Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestemmama

Szkoła publiczna czy prywatna?

Polecane posty

Gość gość
My z mężem zdecydowaliśmy się posłać nasze dzieciaki do szkoły niepublicznej www.szkolapromyk.szczecin.pl . Cieszyli się swietna opinią, wszystkie zajęci w pełni rozwijają nasze pociechy. Mają też wiele ciekawych zajęć dodatkowych, co ważne codziennie mają zapewnione pełnowartościowe i zdrowie posiłki. Moim zdaniem jeżeli masz możliwość wyboru to zdecyduj się na szkolę prywatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też myślałam o szkole niepublicznej http://teczoweabecadlo.pl/ i moja córka od września zacznie tu naukę. Mam nadzieję, że będzie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoła NOVA
A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? U Nas nie ma opłat miesięcznych, dostaniesz legitymację i zaświadczenie o uczęszczaniu do szkoły!:) A Po ukończeniu ostatniego semestru przystąpisz do egzaminu gimnazjalnego! Zapisujemy nawet na wyższe semestry! Zapraszamy! Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! :) ul. Krakowskie Przedmieście 57/3, Lublin 545 074 345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alank87
Według mnie lepiej iść do publicznej. Nie trzeba płacić i zawsze jest miks dzieci i nasza pociecha nauczy się odnajdywać w różnych sytuacjach. Ogólnie to na https://www.portaloswiatowy.pl/pomoc-psychologicznopedagogiczna/zasady-wydawania-opinii-o-uczniu-przez-nauczyciela-dla-poradni-psychologicznopedagogicznej-12518.html widziałam sporo informacji o szkołach i o tym jak to funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci chodzą do zespołu szkół http://atena.edu.pl/. Bardzo lubię atmosferę jaka tam panuje. Mają mało dzieci w klasie, dlatego nauczyciel nie ma problemu z ogarnięciem i pomocą wszystkim dzieiciom, jak tylko czegoś nie rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła Delta Edukacja Bytom! Oferuje: - ciekawe kierunki, - możliwość wpisania na wyższy semestr, - legitymacje, zaświadczenia wydawane całkowicie bezpłatnie, - szkoła w samym centrum miasta, - zajęcia co 2 tygodnie w sobotę i niedzielę. Zapraszamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzilam do panstwowej podstawowki. Po 3 latach rodzice mnie przepisali do prywatnej. W pierwszym roku musialam miec korki z angielskiego, bo bylam daaaaleko za moimi rowiesnikami. Wedlug mnie szkola prywatna jest lepsza od panstwowej. Jest lepszy poziom nauczania, wyzsze wymagania. Ale fakt tez jest taki, ze jak ktos jest leserem, to ani panstwowa szkola, ani prywatna sobie nie poradzi. Albo ktos chce sie uczyc albo nie. To zalezy od dziecka w duzej mierze. Choc musze przyznac, ze milo wspominam prywatna szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymajcie namiary - http://edusklep.pl Zdecydowanie radzę szkoły prywatne choćby ze względu na wyposażenie. W nich jest ono na bardzo dobrym poziomie, nowoczesne, a co można znaleźć w szkołach to chyba doskonale wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że prywatna daje większe możliwości. Moje dziecko chodzi do szkoły Wesołe Słoneczka Katowice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój synek w tamtym roku poszedł do prywatnej szkoły podstawowej www.teczoweabecadlo.pl i to był najlepszy wybór. Szkołę uwielbia, chętnie się uczy i nauka nie sprawia mu żadnych trudności, bo lekcje są naprawdę ciekawie prowadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posłałam swoje dziecko do szkoły prywatnej http://atena.edu.pl/. Nie żałuję tego. Wiem, ze nie każdego na to stać, ale ja chcę zapewnić mojemu dziecku dobrą edukację od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła Delta Edukacja ogłasza nabór ! Zapraszamy do darmowej szkoły w której panuje świetna atmosfera :) Masz pytanie ? napisz ... zadzwoń... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie prywatna - moje dziecko nawet w podstawówce do takiej chodziło (wybraliśmy tą, należącą do fundacji "VARSOVIA").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przyjedzie czas, ze będzie szedł do liceum (a to moment zleci) polecam wybrać www.cku1.edu.pl . Moja córka była w paru szkołach, jest nadzwyczaj ambitna i gdzie indziej bardzo się nudziła, dopiero poziom jaki oferowała ta szkoła oraz ogół różnych możliwości po niej ją w końcu usatysfakcjonował, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaCypis
Jeśli możesz sobie na to pozwolić, wyślij dziecko do szkoły prywatnej. Uwierz - poziom nauczania jest wyższy niż w państwowej. Mogę polecić Ci Niepubliczną Szkołę Podstawową im. Wiktorii Wiedeńskiej w Wilanowie. Zapisy trwają w niej cały rok, więc nie musisz się stresować małą ilością czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy skończy gimnazjum, możesz rozedrzeć się za jakąś dobrą inną szkołą. Podpowiem, że teraz bardzo się wybiło na szczyt www.cku1.edu.pl za moich czasów mało osób wiedziało o niej, ja chodziłam i tak sobie chwaliłam, teraz coraz więcej osób się do niej przekonuje i prawidłowo bo mają fajne kierunki i nauczycieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaGus
