Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestemmama

Szkoła publiczna czy prywatna?

Polecane posty

Gość gość
Polecam www.szkolapromyk.szczecin.pl, moje dzieciaki chodzą do tej szkoły w Szczecinie, jeśli macie taka możliwość to bardzo polecam zapisać właśnie tam. nauczyciele przykładają się do swojej pracy, mają ogrom cierpliwości i duża wiedzę pedagogiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat skończył niepubliczne policealne studium medyczne http://www.dental.szczecin.pl/ i jest technikiem dentystycznym. Nie ma problemów z pracą, jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodzi do prywatnej szkoły podstawowej i jestem zadowolona z jej wyboru. Mój syn jest szczęśliwy gdy wraca do domu i dobrze się uczy. Prywatna szkoła ma chyba lepsze podejście do dzieci. Jeżeli mieszkacie w Stargardzie lub okolicach to polecam wam www.teczoweabecadlo.pl Warto tam zapisać swoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TwoMinds
My posłaliśmy córkę do prywatnej szkoły z tego względu, by po prostu miało lepiej, by nie była traktowana masowo. Tu nie ma czegoś takiego ,ze nauczyciel rozmawia z tylko z najlepszymi a reszta do widzenia robi co chce. Moja córka chodzi do Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 49 przy ulicy Bacha. Bardzo jesteśmy zadowoleni ze szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, jak ktoś wyżej polecam Niepubliczna Szkołę Postawową im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Córka jest co prawda dopiero w pierwszej klasie ale widzę, ze bardzo chętnie się uczy, dużo wie, każdego dnia czymś mnie zaskakuje. A dodatkowo szkoła ma super kontakt z nami, rodzicami co jest dla mnie bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilotka55

 Sama jako dziecko chodziłam do Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr przy ul Bacha w Warszawie. I to co zapamiętałam to życzliwość, wysoki poziom nauczania. Dla mnie to była szkoła z tradycjami 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tez polecam prywatne szkoły- chodziłam do LO 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×