Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

zamowie za jakies pol godziny zawsze biore margarite bo jestem wegetarianka od wieluuu lat :) maz w robocie i dobrze zjem pizze poogladam tv i bedzie ok :) smierc taty to nawet nie nie mielismy dobrego kontaktu , inne rzeczy - nieudane zwiazki brak kasy itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to nieudane zwiazki poczawszy od 18 r zycia i skonczywszy na teraz plus brak kasy i zdrowia no nie liczac hirsa to moja specjalnosc tez:) duzo mamy wspolnego:) NO tak zapomnialam ze Ty miesozerna nie jestes:) no to jeszcze mozesz z tunczykiem zamowic;) haha Kochana wracajac do ciazy to nie zawsze hirs sie pogarsza czasem sie polepsza wiec badz dobrej mysli:) klade sie do wyrka,smacznej pizzy i do uslyszenia jutro:* trzymaj kciuki bym mogla jechac na ta jebana elekt. poza tym zobacz ze nie ma ANN,POLI,RUDi,co z nimi? pa kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy identycznie widze wypijmy za udane zycie :D :* normalnie sie pomodle za Ciebie kochana :) zaraz sie obezrem i bede gruba i szczesliwa ;) papa tez lece buuuuzki :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:* pa ps nie miej wyrzutow sumienia po zjedzeniu pizzy:) nalezy Ci sie:* :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusia22.123
Luisa29 niestety nie wiem czy mam hirsa, nie badalm sie, jestem brunetka o jasnej karnacji i wszedzie mam wlosy, wiec usuwam depiluje zeby miec lepsze samopoczucie nie czuc sie gorsza, do tego jestem chuda, zero cyckow, itd, waze 43 kg przy wzroscie 161, wlosy, powiem Wam skad usuwam wlosy, no wiec : brwi, miedzy nosem w nosku wasik czasem kark czasem brodawki sutkowe czasem rece czasem ogole brzuch albo wosk bikini nogi i czasem usuwam wlosy z duzych palcow u nog duzo tego ale co zrobie??? Chce sie czuc dobrze ze soba i podobac sie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) maniusia ja tez z wielu miejsc usuwam wloski wiec Cie rozumiem , no taki nasz los co robic :) luisa ale sie obzarlam pizza nawet na dzis mi jeszcze zostala i dokonczylam mniam :) jak sie czujesz ? lepiej troche ? nadal mam dola przez hirsa :/ poli , annnqx , rudi czy Wam neta odcieli ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ostatnio nie miałam czasu, ani nawet siły włączać laptopa i powiem wam, że nawet nie chce mi się czytać tego wszystkiego, a zaległości mam niezłe. Może troszkę później, jak mi się humor poprawi nadrobię. w nocy wrócił mąż. koniec sielanki. długo kurwa trwała, że ho ho. i właśnie wróciłam z pracy do pustego domu. Normalnie ryczeć mi się chce. Ja pierdoleeee, muszę sobie poprzeklinać, może mi choć trochę ulży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi moze Cie pociesze ze u mnie sielanka tez sie skonczyla pisz kochana co sie dzieje , bedziemy cos radzic :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie gadaj Emi :( normalnie tych facetów to do jednego wora i na wodę, miałybyśmy spokój. aaa weź kochana. wkurzyłam się strasznie. We wtorek przez tel tak ze mną rozmawiał jakbym mu coś co najmniej zrobiła, o wszystko miał pretensje, więc więcej nie dzwoniłam. Wrócił w nocy, nawet się ze mną nie przywitał, położył się do łóżka, odwrócił w drugą stronę, a jak chciałam się do niego przytulić, to mi powiedział żebym szła spać. rano nawet nie raczył wstać, wyszłam z synem, po pracy poszłam wybrać go z przedszkola i okazało się, że mąż go wziął 10 minut przede mną, nawet mi nie dał znać. dzwoniłam do niego kilkakrotnie, ale ma wyłączony tel, ja wróciłam do domu w taki deszcz, a nie miałam parasola. Jestem pewna że pojechał do mamusi kurwa. Normalnie to z nią się powinien ożenić a nie ze mną!!! ja pierdzielę jaka jestem zła! aaa i tel leży w domu wyłączony. A Emi co się u Ciebie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pisalam na wczesniejszej stronie ;) takie tam bzdety w sumie ale zla jestem , on duzo pracuje nie ma czasu do mnie nawet smsa napisac itd itd , rzygac mi sie chce na mysl o zwiazkach lepiej byc samemu naprawde mniej problemow i