Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

kiedyś też się z doktorem zaczęłam spotykać, z internetu. nie wiedziałam oczywiście że nim jest, rozmawiało się fajnie dopóki nie powiedział że jest lekarzem - ja się zaczęłam dziwnie zachowywać, on też. prbowałam sie dopytać dlaczego, nie chciał powiedzieć, kręcił... na koniec się na mnie wydarł że jest DOKTOREM WETERYNARII jak już koniecznie muszę wiedzieć i że to nie jego wina że dla bab liczą się tylko prawdziwi lekarze... cyrk istny odstawił a ja bym nigdy nie wpadła na to że to o to chodziło potem się zaczęłam zastanawiać skoro wet taki zły to pewnie jest też jakiś ranking specjalizacji... ciekawe która najlepsza. umawianie się w internecie rulezzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo a przytojny ten WETERYNIAZ:)? ja chce faceta weta kocham psy:) jak go nie chcesz dawaj mi go;););) hahah kochana trafisz na swojego amadeo je wiec mam chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kity, nie wiem czemu on sie tak zdenerwowal..ehh..ale mysl o tym z fizykii i mysl pozytywnie. Nie uciekaj od niego ;) Rudi, rzucilas sie na dostawce pizzy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luisa w moim miescie jest tak swietny weterynarz ze oh ah...jest tak wspanialy w tym co robi..aleee niestety nie jest za ladny..jest maly i lysy a co najlepsze z niego to taka malpka ze hej! wlosy wychodza mu wszedzie..ehh Lui a co powiesz amadeo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli Rudi wchlania pizze i rureczke pewnie z kremem z dostawcy hahahaaaaaaaaaa;) Kity a ile masz lat? z Polski jestes centralnej czy skad wogole?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitty, co z tego ze nie masz studiow? wartociowy facet nie po tym bedzie cie ocenial. i nie wycofuj sie bo bedziesz kiedys zalowac :) plyn z pradem :) Lui :) i co powiedzialas mu? Poli, no nieee, jeszcze nieee, bo przywioza dopiero za godzine...ale wszystko przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahah :D Rudi swintuszy :D hahahha Wlasnie Kity mialas cos powiedziec o sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem POli ON pisze jest mily:( nie mam serca nie wiem.. a weterynarz maly lysy odpada:):) hahahaaaaaaaaaaaaa daj mu palne sabalowa to mu lysina porosnie a z ciala wyleca wloski hahahhaa;) ale weterynarz fajna sprawa byla bym spokojna o swojego pieska:) ale wole amoraaa amorr ma te same studia co ja:) i wogole jest taki aamooooooor:) jest juz koncze wiec..narka najslodsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi pomylila nr telefonu..hmm zadzwon po striptizera :D A nie na rurke dostawcy sie rzucisz :D A z M jak sie w koncu rozwinelo? Kiedy sie spotykacie by poswintuszyc? Luiso, kurcze ale nie zrywaj z nim tylko zaproponuj taki uklad..ehh wiem ze ciezko ale chyba musiz sprobowac... Hahahh amoorr o amoorr jest zapewne sliczniutki ;) ahhhh moglby sie odezwac! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajedziesz chłopa i co on powie że dowiózł tylko jedną pizze bo go napadła nimfomanka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee nie bedzie to baba, bo zazwyczaj jest to facet! A jak nawet baba to chyba mozna sprobowac czegos nowego :D:D:D Nom ale bedzie mial co wspominac jak wyjdzie od Rudi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obudził się ! , A ja siedzę w białej bokserce bez stanika i czarnych figach , to usłyszałam takie "NO CHODŹ" więc idę ;* seksualnej nocy wam życzę dziewczęta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhahaha Ann, udanej przygody seksualnej! :D ajajaj ale sie narobilo :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luisa nie wiem czy przystojny, wyglądem nie straszył tylko że był od krówek i świnek bardziej niż od piesków... 26 lat mam (i szczerze powiem, że od jakichś 16 namiętnie odmładzam się o co najmniej rok przy każdej okazji) z południowo-wschodniej, ale w warszawie też byłam przez jakiś czas Polinda1 a coś o mnie... coś o mnie... poza tym, że jestem znerwicowaną histeryczką? to jeszcze w związku z problemami z akceptacją swojego ciała w ogóle jestem łatwa. tzn. nie żeby tak z byle kim... jak miałam 19-22 to miałam ciężki okres bo to była jedyna też bardzo głupia metoda na przekonanie się, że nie jestem taka brzydka jak myślę... no i oczywiście zaraz po uciekałam stamtąd i nie odzywałam się więcej z konsumpcją związku z fizykiem poczekałam całe 3 dni, a potem się przez miesiąc wszędzie i przy każdej okazji... on coś zaczął przebąkiwać o związku, ja zaczęłam się wycofywać i dbać o to, żeby okazji było coraz mniej nie wiem czy ja w ogóle mam sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no to na weekend do babci niech ida a ty pojdziesz sie seksic :D O mako ile my dzis napisalysmy ze hohoho..ale dobrze tak czasami ;) A zaraz dziewczyny wroca i ahh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Kitty to ty z moich stron i do tego w moim wieku :) supcio :) oj tam, kazda z nas ma sens, tylko nie mozna wszystkiego brac do siebie :) a doktorkowi daj szanse, bo warto :) nooo Poli w ten weekend to maz bedzie, to nie wiem czy sie cos bedzie dziac, ale pewnie nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kity, wstepna inicjajca za toba! Milo cie u nas ugoscimy ;) Wybawimy z kompleksow i spowodujemy czesty usmiech na twojej buzce ;) E tam nie przejmuj sie i wgl. A o zwiazek z fizykiem dbaj i spokojnie jakos to bedzie ;) No wlasnie Rudi, ty z mezem juz od jakiegos czas pewnie sie nie seksicie...ehh jedz do M i juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklany pojemnik w ktorym kupiłam świeczkę właśnie mi eksplodowa na biurku... a paliła się już z pół godziny to nie rozumiem czemuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sie seksimy i to ostatnio bylo super, tylko po tekscie ze mam nie jesc obiadu, jakos nie moglam sie przelamac i teraz tez watpi zebym dala rade a M mnie akceptowal zawsze i pod kazdym wzgledem, nawet teraz mi napisal, ze uwielbia mnie cala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×