Stoję przed podobnym problemem, jednakże ja rozważam posłanie swojego dziecka do szkoły podstawowej. Czy myślicie, że warto wybrać szkołę prywatną? Mieszkam w Warszawie i tutaj dużo dobrego słyszy się o Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Wiktorii Wiedeńskiej w Wilanowie. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą placówką i mógłby wypowiedzieć się na jej temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diegola
Uważam, że prywatna szkoła daje o wiele więcej możliwości. Warto sobie zerknąć tutaj http://lodz.sei.edu.pl/liceum/ i sprawdzić jaką ofertę mają Szkoły Edukacji Innowacyjnej. Nowatorskie metody nauczania sprawiają, że uczniowie z chęcią się uczą. Pokazują bowiem, że nauka może być fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez się z tym zgadzam. Moja córka chodzi do prywatnej szkoły Tęczowe Abecadło u nas w Stargardzie. dzięki temu że nie nudzi się na lekcjach to chętnie do niej chodzi i bardzo lubi swoją szkołę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@MariaGus - Szkołę Wiktorii Wiedeńskiej uważam za jedną z najbardziej porządnych. Moja córka uczęszcza do niej od roku i za każdym razem idzie na zajęcia z uśmiechem na ustach. Gdy była zapisana do szkoły publicznej, robiła wszystko, aby zostać w domu. Myślę, że w szkołach prywatnych uczniowie traktowani są lepiej niż w szkołach państwowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam! Moje dzieci też chodzą do podstawówki im. Wiktorii Wiedeńskiej przy ul Kolegiackiej i bardzo jestem z tej szkoly zadowolona. Dzieci dobrze się uczą, są grzeczne i lubią chodzić do szkoły, to jest dla mnie najważniejsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masarska4
Wysłaliśmy córkę do szkoły prywatnej ze względu na wysoki poziom nauczania i możliwość nauki języków obcych od pierwszej klasy. Poza tym szkoła oferuje sporo zajeć dodatkowych, które sa realizowane w szkole, więc na miejscu. Jak jest tu ktoś z Legnicy, to mogę polecić http://www.prywatnaszkola.pl/index.php mają bardzo dobrych pedagogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Ja też wychodzę z założenia, że w szkołach prywatnych poziom nauki jest wyższy niż w placówkach państwowych. Poza tym można też liczyć na wiele zajęć pozalekcyjnych :) Moje dzieci uczęszczają do szkoły Towarzystwa Edukacyjnego Te Vizja na Ochocie ( na ul. Gładkiej ). Duży nacisk kładziony jest na naukę matematyki i języków obcych. Czesne rozsądne a kadra pedagogiczna - bardzo doświadczona i super przygotowana do pracy z młodymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz synek chodzi od prywatnej szkoły pod Krakowem, tj. Royal School idealnie nam pasuje lokalizacja bo też nie mieszkamy w centrum, zatem jadąc do pracy wygodnie nam ją zostawić w szkole, istotny dla nas był również język angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikarra
Prywatna :) Mam porównanie bo syn chodził wcześniej do placówki publicznej. Teraz to zupełnie inny świat - wyższy poziom nauki, więcej zajęć dodatkowych. Wcześniej muiał spore problemy z matematyką a teraz dzięki codziennej nauce wychodzi na prostą i nawet zaczął dostawać 5 ze sprawdzianów :) Poza tym mam wrażenie, że ta szkoła jest dużo bardziej bezpieczna od poprzedniej i nauczyciele też są bardzo zaangażowani w wychowanie dzieci a nie tylko ich kształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova CE Bydgoszcz
Zapraszamy do szkoły policealnej, liceum i gimnazjum NOVA Centrum Edukacyjne!!! Nabór Wiosenny już ruszył! Śpiesz się! Wpisowe 0 zł! Wydajemy legitymacje i zaświadczenia! ul. Krasińskiego 2 Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się posłać córkę do prywatnej szkoły katolickiej w Gdyni www.jezuici.edu.pl. Mają tam bardzo wysoki poziom nauczania. Dziecko nie tylko jest dobrze kształcone ale też uczy się jak dobrze funkcjonować w społeczeństwie i jak być dobrym człowiekiem. Dodatkowo w szkole panuje świetna atmosfera, moja córka bardzo dobrze się w niej czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Origami123
Podobnie jak ktoś wyżej, my również zapisaliśmy nasze dziecko do szkoły https://www.szkolapromyk.szczecin.pl - po tylu pozytywnych opiniach, nie mogliśmy się " nie skusić". Nasz syn chodzi tam od września i jest bardzo zadowolony. Polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliiff
to zależy kogo na co stać. Ja posłałam moje dzieci do szkoły prywatnej w Wilanowie, im Wiktorii Wiedeńskiej i mogę śmiało powiedzieć że to był doskonały wybór! szkoła jest doskonale zorganizowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×