jasno..albo traktujesz mnie koles z szacunkiem i rozmawiamy alboo...koniec tego nosz kurwaa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha malo tego na koniec jak wychodzilam powiedzialam ze takie gierki nie sa potrzebne ze nie wiem po co chcial powrotu skoro tak sie zachowuje i sie ze mna w cos bawi i dodalam nie wysilaj sie nie musisz nic odpowiadac i poszlam oczywiscie milczal , kurwa az mi sie normalnie gotuje !!!!!! sciskam Was kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie , ja jestem konkretna osoba i lubie wiedziec na czym stoje , a on co robi ? co chwila cos innego , tyle ze mnie sie cierpliwosc skonczyla , poki tu jestem nie bede sie z nim kontaktowac jesli on sie odezwie ja i tak bede milczec , a jak wroce to go spakuje i wwystawie za drzwi ja juz sie wyprowadzalam teraz niech on sobie szuka mieszkania w sumie ten dom jest tez moj , i wnosze pozew (bo on go wycofal) chocbym nie wiem co zrobila nie bedzie mnie nikt tak traktowal on sie normalnie na mnie psychicznie wyzywa KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko po co chcial bys wrocila....naprawde jest dziwny..a Ty zdrowie tracisz... nie wiem co Ci radzic...a dom w polowie prawnie Ci sie nalezy>?? jesli w polowie to jego tez wiec watpie ze sie wyniesie,,,no szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×