Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śląążarra

czy jest cokolwiek co by zmiejszyło kurz w mieszkaniu?!!!

Polecane posty

Gość śląążarra

no masakra jakas u mnie w mieszkaniu zeby nie było -latam ze sciereczką ale mieszkam na sląsku i to jeszcze przy b.ruchliwej ulicy i ten kurz to jakas maskra rano wytre a po popoł jest znów sa jakies preparaty opózniające opadanie to swinstwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestetyyyyyyyyy
Muszę Cię zasmucić, bo kurzu nie da się wyeliminować. Ja też kiedyś miałam pierdolca na tym punkcie (a mieszkam na mazurach, to niby czysto) i teraz robię porządek raz w tygodniu okurzam, wycieram kurze i myję podłogi. Już wiem, że robienie tego częściej nie ma sensu. A może masz bardzo słoneczne mieszkanie? W słońcu kurz widać zajebiście mocno, każdy najmniejszy paproszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak słoneczne jest
ale kurz widac jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam na poludniu
i uzywam pronto raz w tyg. super dziala. Mozna jeszcze przecierac szmarka zanuzona w wodzie z dodatekim plynu do plukania ( dxziala antystatycznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gimbugfdgfdgfgfdgfdg
Ja mieszkam w mieszkaniu Debilko tutaj nie chodzi o to, jak kurz posprzątać tylko jak zmniejszyć jego ilość w mieszkaniu! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem nie słyszałam ale 123
Hmm... o tym płynie do płukania to nie wiedziałam-spróbuję! U mnie zaś problem polega na tym,że mieszkanie nie dość,że słoneczne to jeszcze mamy ciemne meble i wystarczy,że ruszę np.zasłony i zaś muszę wycierać... masakra jakaś! Ps:też mieszkam na śląsku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- zasłony/firanki prać w miarę często (na nich kurz świetnie się osadza) - np.raz w miesiącu - pościel wietrzyć i trzepać na balkonie/za oknem - do wycierania kurzu dodać trochę płynu uniwersalnego lub do mycia podłóg - trzymać na wierzchu jak najmniej bibelotów i sztucznych kwiatów Powinno nieco pomóc, ale całkowicie go nie wyeliminujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady09
Może warto zmienić worek do odkurzacza? Wyrzuć papierowy i kup worek syntetyczny - tak dobrze zatrzymuje kurz, pyłki i inne, że jest polecany alergikom :). Tu można znaleźć dobre i tanie worki - https://www.worwo.com/#!/home.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×