Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniaaa12233333

????????????

Polecane posty

Gość moniaaa12233333

Hej Kobitki;) Mam pytanko i chciałabym czegoś się od was dowiedzieć. Mianowicie staramy się o dzidzie już ponad roczek. W tym miesiącu spotkalo mnie coś dziwnego okres mialam nieregularn ale ostatnio przez dwa miesiace bym co 31 dni. Dostalam 15 kwietnia okresu byl tylko dwa dni i koniec a teraz mam brązowe plamienia. zapaliła sie iskierka nadzieji ze moze jednak.... dzis zrobilam test i jest negatywny wiec nie wiem skad te plamienia wczesniej nigdy tak nie mialam. Proszę was o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaa12233333
odpowie ktos?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhauha
Ja odpowiem. Po pierwsze to dostałam (kto, co?) OKRES! a nie okresu. Możesz co najwyżej nie mieć okresU, ale masz okres. To tak jakbyś napisała że kupiłaś na targu 3kg jabłkU, bezsens, no nie? Po następne jeśli test wyszedł negatywny, to w ciąży nie jesteś, a te dziwne plamienia, to pewnie jakieś problemy hormonalne. Czas uregulować cykl jeśli starasz sie o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaa12233333
polonistka się znalazła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhauha
Akurat nie trzeba być polonistą żeby wiedzieć o czymś tak prostym. Przyda Ci się to na przyszłość. Poza tym ciążę można 100% potwierdzić betą hcg. Jak masz wątpliwości co do złego wyniku testu, to czas udać się na pobranie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Po pierwsze to dostałam (kto, co?) OKRES!" Prawie Ci się udało. Kogo? Co? Dostałam (kogo?) psa, a nie dostałam (kto?) pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×