Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hirafhidara

staż a relacje interpersonalne

Polecane posty

Gość hirafhidara

Słuchajcie, proszę o poradę. Dostałam się na staż z UP do pewnej instytucji państwowej. Wszystko jest pięknie, radzę sobie raz lepiej raz gorzej ale chodzi mi raczej o pewne kwestie interpersonalne, które się wytworzyły a ja nie bardzo wiem jak się zachować. Otóż w miejscu pracy wszyscy mówią do siebie per Ty. W moim dziale kierowniczka od razu zaproponowała mi przejście na TY. Zgodziłam się. Razem ze mną jest 5 stażystek, każda w innym dziale. Szybko doszły mnie słuchy, że nie tylko ja przeszłam z personelem na Ty. One również ale jedna osoba ma wyraźnie do mnie awersje i nawet kiedy pozdrawiam ją na dzień dobry ona do mnie wyraźnie daje sygnały i zwraca uwagę, że nie jesteśmy na Ty choć ja do tej osoby nigdy nie zwróciłam się na Ty tylko ją pozdrowiłam na dzien dobry. W związku z sytuacją daje się wyczuć dziwną atmosferę miedzy nami. Staram się na to nie zwracać uwagi i wykonywać swoje obowiązki najlepiej jak potrafie ale.... no właśnie, nia bardzo wiem jak mam się zachować bo takie coś dosyć utrudnia sytuacje. Osoby tam zatrudnione są raczej młode wiekiem. Może ktoś coś poradzi. Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×