spokojna glowa ! co do Ciebie kochana - hmmm ciekawe czemu tak nagle zmienil front myslisz ze o co mu moze chodzic? a ta akcja z tel itd to myslisz ze celowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no to Cie rozumiem, wkurzające jest to że Cię tak olewa :( nie wiem o co mu chodzi, ale on robi takie akcje, ze obraża się nie wiadomo o co. no i właśnie to jest kolejny foch. strasznie jestem zła, bo czekałam na niego jak ostatnia kretynka, tęskniłam, a on mnie potraktował jak powietrze. aaa no i wrócił przed chwilą z dziećmi, od razu poszedł do sypialni i śpi. Nawet się nie widzieliśmy. I bądź tu mądra kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to identycznie jak moj :) ja jestem w 100 % pewna ze mojemu o cos chodzi i dlatego tak sie zachowuje bo ok zajety ale przeciez nawet w pracy ma czas by isc do wc lub zjesc to wtedy nie moglby sie odezwac? :) tym bardziej ze jeszcze w zeszlym tyg non stop pisal i puszczal sygnaly:)pierdoli jak potrzaskany aleeeeee ja od dzis robie dokladnie tak samo nie pisze juz do niego nie pytam kiedy wroci itd itd :) to najlepsza metoda pare dni i sie zdziwi ze taka zmiana u mnie bedzie sie zastanawial czemu ale przeciez ja robie dokladnie jak on wiec to fair :) glupie te chlopy nie powiedza o co chodzi tylko jakies gierki , nienawidze tego ale widze ze inaczej sie nie da wiec tez sobie pogram:)jak widac nie warto byc soba. co do Ciebie moze idz moja metoda i postepuj jak on ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebyś wiedziała kochana, ja właśnie robię dokładnie to samo, olewam z góry na dół, niech se nie myśli, że jest panem i władcą kurwa!!! ale jestem zła jak osa i chyba zaraz gdzieś sobie pojadę, podzwonię do koleżanek może gdzieś na kawkę skoczymy, a jak nie to mogę pół dnia po sklepach sie poszwendać. Nie będę czekać aż królewicz się odezwie, w dupie go mam. dokładnie, mojemu też o coś chodzi, tyle że nie wiem o co, ale jak nie powie to ma pecha, bo ja go prosić nie będę. Niech zobaczy jak to przyjemnie być traktowanym jak powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem bo ja tez bylam zla nawet wsciekla do tego stopnia ze mi sie chcialo plakac z nerwow wiec Cie dobrze rozumiem :* zobacz jak nie warto byc dobrym nie warto naprawde ja do mojego pisalam mile smsy tesknilam itd itd i dupa blada , mysle ze trzeba kogos traktowac tak jak jestesmy same traktowane , ja jestem taka ze zawsze chce wiedziec o co chodzi i wyjasnic problem ale jak widac nie da sie chocby sie czlowiek zesral , naprawde , i to jest jedyna metoda odplacic komus tym samym , jest to trudne bo np mnie az kurwica trzepie by do niego napisac z pretensjami ze gra tylko po co itd itd ale wiem ze to nic nie da , wiec milcze tak chce to prosze bardzo :) i powiem Ci jedno co wlasnie zrozumialam - milosc miloscia facet facetem ale my powinnysmy byc dla siebie najwazniejsze wiec olejmy ich i skupmy na sobie nawet male rzeczy potrafia zmienic humor na dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj masz rację Emi :) musimy zacząć myśleć o sobie, bo tak się nie da żyć ja musze znikać niestety, myślałam że trochę dłużej popiszemy, ale muszę wyjść. Ale to i lepiej, może sobie humor poprawię:) trzymaj się Emi :) może później uda mi się jeszcze tu zaglądnąć Lui, Poli, Ann dla was też całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze Ci humor wroci , nie warto przez idiotow sie smucic lub denerwowac niech spadaja na drzewo :) buzki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i moja cierpliwosc dobiegla konca !!!!! pojechalam do sklepu i kogo widze ???? moj maz wchodzacy do sklepu z meska odzieza , pewnie juz jest po pracy wow jak milo faktycznie ciezko pracuje i nie ma kiedy wyslac smsa , mam kurwa dosyc gierek i manipulacji !!!!!!!!! bylo idealnie a on znowu to psuje tylko dlaczego ??????????????? a to chuj zlamany , zaraz po mnie przyjezdza kolezanka jade ze zwierzakami do tego mieszkania co wczesniej, nadal jest oplacone jakie szczescie ze formalnie z niego nie zrezygnowalam , napisalam mu