Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sevil23

muffinki w papierowych foremkach?

Polecane posty

Gość dekoldcsx
można, po to one w końcu są co nie? kurwa jakie pytania zadajecie?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAk tylko zazwyczaj takie papierowe foremki wkada sie do specjalnej blachy na muffinki a ja pytam czy same papierowe foremki moge włożyć do piekarnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no9 nie napisalas tego w 1
poscie odpowiedz brzmi nie chyba ze sa z kruchego, twardego ciasta - ale muffinki raczej robimy inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedz brzmi
tak!!! Ja nieraz robiłam muffinki w samuych tylko papierowych foremkach i wychodziły OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok nie dowiem się jak nie spróbuje :) najwyzej nie wyjdą heh dzieki z ainfo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz papilotki z bardzo miękkiego papieru to mogą ci sie "rozjechać" i zamiast zgrabnych babeczek wyjdą ci płaskie naleśniki, jeśli papilotki są z brubszego papieru to spokojnie możesz robić bez dodatkowej formy, są też specjalne sztywne papilotki specjalnie do pieczenia bez dodatkowych form ale mi narobiłaś smaka a tak z ciekawosci-jakie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narobiłyście mi smaka więc wyciągnęłam ostatnia paczkę muffinków dr. oetkera, którą miałam schowaną na czarną godzinę :) i już siedzą w piekarniku mam te z konfiturą malinową :D uwielbiam je ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ulubione to owsiane z miodem,ciemnym cukrem i mąką razową, jogurtowe(lekkie jak chmurka i mało słodkie), z masłem orzechowym i kawałkami snikersów te trzy robię najczęściej super jest to, ze każde mufinki robi sie błyskawicznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×