Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Gość Maniusia22.123
dziewczyny ale to takie trudne, macie racje chociaz mnie nie znacie napisalam tylko kilka zdan.... jej mamy sie niby spotkac w tygodniu porozmawiac, zobaczymy jak to bedzie... ale wiecie jakby mu tak zalezalo to by zadzwonil przeprosil, a on nawet nie zadzwoni ehhhh.... Opalalam sie dzisiaj, troche widac, a na pryszcze na buzi stosuje sudocrem jak dla mnie super, no i wlasnie trzymam na twarzy i zajrzalam tutaj..... Dziewczyny a mam prosbe jak sie z nim spotkac pewnie emocje wezma gore nie chce wyjsc na histeryczke powiedzcie mi co mam mu powiedziec, co ja o tym uwazam, czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusia22.123
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie, powiedzcie mi czy po rozstaniu z facetem widzialyscie go z inna kobieta? Jak byla wasza reakcja, ja sie tez tego boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ;) maniusia tu każda ma albo miała niedawno jakieś jazdy z facetem ja dzisiaj przesiedziałam caly dzień u szczęsnego , przeżyłam dwa szturmy , najpierw teściowa a później J ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojego byłego często widuje , na początku bolało , bo pierwszy sobie kogos znalazł , ja zastanawiałam się ile ten związek potrwa, czy też się tak będą kłócić , później mi przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
wy o swoich nieszczęściach miłosnych...a ja bede pisać dlaje o włosach...że mam ich coraz więcej..teraz zaczyba ich przybywać na placach u rak..zastanawiam się czy to nie aby od picia tego niagietka.... jej goraco a ja w dżinsach łażę:/ i pod nosem mroczę,że zazdroszcze dziewczyną w sukinekach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :* :) Wczoraj cos do was napisalam na szybko, ale mi sie nie wkleiło :( Z pon na wt, bylam pod namiotami, a wczoraj jescze korki i urodziny dla rodziny wyprawiałam, wiec nawet nie mialam czasu wejsc i cos wiekszego anskrobac tutaj...A dzis z kolei dla znajomych mam imprezke...:) Emi dziekuje bardzo za zyczenia :* :* :* :) Posluchaj kochana ja mysle, ze jesli jestes 100% pewna ze nie mimo tej waszej zabójczej milosci nie chcesz takich jazd z mężem, to nie odzywaj sie do niego, bo to pogroszy sprawe. Poboli, poboli i przestanie. Wychodz gdzies wlasnie, chocby do parku posiedziec sobie czy cos, by nie siedziec samemu i nie bzikowac. A bylas w koncu u psychiatry? Trzymaj sie kochana :* Luiso, wiesz co? Ja mysle ze ty jednak jestes zakochana w amadeo, a nawet bardzo, ale nie wiem, moze to dla ciebie wlasnie dziwne ze nie tak na zaboj ze tego az tak nie czujesz, ale mysle ze obcy ci nie ejst i ta rozlaka miesieczna dobrze wam zrobi i mysle ze jednak to bedziec "cos" na rzeczy ;) Ale masz racje zrowie najwazniejsze, bo bez niego to zycie wydaje sie takie beznadziejne, bo nie mozna tego czy tamtego...mam nadzieje ze u ciebie z kregoslupem bedzie juz tylko lepiej :* Oby ta terapia cos dala :* :) Ann, nie przejmuj sie tymi krowami. Wiadomo mamusia M , bedzie starala sie go przekabacic i wgl, ale mysle ze M jest tak za toba a ty za nim ze to was nie ruszy. Pokazuj ze masz ich zdrowo w dupie a nóż sobie zdaja sprawe ze tak latwo nie bedzie... Ty to tam sie z nimi masz...A jak tam Szczesny? Nastawili mu wszystko, a rehabilitacja czy cos? Jakos blizej wiadomo za ile wybędzie ze szpitala? :* Maniusia, mam nadzieje, ze albo cos sie zmieni z nim, albo to juz na bank bedzie koniec, bo wiadomo kobieta zakocha robi glupie rzeczy zeby byc z facetem bo nie dostrzega tego co on z nia robi, ty na szczescie to zobaczylas i mam