Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

musze sie tak nastawic bo widze ze jemu juz na nas nie zalezy luisa no to kochana rob sie na bostwo a jak romeo nie myslisz juz o nim ? tez mnie wkurza to euro :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle Emi..ale co mi z tego..wiem ze i tak sie kiedys spotkam z nim.. kochana a TY sie nie martw jeszcze bedzie skomlal u Twych stop;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadze :/ masz racje nie mysl o romeo bo co to zmieni jesli z amadeo ok to super i ciesz sie spotkaniem :) a jak kregoslup?lepiej sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej zle kochana ale moze ciut lepiej ale ciut to jeszcze za malo by swobodnie smigac:( mowie Ci wspomnisz moje slowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, nie nastawiaj sie tak pesymistycznie. Jestes wkurwiona, ale spokojnie. Moze pogadacie, a moze sie rozstaniecie. Tego nie wiesz, wiec narazie nie mysl o tym tak intensywnie. Uuu...Luiso, oby zdrowko dopisalo, bo tu widze ze wielkie przygodtowania sie szykuja..;) Pewnie sie z Romeo spotakasz, ale jesli bedziesz zakochana w Amdeo to bedzie ci latwiej to zniesc, bo bedziesz miala do kogo potem wrocic tak jak on...:) Na bal gimnazjalny ktory mam w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedzie skoro on takie rzeczy robi po tym jak sie przeprowadzilam to juz nas skreslil , ja napisalam tak pozegnalnego smsa jakbym se miala w leb palnac doslownie a on milczy o czyms to swiadczy ma mnie w dupie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladne jak napisalas Poli:) a co do balu to supcio:) to rob sie na bostwo bo moze bedzie ten koles z wycieczki;)haha supeer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi moze wie ze przegial i nie wie jak teraz napisac i odkrecic..nie martw sie naprawde..daje reke uciac ze sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham Was normalnie co tu przyjde to mi sie humor poprawia :) :* wpadne potem lece na obiad potem pogadam z mama i pozniej wpadne tu oczywiscie :) buzki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, nie mysl tak! Spieprzysz sobie caly pobyt w Polsce! A Luiso ty lepiej nic nie oddawaj sobie uciąć ;) No on bedzie, bo on jest z mojej klasy ;) A poza tym, na tych probach tanca on tez jest a tanczymy taniec pokazowy. Jest 11par, ale on ma inna partnerke ;) Ale na probach sa takie chwile ze z nim tancze :) Wiec bedzie! :) No postaram sie dobrze wygladac, bo sukienke mam straszna, bo wszystkie dziewczyny musza miec taka sama dlatego krawcowa nam szyla, a mnie nie stac na kupno drugiej w ktora bym sie potem przebrala...wiec zostaje w tej, w ktorej tancze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli:) trudno z sukienka;) ale wiesz uzyj tych swoich sztuczek magiczek i go tam pouwodz troche;) pouwodz:) nie wiem czy jest takie slowo wogole;) to tak czy inaczej przynajmniej czeka Cie pare milych chwil:) dobre i to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah jak mowilam jest zainteresowany inna, i na balu jestem pewna ze bedzie z nia tanczyl po tym calym widowisku..ale i tak zamierzam sie dobrze bawic! ;) No sukienka to pech, ale coz zrobisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestescie? :) w ogole dzis pierwszy raz zatesknilam za marynarzem tzn zaczelam myslec co u niego czy w ogole czasem o mnie mysli itd kurde fajny byl ten czas z nim ale akcja z nazwiskiem szok i jaki honorowy facetowi ktoremu zalezy walczy a on milczy maz tez milczy hahahahaha moze to ze mna jest cos nie tak ze oni mnie nie chca ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, ty już za dużo myślisz! :D Zawsze ludziom kazde sie zacząc myślec, tobie powiem coś odwrotnego : "przestan myslec";) Moze i marynarza spotykał się jeszcze z kims ze nie chcial podac nazwiska czy cos, a o mężu nie wspomne, ale zaraz ty się obwiniasz! Może faktycznie, cos robisz nie tak, ale prosze cię...Podczas twojego pobytu nie myś o tych debilach! ;) Oglądałyście mecz dziewczyny???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki , jutro sobie poczytam co pisałyście bo padam na twarz we wtorek znaleźlimy ogloszenie jak roboliśmy zakupy w kauflandzie mieszkanie ma ok 45 m . 2 pokoje kuchnia i łazienka czyli dokladnie takie jakiego szukaliśmy M powiedział dzisiaj , że ma cukrzyce , normalnie zwaliło mnie z nóg jeszcze jak sobie przypomne te akcje z alkoholem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja pierdole jaka bezczelnosc :/ ten chuj przepraszam inaczej go nazwac juz nie umiem wlasnie napisal mi smsa- kocham cie najbardziej na swiecie bardzo za toba tesknie co to kurwa ma byc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann, od jak dawna on ma cukrzyce? Matko jedyna...ta jazda z alkoholem, no to odpierdzielił...Pilnuj go tam, bo na zdrowiu ucierpi jak bedzie jeszcze takie jazdy robil... Emi, jak to?! Nic nie napisal a propo twojego sms-a. Ja goscia nierozumiem...Moze nie do niego to wyslalas :D (zartuje) Co to ma byc?! Jaki pojebany czlowiek z niego! Cos mu odpisalas Emi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no doladnie !!! do niego wyslalam na pewno ! no nic nie odpisal na tamte dwa smsy a teraz to napisal no ja pierdole , moze sobie przemyslal ten moj pozegnalny sms i mysli ze zdechalm i sie przestraszyl czy co , no jak z tym czlowiekiem sie dogadac ???same widzicie ze sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odpisuj mu Emi, moze napisze jeszcze jednego sms-a wtedy do niego odpisz, bo narazie on czeka na wyznanie "Ja ciebie tez". Moglabys poruszyc ten temat, ze co on sobie mysli, ale nie warto teraz...Najlepiej face to face. Nosz szlak by mnie trafił...Gdyby facet nie skomentował tego co napisalam. Pierdole, ja bym nie wytrzymala...Trzymaj sie Emi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nawet jak jeszcze cos napisze to ja nie zamierzam odpisywac , on tak zawsze robi , ignoruje moje zarzuty itd kurwa mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(No a wlasciwie szlak mnie trafil, jak D nie odpisal...;/ ) Nie dopisuj mu!!! Co za kurwa debil! Mysli, ze jak napisze czule slowka to ty juz o wszystkim zapomnisz! Niedoczekanie jego! Typowe zagranie jego, wie ze sie wkurwilas jego zachowaniem, bo o to mu chodzilo i osiagnal swoj cel i mysle ze to by bylo na tyle jego kary dla ciebie i teraz juz beda czule slowka...;/ Podziwiam cie Emi, za wytrzymalosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×