Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mączniczka

Tragiczna mąka niby-krupczatka z Intermarche, kto używał?

Polecane posty

Gość mączniczka

Miałam pecha i kupiłam tą mąkę. Chyba ma niby-markę Rewa czy coś podobnego , kupiona w Intermarche. Tragedia! - w cieście kruchym, do którego normalna krupczatka jest przeznaczona po upieczeniu zachowuje się jak usmażona kasza manna, a właściwie jak drobne kamyczki w rozpuszczonym tłuszczu. Mam tego niestety 2 kg. Czy ktoś wypraktykował czy to się da zużyć do czegokolwiek? Bo ja juz wiem że do kruchego ciasta się to nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna, jest ze 2 razy drozsza
na kruszonke do drozdzowego, albo innego - generalnie kruszonka wychodzi nawet z bardzo grubej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mączniczka
No nie bardzo widzę tą kruszonkę, jak dla mnie za bardzo będzie zgrzytać w zębach :-( jak pisałam na kruche się nie nadaje a przecież kruszonka powinna być sybka po upieczeniu i powinna się rozpływać w ustach - a ja takiej zgrzytającej w zębach kruszonki to nie chcę kasza manna już lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość was zapomnieli nauczyc
az tak zle? ja kiedys mialam taka resztke krupczatki, wyprowadzalam sie i chcialam ją zuzyc - uzywalam np. do podsypywania deski na ktorej kladlam zrobione pierogi. PS w mlynku do kawy nie idzie zmielic lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mączniczka
no źle, TRAGICZNA takiej g---wnianej maki to jeszcze nie widziałam zastanawiam się czy to nie jest zmielony plastik z Chin :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie skoda
a nie zal ci zdrowia i ja po prostu wyrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×