smsa ze sie mna bawi ze gada glupoty ze zajety itd ze nie ebde brala udzialu w tej zabawie ze sie wyprowadzam i zrywam kontakt , oczywiscie nic nie odpisal pierdolony taaaa zajety ze chuj , wpadne jak sie urzadze buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszlam tylko na chwile , mój m miał wypadek jutro do was zajrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEy kochane.. matko swieta co tu sie dzieje,ja dopiero wrocilam..jednak udalo mi sie byc na elektro.. Emi tez dzis mialam mam wciaz dola przez hirs...caly dzien i nawet jak aut jechalam myslalam o Tobie czy Tobie juz przeszlo czy nie:) kochana co ja slysze...jak to>???? weszlas do sklepu On byl i nic? nie rozmawialiscie tylko wyszlas i wrocilas na stare smieci..kochana no cos Ty...nie wiem czy dobrze zrobilas...znowu sie pokierowalas emocjami zamiast z nim porozmawiac o tym,ze robi Ci przykrosc swoim zachowaniem..ze gada ze nie ma czasu na smsy a ma na zakupki itp szmery bajery..trzeba bylo tak to zrobic,,,a teraz co?? siedzisz tam sama?? i co z Toba? zasmucilas mnie.,, Ann??? co sie stalo?? wszystko ok z nim?? jak to sie stalo,jezu...przykro mi,mam nadzieje,ze caly jest.. Rudi.. kochana Ty tez uwazam,ze nie powinnas strzelac focha jak Twoj maz tylko wprost zapytac skad ta nagla zmiana w zachowaniu...czekalas bylo dobrze a raptem taka zmiana...? skad to? zapytaj wprost moze sie dowiesz...no inaczej nie widze wyjscia.. Co z Poli nasza sie dzieje? ja padnieta po calym dniu i tez wkurwiona,amadeo sobie wyruszyl na imprezke na weekend z kolegami i wiadomo...dyskoteka zaleja sie ..ja pierdole...kazalam mu bawic sie dobrze,,,ja pierdole,niech robi co chce...myslalam,ze jak z nim juz..no wiecie..to jakos spasuje z tymi koleszkami,dyskotekami bo i po co mu to..ja jebie,niech wyrywa tam laski robi co chce...ja jak kogos kocham nie szukam wrazen na imprezkach ale jemu widac sa one potrzebne..wkurwilam sie..widze ze kazda z nas ma dzis ostre jazdy.. Maniusia Co sie przejmujesz...ja tez usuwam wloski ktore Ty wymieniasz i jeszcze wiecej:) chudzina z Ciebie.. a ja Emi wlasnie pozarlam pizze kolejna pieprze to bylam glodna a kanapek nie chcialam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki :* annnqx tak mi przykro napisz co i jak kochana trzymaj sie :* luisa no wlasnie ja przez ostatnie dni probowalam z nim porozmawiac o co chodzi czemu nagle zmienil front itd ale on tylko powtarzal ze ma duzo pracy to jak mam go zmusisc na sile zeby gadal o co kaman ? nie ma jak probowalam nie chce powiedziec ma focha i zaslania sie praca , przeciez bylo miedzy nami idealnie znowu i nagle sie wszystko zmienia i ja nawet nie wiem dlaczego , to co mam jasnie pana blagac by powiedzial laskawie dlaczego i co mu sie znowu we lbie pomieszalo , no kurwa znowu to jest jakas dziecinada , ja mam tak dosc ja pierdole myslalam ze juz zostanie tak super jak bylo i gowno jak zawsze , nie wierze ze chodzi o prace bo w zeszlym tyg tez mial duuuuuzo pracy i ciagle pisal smsy puszczal sygnaly itd itd moze znowu mu sie marynarz przypomnial nie wiem ale chuj nawet nie powie o co chodzi tylko mnie karze cisza , chuj z nim , bardzo dobrze ze tu wrocilam , myslisz ze sie odezwal? oczywiscie ze nie milczy , jak milo prawda:)ile mozna komus fundowac taka hustawke emocjonalna ? niech go szlag trafi ! zadzwonilam dzis do tej kobitki co od niej wynajmowalam to mieszkanie do konca czerwca bylo zaplacone , zaplace za kolejny miesiac i super , kolezanka mi przewiozla rzeczy i zwierzaki teraz sie urzadzamy od nowa , jedna rzecz mnie zaskoczyla zwierzaki sie ucieszyly skakaly i oblecialy wszystkie katy :) od jutra znowu szukam pracy , wyobraz sobie jak mam dosc jak pomysle o ostatnich m-cach noz w kieszeni mi sie otwiera to jakas farsa !!!!! po czasie czlowiek sie uodparnia nawet mi nie jest smutno ze tu wrocilam zaraz to uczcze i zjem lody :) co do amadeo oj kochana rozumiem Cie doskonale , ja akurat nienawidze jak facet jest taki ,widzisz on moze ma taki charakter ze lubi sie pobawic mimo ze ma Ciebie , wiesz to ze pojdzie