Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jegobyła

Jego była nie pozwala zabrac dziecka na wakcje ....

Polecane posty

Gość jegobyła

Witam, czy uwazacie ze byla partnerka mojego narzyczonego ma prawo zabronic mu wyjazdu z dzieckiem na wczasy za granice ? Nie mieszkamy w Polsce i sad przyznal opieke nad dzieckiem tydzien u nas tydzien u niej. z czego podczas wakcji po 2 tyg. Chcemy jechac z dzieckiem na wakacje a jego byla stwierdzial ze nie bo to za daleko , ze jak sie rozchoruje itp itd dodam ze ona nie jest za bardzo rozgarnieta nie rozumie ze w Uni latwo jest isc do lekarza. Czy uwazacie ze ona postepuje slusznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie widzę problemu
jest na papierze, że ojciec ma mieć kontakty z dzieckiem wtedy i wtedy, więc wystarczy zadzwonić po policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegobyła
tak ale ona nie dziecku dokumetów i nie bedzie mozna sie z miejsca ruszyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie widzę problemu
ale nie ma prawa utrudniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegobyła
DZIEKUJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie widzę problemu
"Nie mieszkamy w Polsce i sad przyznal opieke nad dzieckiem tydzien u nas tydzien u niej. z czego podczas wakcji po 2 tyg." Wyrok zapadł w PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 kwiecień 2012
w sumie się nie dziwię, w jakim wieku jest dziecko? ja bym też nie chciała, żeby były mąż jechał na wakacje za granicę z dzieckiem, wiadomo, ze wszędzie może się coś stać ale za granicę jest daleko i na szybko się nie dojedzie, ojciec nigdy nie zwraca tak uwagi na dziecko jak matka a nowa dziewczyna byłego męża już całkowicie będzie olewać przecież cudze dziecko to oczywiste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegobyła
znasz mnie ? nie, nie oceniaj ... akurat w tym przypadku matka zaniedbuje ziecko i chce tylko zrobic na złość. Właśnie wszezie sie moze cos stac ale lekarze sa tez wszęzie nie chce jechac do afryki tylko do Polski. Nie wyrok nie zapał w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegobyła
Przepraszam jeśli gubie litery ale zacina mi sie klawiatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegobyła
Za granice jest daleko ? nie rozumiem tego okreslenia z gor nad morze w Polsce tez jest daleko a polskimi drogami jedzie sie tyle co np z Niemiec do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanistka86
Jak to jest??? Zawsze byłe są nierozgarnięte, nie dbają o dzieci itp. Nowe dziewczyny natomiast takie cacy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegobyła
Ja nie uważam ,że zawsze nie będę wyliczała przykładów ale jesli ktos nie zna sytuacji nie powinnien oceniac prawda .... Pytanie dotyczyło wyjazdu dziecka z ojcem lepiej by było gdyby został w domu i nic ciekawego nie zobaczył ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanistka86
Ale Ty jej nie znasz i też z góry oceniasz..... Nie napisałaś, ile dziecko ma lat, a jak jest małe to wiadomo, że różnie może być. Dziecko z reguły jest bardzo przywiązane do matki, więc może się tak zdarzyć, że będziecie wracali z wakacji prędzej niż zaplanowaliście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekwwwwa
a skad wiesz ze nie znam ? dziecko ma 3 lata i nie jest tak bardzo przywiazane jak sie wydaje skoro speza u nas caly tyzien i nie wspomina o mamie. Powiedział juz dziecko jest zaniedbane a ona chce zrobic na złość .... Szkoda tylko ,że najwieksza przykrośc zrobi dziecku bo on napewno kiedys zapyta tatusiu a dlaczego mnie nie zabrałeś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanistka86
No znasz, ale pewnie z opowiadań jej eksa, no chyba, że przyjaźniłaś się z nią nie wiadomo ile. Dziecko jest małe, więc ja bym akurat nie ryzykowała i nie dziwie się mamie. Zresztą dziecko w tym wieku nic kiedyś nie będzie pamiętało. Czemu twierdzisz, że jest zaniedbane?. Jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegobyła
Nie istotne jest skąd ja znam i nie istotne jest zaniedbanie dziecka pytanie tyczyło się wakacji i tego tematu chciałam się trzymać. Siostra dzieki za wczesniejsza odpowiedz nie mialam czasu przez chwilke :) Ciekawwwwa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekwwwwa
Nie ma sprawy. A co do tematu do dokładnie post jest o wakacjach a nie o waszym prywatnym zyciu. Może jednak znajdzie sie ktos kto jest/byl w podobnej sytuacji i Wam pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekwwwwa
Dziecko moze nie bedzie pamietało ale bezie miało zjecia i pamiatki i napewno nie bezie to jego ostatni podroz z nami. A chodzi o to zeby ojciec nie starcil czasu z dzieckiem bo urlop ma tylko tydzien wiec jesli okaze sie nie moze jechac z dzieckiem pojedziemy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanistka86
:D:D:D:D Ale się ośmieszyłaś, przecież ciekawwwa to Ty:D:D:D. No comment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wdawaj się w dysksję
z tą chołotą bo to takie same mamuśki jak była Twojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanistka86
Tak to sobie tłumacz:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekwwwwa
Germanistka głupia a dlaczego mówisz ze to ja sama ? po czym wnioskujesz bo siostra napisała ze pojedziemy sami ? mieszka tu gdzie ja i jedzie z nami to jak miala napisac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegobyła
Podszywie wypad stad i to juz bo wprowadzasz zamieszanie !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekwwwwa
a na wakacje pojedziemy na ksiezyc i beziemy tam kupowac ufo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanistka86
Ty jesteś taka głupia, czy tylko taką głupią udajesz. Siostra?? no nie ośmieszaj się bardziej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekwwwwa
a germanistka pojezie z nami i bezie fajnie :) i beziemy czesac sobie wlosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanistka86
A jak:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie cieekawii
A co ty masz do cudzego dziecka że chcesz się wcinać w życie tego dziecka Ty dla dziecka jestes nikim, ans ty swat ani brat, ani matka ani babcia, więc może odpimpaj się od spraw dziecka i jego wakacji, nic ci do tego To że robisz za materac nie upoważnia cię i nie daje praw do dziecka, nie twoje, więc nie zabieraj głosu. O dziecku mogą decydować rodzice i NIC bez wzajemnej zgody, jak matka coś decyduje to jest święte, tak ona widzi dobro dziecka i swoje racje ma. Nawet ojciec dziecka musi z szacunkiem traktować życzenia matki i nie zmuszać jej do niczego czego ona zaakceptować nie może. A dziewa ojca? milcz dziewo i njie wtracaj się do spraw rodziny, nie wyobrażaj sobie że masz jakiekolwiek prawo głosu w sprawie obcej ci rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haahahaha zayebisty
Temat. Autorko, gdybys sie tak nie tlumaczyla z ta siostra i albo przeszlabys na ciekawa albo napisalabym ze ciekawa to ty, to wygladaloby to lepiej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×