Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

ann , delikatnie mowiac mamy świnskie poludnie :D jak to sie u mnie mowi, czyli odwala nam na calego zremy i sie smiejemy, duzo juz bylo na tapecie, zarcie, seks, sikanie :D:D:Dłoooo matko obawiam sie ze my nie jestesmy normalne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MILKE !! z orzechami ;D aaaa karmie moją fałdkę niech rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nadążam z czytaniem... a raczej moja przeglądarka z odświeżaniem stron. Ja słodkiego tak. mango. nie wiem czemu ciągle je kupuję skoro za każdym razem stwierdzam, że smakują tak dziwnie, że kojarzą mi się z czymś nienaturalnym. ale je uwielbiam, bo niezmiennie zaskakuje mnie kształt tej pestki w środku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko jakbyś mogła w dwóch zdaniach co tam u Ciebie to bym była wdzięczna , wiesz , za nim ja przeczytam te kilka stron miną wieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swintuszymy na calego! :D Nie ma to jak wieczorki przy swietnym towarzystwie :D Ooo MILKA! no no wiec tez sie objadasz! Nasza dziewczyna! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx kochana u mnie wszystko ok , z marynarzem sie zeszlismy on jest u rodziny , czekam az wroci , bedzie za tydzien w niedziele , piszemy do siebie smsy gadamy przez telefon tesknimy ogromnie i jest git :) ale pisz jak z M ? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest i wasza pusia :) to jeszcze manisuia i Konstancja i komplet:) i co Rudi? odpisal? Ann wrocilas do M? EMi co mowil Aniol?:) Poli jak tam wujaszek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wiem! smakuje mi tak jakbym jadła zapach u dentysty albo u weterynarza to chyba kurde kolejny objaw jakiegoś masochizmu mojego kolejnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty czytaj czytaj i baw sie na calego ;) Emi! I co powiedzial TO? dawaj! o czym gadaliscie! :) Rudi, M moze odpisal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami swoi, jakbyśmy miały zrobić jakieś spotkanko to słodyczy tirem by nam musieli przywieźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem jak to będzie , na razie siedze u NAS w mieszkaniu , niby się pogodziliśmy ale jest jakoś inaczej, tak dziwnie cieszę się że się zeszłaś z marynarzem ;D jeszcze mam kinder maxi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty! Nie mysl teraz w tej chwili o takich rzeczach! Baw sie, smiej sie! Choc chwila beztroski! A jak duzo daje :) Pusiaaaa!! I jak twoje wloski? :D Wlasnie Ann, wrocilas do M? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jest i Pusia:D kitty zapach u dentysty:D:D:D widze ze ty tez nasz abedziesz, teksty masz jak i my :D:D:D eee tam Ann tir to by byl za malo :D ze 3 conajmniej :D albo po jednym dla kazdej aaaa M odpisal odpisal...i jeszcze dochodze do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KITy mango nie jadlam:) ale jadlam kiedys avokado smakowalo jak maslo ale mi smakowalo:) cos chyba na podobe ale wczoraj jadlam brzoskwinie i myslalam o tym mchu na niej i odrazu o wloskach na gebie hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahaha przez ten nasz nastroj to i na marynarza mi sie przenioslo :D spytalam czy przyjedzie do mnie w niedziele a on ze tak i juz sie nie moze doczekac a ja pytam ale to tak bardzo sie za mna steskniles naprawde , a on ze bardzo i ze mnie nie wypusci z lozka , a ja w zartach mowie ze - i tak ci uciekne , a on - jak cie zlapie to nie puszcze , wiec odpoczywaj sobie teraz poki mozesz , hmmm no a co mowil pozniej to nie powiem bo sie wstydze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahha kazda by jednego tira ze soba miala i mozna sobie gadac :D Ann, czemu dziwnie? Co jest? Tak sztywno? Czy jak? kurcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi co odpisal?? Ann wlasnie czemu sztywno EMi poowiedz co mowil poteeem:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi!!!O jeeee ahaha o jeee ahaha! :D A widzisz! Czyli mozna sie spodziewac ze w niedziele cie tu nie zastaniemy :D Oj mow! Jak juz swintuszymy to na calego! :D Rudi, co odpisal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo emiii nie udawaj swietoszki, ze sie wstydzisz, dawaj co tam powiedzial, nooo bo sie posikam z ciekawosci aaa ja wcielam te kulki i ...wafelki dzieciom zjadlam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahahahahahaha wiedzialam ze kulki pojda w ruch hahahahahahaha :) matko i wafelki o zesz Ty ahahahahahahahahahahahaha :D wstydze sieeeeeeeeeeeeeeeeee aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo odpisal, ze bardzo mu mnie brakuje, ze teskni za mna, za naszymi rozmowami, za wszystkim. ze zaluje ze nie chcialam sie z nim wtedy zobaczyc, bo liczyl, ze chociaz bedzie mogl na mnie popatrzec...a teraz piszemy dalej...i troche dalej temat idzie... emi dawaj dawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha no nie! Rudi! Jak moglas dzieciom zjesc! :D Mow co M odpisal!!! :D Emi dawaj dawaj dawaj! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehe :) powiedzial ze jakby byl teraz ze mna to posadzilby mnie na stole zerwal ze mnie majtki i ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luisa bo awokado się nie je! ono w ogóle nie ma smaku, ale potrafi nadawać genialny smak jak się je wrzuci do sałatki albo do blendera z innymi warzywami albo owocami. ja też tak kiedyś dawno zjadłam i nie mogłam uwierzyć, że natura mogła wymyślić tak głupi owoc (warzywo?) dopiero rok temu je "odkryłam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×