Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniuteeeekldz

mamy z Łodzi zapraszam !

Polecane posty

Witam! Chcialabym dowiedziec sie gdzie w Łodzi mozna kupic rzeczy dla noworodka..? Chodzi mi konkretnie o adresy sklepow. Planujemy zaczac kompletowac wyprawke i nie wiem gdzie sie wybrac. Poleccie cos prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaff
Duzy sklep jest na Pilsudskiego - nazywa sie Mama i Ja (nie pamitam adresu ale jak wpiszesz w wyzukiwarke to wyskoczy na pewno). Jest bardzo duzo i kupisz tam wszystko dla noworodka. Pozdr, http://ewalazinska.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmjmjmjm
ale tam jest drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja kupowałam ubranka w tup tupie ale na strzeclów kaniowskich zawsze mają fajne promocję, trochę w dino a co do wózka i fotelika to na duńskiej jest hurtownia mulan i tam mają wszystko i niedrogo poza tym kosmetyki kupowałam w rossmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama i ja na pilsudskiego 135 - drogo, ale przynajmniej wyglada to jak sklep dino - piotrkowska - wyglada tragicznie, nic nie maja, wszystko lepiej kupowac u nic w necie. slon - pojezierska - wyglada jak lumpeks centrum dla dziecka - kiedys inflancka teraz przybyszewskigo w carrefourze - calkiem ok. dobre ceny. no i smyk, mothercare... co do wozkow to jest jeszcze komis na obywatelskiej - dla mnei tragedia, obsluga tez zenujaca kosmetyki - rossmann.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×