nadzieje ze tego bledu nie powtorzysz. Pamietaj ze jestes piekna, wyjatkowa i wgl i zaden facet nie powinien tak robic jak ten twoj kretyn. jakaja, ja tez mam dosc tych wlosow bo dzis gole a juz jutro wszystko widac...one jak oszalale rosna i idzie pierdolca dostac... Moze odstaw wteyd nagietek? Ja mialam przez wierzbe problemy z okresem i odstawilam i wrocilo do normy wiec, moze nagetek tez cos tam robi, chociaz na miesiac odstaw i zobacz efekt. No ja w dlugich dżinsach nie chodze, gole nogi od gory do dolu, nawet niezbyt dokladnie i widac wlosy ale kurde mac, tylko dizewcyzn ma tam wlsoy ze to jest moj najmniejszy problem! I nosze krotkie spodenki i sukienki :) Milego dnia dziewczyny! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukalam tej piosenki i zaraz wam ją wklejam..Emi to przede wszystkim dla ciebie :* :) Ale tez dla nas wszystkich : http://www.youtube.com/watch?v=SKfYvqLt_vk i podpis pod piosenka: „Utwór jest pewnego rodzaju dowodem na to, że to my decydujemy o swoim życiu poprzez podejmowane przez siebie decyzje. Chciałam pokazać, że każdy z nas ma w sobie taką siłę, dzięki której poradzi sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) poli kochana dzieki za piosenke i w ogole :):* masz racje staram sie isc do przodu i nie ogladac za siebie :* annnqx luisa rudi co u Was ? hej jakaja1 dawno Cie nie bylo :) mysle ze lepiej sie systematycznie depilowac i nie tylko w dzinsach chodzic kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusia22.123
polinda1 narazie cisza, nic nie pisze, wchodze patrze a tu nic, w pracy jest do 18, wczoraj nic nie odpiisal juz, mysle ze moze on pisze specjalnie, albo spotyka sie z kims, chyba moja uroda nie jest tak zle faceci sie usmiechaja ogladaja eh ale zeby moj byl tak za mna, zeby swiata poza mna nie widzial, dziewczyny teraz czekam na jego ruch jakas wiadomosc, napisalam mu ze dzisiaj i w piatek nie moge bo mam jazde..... modle sie do Boga do Swietej Rity ale dziewczyny mam juz metlik w glowie. trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam 15 lat i okropne owłosienie na ciele ;/ Chciałam się dowiedzieć jak działa ten TELOCAPIL. Wiem, że na pewno była już o tym mowa, ale jest tu tyle stron..... :D No więc, jak długo bym musiała go stosować? Czy potem gdy przestanę go stosować znowu to wróci? Owłosienie które mi przeszkadza to ręce, piersi, brodawki, brzuch, okolice bikini i wąsik ;/ Wąsik chce rozjaśnić rozjaśniaczem z Sally Hansen, jednak nie wiem co z reszta! Zależy mi żeby nie męczyć się potem z tym całe życie, żeby potem mi się znowu nie pogorszyło. Jak mam sobie z tym poradzić? Nie stać mnie na jakieś drogie rzeczy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusia22.123
Czesc Dziewczyny u mnie bez zmian, ON dalej milczy, rozmawialam z mama i ona mowila zebym sie nie ludzila ze napisze, powiedziala ze moze na sam koniec Cie chcial wkurzyc i jeszcze zebys na niego czekala... kurde tak mysle ze moze on ma juz inna, moze gdzies wczesnij krecil bedac ze mna... uwierzcie ze nie moge sie na niczym skupic, szukam sobie zajec, ale to straszne.....ale wiecie co mam cicha nadzieje ze moze cos napisze, tylko gorzej jak ta nadzieja mnie zawiedzie....chyba juz nigdy nie zaufam facetowi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia ale to jest facet ktory z tego co pisalas traktuje Cie jak rzecz nie szanuje itd po co Ty czekasz na kontakt z jego strony ? :) nie masz szacunku do samej siebie ...? rudi poli luisa annnqx gdzie zesta sie podzialy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze ze tu tak cicho... Ja bylam sobie nad