Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amka25

Co na prezent ?

Polecane posty

Gość Amka25

Witajcie, Nie mam pomysłu co kupić koledze na prezent. Lubi grać w gry, czytać i oglądać filmy. Nie wiem jednak, co mu dać bo budżet mam mocno ograniczony. Chciałam mu kupić coś z allegro, ale czy to nie wstyd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro lubi czytać to kup mu książkę. Na allegro jest mnóstwo nowych rzeczy które znajdziesz w normalnych sklepach. Musisz się jednak dowiedzieć co lubi czytać, chyba że wiesz :) Ja osobiście nie lubię fantastyki, ale pisarz Murakami Haruki, ma dziwne ale ciekawe książki. Przeczytałam "kafka nad morzem" i to mi utkwiło w pamięci. Książka fantastyczna, ale ładna, dużo przemyśleń nasuwa się człowiekowi przy czytaniu. Nie jest do końca książką dla dzieci, ja wręcz mówię że dla dorosłych, bo jest kilka scen erotycznych. Nie są jednak one rozpisane. Jest kilka faktów historycznych i akcja dzieje się w Japonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piskorszczak
Moim zdaniem nie jest to wstyd. Nie masz pieniędzy zbyt dużo, to normalne. Nie obrazi się przecież jak kupisz mu coś używanego, ba nawet nie musi o tym wiedzieć, byle było praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czestiq
Dokładnie. Nie ma to jak papierowa książka :) Czyta się książki, też dla pewnego klimatu, a czytniki tego nie oddają. Co do oszczędności autora, nie musisz od razu lecieć do empiku, żeby kupować nową lekturę. Przecież jest świstak, allegro czy finta.pl gdzie się nimi wymieniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daqu
Skoro lubi ksiażki itp. To na świstaku, allegro czy finta.pl jest pełno takich, co były raz czytane od nowości. A zaoszczędzisz kasę na przykład, wymieniając się. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka-plum
nie musisz kupowac nic używanego jak nie chcesz wydać fortuny na prezent! zobacz sobie na stronę magicznej planety, mają gry na pc w fajnych cenach, może coś Ci wpadnie w oko. a dawać w prezencie z jakiej okazji coś używanego... hm, to już lepiej chyba nic nie dawać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajajka
strasznie mi się podoba ten pendrak :D równie dobrze może pełnić funkcję breloka przy kluczach, no i cena też nie jakaś zaporowa, dla mnie bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamajster
a może popatrz w wassermanie za jakimś gadżetem? długopis szpiegowski z kamerką, czy tarcza z rzutkami mogą okazać się fajnym pomysłem :) ja bym się skłaniała ku rzutkom - to fajny dodatek do imprez czy spotkań ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrzeć warto za prezentem w avansie. w elektronice łatwo wyłuskać coś odpowiedniego. a że promocji mają sporo na rózne produkty, to i nie wykosztujesz się przesadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka29
Holenderski Bust Up, większość kobiet byłaby zadowolona z takiego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIA_007
A może ciepły koc, albo zagłówki samochodowe z wyhaftowanym jakimś fajnym napisem. Zajrzyj na stronę shis.pl ta firma zajmuje się właśnie takim rzeczami, może jakiś pomysł wpadnie co do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Junan
Na oryginalny prezent polecam taką pamięć http://www.rcwroblik.pl/pamiec+usb+w+ksztalcie+samochodu+1+3a72+lamborghini+zolte+murcielago+4gb,57627514,01,i2.html kupiłem bratu i korzysta do dzisiaj z uśmiechem jak małe dziecko. Serdecznie polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noże ceramiczne są spoko ale zdecydowanie bardziej polecam noże stalowe dłużej wytrzymują w zmywarce, rzadko trzeba je ostrzyć, mają fajny design i są ostre dużo dłużej niż się tego spodziewamy - tak jest w przypadku noży Global i Tojiro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaraT
nie , no przecież na allegro mozesz kupić bardzo fajne rzeczy. Tylko jak bedziesz płacić to lepiej zapłać sobie przez https://bezpiecznyprzelew.pl/ , bo na allegro często teraz można trafić na oszustów i lepiej uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×