Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

eee... prawie jakby miał. mówi rzeczy których nie rozumiem, zachowuje się też dziwnie, do tego jak usłyszałam czym się zajmuje to mnie zmiotło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba tego mojego ogiera zaraz dosiąde ;D ..leży sobie na plecach i rączki ma w górze , śpi jak niemowlę to go wezmę z zaskoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lui :D moze za duzo cebuli amadeo je? bo wiesz...po cebuli sie kuli :D:D:D a amora wyszarpiesz wyszarpiesz wszystko powoli, cos taka zachlanna? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja?! Nieee..no co ty :D jestem dalej taka sama :D hahahhaha Ale wiecie ile tu jest slicznych chlopakow w okolicy :D trafilam w dobre miejsce :D bo w calej holandiinie widzialm tlu przystojniakow wiec jest w czym wybierac :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posikam sie:) EMi bedzie w niedziele z lekka niedostepna;) Ann bierz go:) Kity a czym sie zajmuje ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko Ann to samo :D tylko jak go zaczniesz dosiadac to go nie zapomnij obrucic na plecy, bo co ci po tym jak bedzie lezal na brzuchu, a jeszcze by tam czyms lozko przebil :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi:) zeszczalam sie 'po cebuli sie kuli":) :):) hahaaaaaaaaa kochana no zachlanna:) i co M pisze dalej? Poli rozgladaj sie kochana:) a noz..jakis ogierek sie napatoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann jedziesz...zostane sama z Lui i Kity :D tyle ze one juz ten teges no..ehh Nawet nie wiecie jaka presje na mnie wywieracie :D hahahaha zartuje :Dhahaha Emi, ty tez mloda i wgl wiec dobrze trafiliscie ;) Wtapie czy tak szybko sie uspokoi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo matko laski zamowilam se ta pizze czaicie?! i jheszcze sobie drinka zrobiolam teraz to az strach o ja temu mojemu M bede pisac aaa pisze dalej pisze, ale wam nie powiem... jezuuuu ja tez sie zaraz zleje jak boga kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezu szok co tu sie dzis wyrabia ahahahahahaha :D dziewczynki ja musze znikanc na troche bo bedziemy gadac z marynarzem na msn - to takie cos jak gg :) a musze jeszcze psiaki wyprowadzic potem tu wleze jeszcze moze bedziecie ;) milion buziakow :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi jestes moim miszczem jesli chodzi o przyslowia i wgl :D walisz takie teksty ze padam na ryj :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli luz i na Ciebie przyjdzie czas;) nie ma sie co spieszyc:) Kity co z tym Twoim dziwolagiem?:) Ann dawaj na pieska hau hau auuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milej pogawedki Emi:) Rudi juz swiruje jarzabka;) No dzis wesoluchno tu:) Kity ale nie codzien tu tak wesolo:) przewaznie narzekamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pójdę go obudzę , śpi sobie w bokserkach i białej podkoszulce , mamooo ja się chyba napaliłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhahaha Rudi! Swintuszysz przez telefon M? hahah :D no to facet od pizzy niezly napiwek dostanie :D:D Emi, no to skesownej rozmowy :D hmm dobra dobra..dawaj jak skonczysz moze ktora jeszcze bedzie zyla :D Kity, a o co chodzi z tym dziwolagiem? Bo niestety nie doczytalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doktorem jest... jak to usłyszałam to mi się wszystkie wyskubane akurat włosy zjeżyły i ciśnienie skoczyło a potem dodał, że fizyki i nie byłam pewna czy mi się poprawiło czy nie raz ze słownikiem na randkę poszłam i trzy razy musiałam "do łazienki" bo nie wiedziałam co mi proponuje ani jak zareagować potem się wycwaniłam i sprawdzałam w telefonie pod stołem a potem zaczęłam wyłapywać po kontekście o co chodzi to prawie jakbym się nauczyła nowego języka nie wiem tylko co on we mnie widzi, bo aż taka ładna żeby na moją urodę lecieć to nie jestem a mądra... same widziałyście jaka "mądra" potrafię być jak zaczynam pleść a kilka razy załapał się na erupcję tego wszystkiego co w sobie tłamszę tak że nie wiem o co mu chodzi jak ja nawet studiów nie skończyłam i co też takiego we mnie widzi zwłaszcza że wie, że mam cały pęczek zaburzeń i skrzywień (tylko o hir. nie wie) a jego studenci mówią, że wyjątkowy oblewacz i że bez zbroi w ogóle się nie zbliżać... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann jedziesz!!! :D pokaz kto dominuje w tym zwiazku :D A ja sobie melona jem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwrócił się na bok :D zaraz się obudzi to zaczniemy działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusio, trzymaj sie! Badz silna i mysle zebys napisala mu tej rozlace i co on o tym mysli..tzryamj sie kochana:* Kurde ja musze zmykac, ciocia wrocila i troche z nia poprezbywam ;) ale do pozna bede jak chcecie :D Moj miszczunio bedzie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lui:D powiedz mu ze nie mozesz sie z nim dalej spotykac, bo zauwazylas, ze mu sie skorczyl, a ty masz wieksze wymagania:D:D:D:D noo Poli takie rozmowy prowadzimy, ze glowa mala :) swintuszymy , ze hej :D nooo Ann nie zaluj sobie , a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kity niewazne ze nie masz studiow one nie swiadcza o wartosci a o zdobytej wiedzy tylko w danej dziedzinie::) wiec luc bierz sie za doktorka ;) fajnie w dodatku z fizyki:) musi miec scisly umysl Ty humanistka i wioo koniku;) zartuje ..grunt to to ze sie dogadujecie:) jak jest Ci z nim dobrze nie rezygnuj..hirsa bedziesz pomalu ogarniac a widac mu sie podobasz skoro do Ciebie podbija i swiruje jarząbka hahahaaaaaaaa:* pwoodzenia,spadam bo moj chlopak do torego nie wiem co czuje czy go kocvham czy lubie wlasnie pisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi jak ty cos palniesz to bania mala :D :D Ann no to do dziela :D Kity, Lui ma racje ze studia nie mowia o wartosci czlowieka. Nie przejmuj sie tymi studentami. Wazne ze wy sie dogadujecie i to sie liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×