morzem,:) nie bylo za cieplo, ale troche pomoczyc sie mozna ;) Maniusia, wiadomo zalezalo ci na nim mimo wszystko, bo niby dlaczego z nim dalej bylas, ale staraj sie czyms zajac i nie mysl o tym, bo w tym wypadku on nie jest tego wart, bo zobacz nawet sie nie odzywa do ciebie... Ona97..., telocapil uzywasz 2x dziennie, mieszasz z balsamem i wsmarowujesz. Efekty sa nawet, ale akurat w moim przypadku rewelacji nie ma...trzeba systematycznie smarowac by jakis efekt byl, ale i tak delej musisz sie golic i zawsze bedziesz musiala... a badalas sie moze? bo jakby nie byly to hormony to zawsze mozesz uzbierac na laser albo chociaz wosk? Luiso, a ty jak tam? Ann, Rudi, co u was? Emi jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane wczoraj bylam na elektro i terapii. Spoko w sumie,chodz zdrowie szwankuje dalej ale sa nadzieje,ze bedzie lepiej,poza tym takie upaly ze lezenie meczy i oddychanie:) obzeram sie jak swinia brzuch mam jak w 6 miesiacu;) Poli nad morzem woow:) ale Ci fajnie:):) Emi jak sie czujesz? Rudi wlasnie gdzies tez zalatana jakis marazm nam sie wkradl na kafe;) Maniusia Radzila bym Ci starac sie nie myslec o bylym, minie zal zobaczysz..zaufasz jeszcze niejednemu kochana;) Ona telocapil itp mazidelka dzialaja jak sie je stosuje ale z roznym skutkiem trza probowac na sobie,grunt sie zbadac zaliczyc wizyte u endokrynologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusia22.123
czesc dziewczyny :) mam dla Was nowe infromacje, nie wytrzymalam i napisalam do niego zey bez owijania w bawelne mi powiedzial czy ma kogos i czy sie zobaczymy, no i popisalismy troche... wiecie co napisal ze nie ma nikogo ale ostatnio poznal jakas dziewczyne i byl sie z nia spotkac( a czy byl czy nie to juz nie wazne moze tak napisal zeby mnie wkurzyc, wzbudzic zazdrosc) mamy sie dzisiaj zobaczyc pogadac...on mowil zeby zaczac wszystko od nowa, a ja ze sie zastanowie... tak myslalam ze mu powiem ze mozemy sie spotykac tak luzno, pogadac, czasem na sok wyskoczyc... Bo wiecie jak facet sie o dziewczyne nie stara a wymaga tego od niej to to nie tak ma byc... Pewnie mnie wszystkie tutaj zjecie teraz... Milego dnia Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAniusia JA Cie nie zjem to Twoje zycie...jesli dajesz szanse komus kto zle Cie traktuje to i tak z czasem bedziesz zalowac ale najlepiej jak kazdy sam zrozumie na swojej skorze inaczej ciezko przetlumaczyc:) kochana rob co czujesz,ale pamietaj ze facet ma Cie szanowac przedewszystkim ..jak wyczuje,ze moze po Tobie jechac to juz tak bedzie..poza tym skoro Ci mowi,ze spotkal sie z kims tam..to tez tak nie zachowuje sie facet ktoremu zalezy..ja na Twoim miejscu nie dala bym mu szansy ale Ty sama musisz to zrozumiec,przejechac sie itd...ja zycze Ci jak najlepiej ale obawiam sie ze z nim to sie nie uda..ale kochana rob co czujesz..twoje zycie nikt za Ciebie nie przezyje go. Emi?? jak sie trzymasz slonce? Rudi,Ann,Poli?:) KONSTANCJO?:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie jakie fajne motto znalazlam:): ..."Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie ok , znalazlam prace , w banku jak poprzednio, kasa srednia ale lepsze to niz nic , a w miedzyczasie moge szukac czegos lepszego , zaczynam w poniedzialek szkolenie a jak u Was ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi to super .. a co poza tym..jak nastroj? u mnie bez zmian..siedze w domu nuda,upaly ze nic sie nie chce:) dzis tez ponad 30 stopni..amadeo wyjechal,troche tesknie ale nie jakos bardzo;) nic nowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym bez zmian , tamten