z kolegami i popije nie znaczy ze bedzie podrywal jakies laski , myslisz ze to robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha bo pytalas- on mnie nie widzial , ja tylko widzialam z daleka jak wchodzi do tego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś baba go potrąciła na pasach. Lekarze mi nic nie chcą powiedzieć , jego mama i siostra też nie, leży na oiomie, wpuścić też mnie tam nie chcieli wykończe się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx o matko kochana :( na oiomie to powazna sprawa lekarze Ci nie powiedza kochana bo nie jestes rodzina takie przepisy ale czemu Ci siostra i jego mama nie chca powiedziec ? nie kumam przeciez wiedza ze sie martwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpuszczać też mnie tam nie chcą , weszłam dwa razy tylko ,to akurat był po jednej operacji nie wiem czemu mi nie chcą powiedzieć, powatarzają ze będzie dobrze, nie wiem co będzie , ale cholernie się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko mial operacje ? :( kochana sciskam Cie :* wiem co czujesz bo moj debilny maz tez swojego czasu ladowal w szpitalu czesto na serce tez mial operacje i umieralam ze strachu , wiem jak to jest , lekarze to na pewno Ci nie powiedza nie moga , a moze mama i siostra nie chca Cie martwic dlatego nie mowia , pewnie chca Ci zaoszczedzic stresu ale przeciez to dziala odwrotnie niewiedza najgorsza , moze przycisnij jego siostre ? juz kto jak kto ale ona powinna zrozumiec niech sobie pomysli jak ona by sie czula gdyby to dotyczylo jej chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tego co wiem to mam prawo być na oiomie nawet jeśli nie jestem rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ta niepewność boli najbardziej . nie wiem co będzie dalej Lecę kochane moje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann szok:( na pasach..Bozeeee...no jak lezy na oiom-ie to rzeczywiscie powaznie,ale mam nadzieje,ze bedzie dobrze,ze wyzdrowieje,dowiedz sie slonko jak Emi mowi od siostry lub mamy,jestes mu bliska bardzo wiec to samo co rodzina..dowiedz sie bo oszalejesz...przykro,ale badz silna,modl sie za Niego i wierz ze bedzie wszystko dobrze:* pisz jak sie czujesz do nas i co z Nim jak bedziesz miala sile...:* EMi Mozliwe ze u sie aniol przypomnial...bardzo mozliwe ale tak jak mowisz to totalna dziecinada aby Cie karal cisza wlasnie...jak ma byc dobrze jak on co jakis czas bedzie mial takiego zwida i Cie bedzie karal..nie bedzie dobrze..wiec pewnie ten brak smsow byl jak mowisz nie z powodu braku czasu a z powodu zazdrosci szalenczej znowu w jego wydaniu,,,ale kurde widzi,ze piszesz,ze jestes taka dobra i starasz sie to tym bardziej powinien zapomnec a aniele a nie Cie wciaz dziobie tak...nie rozumiem go..kochana a moze o co innego chodzi,domyslasz sie czy jestes raczej przekonana ze to ma zwiazek z jego pamiecia o aniele? ale ze wyjechalas a on nic..masakra..toz powinien zareagowac..co teraz odczeka i dopiero to zrobi? nie rozumiem...a zostawilas mu jakas kartke chodz? ze wyjezdzasz bo to czy tamto?...jeszcze w groma po Ciebie z nienacka przyjedzie...co zrobisz wtedy? ta hustawka dla ciebie nie jest dobra,,, co do amadeo on ZAWSZe zyl tak,ze wciaz weekend to imprezy czy pracuje czy ma wolne...ma taka osobowosc jest baranem,szalony,jak to wyczytalam w horoskopie i zgadza sie on nie chodzi tylko 'pozera przestrzen' ciagle go pelno wszedzie..lubi zycie i dobra zabawe..mysle,ze teraz jak ciagle mi powtarza ze mysli,teskni,pragnie sie widziec ..mowi,ze nie interesuja go inne moze i ma racje i to prawda ale ja mam niepokoj jak on idzie z kumplami,,,,wiesz jak jest na imprezkach...ale w nocy dostalam wiad,od niego,ze jest fajnie,ale ze teskni do mnie itd,,no ale .. kochana ja dzis znowu poleguje,nie czuje sie najlepiej..ale sie zasmucilam tym Szczesnym Ann i Nia..no i Toba bo bylam pewna ze u Ciebie bedzie juz tylko lepiej...pisz kochana co porabiasz..teraz znowu sama jeste...dobrze ze masz kol,co Ci pomaga...szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×