milczy , ja juz o nim nie mysle , zajelam sie soba w 100 % nawet pare razy wyszlam ze znajomymi i dobrze sie bawilam :) ogolnie jest naprawde ok :) a kregoslup troche lepiej ? chodzisz w miare normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam , jak tam moje panie ;) u mnie wszystko na najlepszej drodze ;) . sama stałam się wredną podłą babą, nawrzucałam teściowej , powiedziała że przekaże mojemu M , przekazała - i tak nie uwierzył . mam nadzieje że to będzie dla niej nauczka , po prostu brakło mi już nerw , ona ma mnie wyzywać a ja jej mam nic nie powiedzieć . M czuje się coraz lepiej mam nadzieje że go puszczą w przyszlym tygodniu do domu Emi cieszę się , że w końcu coś zrozumiałaś , że potrafisz się cieszyć życiem i się nie zadręczasz . :) Maniusia - brak mi słow do Ciebie , ręcę same opadają jak sie to czyta co piszesz. Luisa obie się obżeramy , ja wyglądam jakbym arbuza połknęła w całości a tak poza tym co u was? hm Ruduś? Poli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx super ze jej nagadalas hahahahaha tez bym tak zrobila :D no ciesze sie zyciem , zrozumialam tez ze mialam do niego slabosc boooo ja glupia zawsze mam slabosc do facetow w dlugich wlosach i jeszcze grajacych na instrumentach mmmmm :) no rockowa ze mnie dziewczyna i tyle :P aleeeeee we lbie juz poukladalam iiiii czuje do niego wstret za to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi Ciesze sie bardzo ze zlapalas dystans..:* super nawet nie wiesz jak sie ciesze:) Ja chodze ale z bolem nie ostrym ale uciazliwym:( Ann Ja sie tak obzeram jak prosie wygladam jak krowa na ocieleniu a brzuch mam wzdety jak w ciazy tak jak TY mowisz jak arbuz o szok normalnie masakra zezre cos i za chwile glodna..a to dlatego ze jem glownie weglowodany i szybko opada glukoza i chce sie znowu jesc a ochoty na nic bardziej pozywnego nie mam... chociaz mam ochote na pizze jeszcze ale chyba bym pekla. mialam burze i pradu nie bylo..super ze M lepiej..a tesciowa to jakas baba jaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
hej dziewczyny....ja już tutaj rzadziej zaglądam ...bo mam dużo na głowie zreszta tak jak wy;/;/;/ mało pije teraz tego nagietak..ale widzę ze włosy mi urosły na rękach i placach u rąk. dzisiaj jadąc w autobusie siedziałm obok dziewczyny która miała całe nogo w takicj kropkach..ja nie wiem czy to po depilatorze..ale ja już ze soba neiw iem co robić. wyskoczyło mi jakies uczulenie na brzuchu i chyba póje ztym do dermatologa i zapytam ukradkiem co ona sadzi o moim owłosieniu ..jest z Krakowa może będzie orientować sie w temacie. Wakacje a ja niegdzie nie pojade bo nie wyskocze w stroju..po kładki z tyłaka mi wyskoczą/nie chce straszyć ludzi na plaży:) zastanawiam się czy tak bedzie do końca moich dni- bo ktoś mi dzisiaj powiedział ,że bedę zyć jeszcze 70 lat- o matko:) Emi jak ty to robisz ,że tak szybko pracę zanjdujesz ..dziewczyny trzymam za was kciuki ...:) będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przyjmujecie dziki pochrzyn? Wyczytałam, że działanie Dziki pochrzyn dotyczy głównie układu rozrodczego kobiet, jej preparaty powinny być przyjmowane wyłącznie po owulacji. UWAGA: przyjmowanie przed owulacją może mieć działanie antykoncepcyjne (zapobiegać owulacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś robiła krem z teocapilem własnoręcznie? JEŚLI tak to czy mogę dodać olejek zapachowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusia22.123
annnqx a to niby dlaczego? Poczulam sie urazona, nie bede tutaj wiecej pisac o prosic o rady czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×