Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawiona25

Co myślicie o zakupach w lumpeksach??

Polecane posty

Gość zaciekawiona25

jak w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaaaaaaaaaaa
ja bardzo lubię chodzić do lumpeksu i to nie chodzi o to że nie mam kasy czy coś, ale mieszkam w małym miasteczku i jak coś fajnego w sklepach to zaraz pól miasteczka to nosi a ja tak nie lubię, więc idę do lumpeksu kupuję zadbane i ładne firmowe rzeczy i wiem że nikt nie będzie miał takich samych ciuszków jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolabajka_
Nie wiem...ja jakos nie mogę sie przekonać. Zaraz myslę kto to nosił, co w tym robi ł (moze jest na tym sperma, może krew, a może ktoś w tym umarł...;) ) No takie mammysli, ale wiem,że czasami w ciucholandzie można trafić prawdziwe perełki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam czasem zaglądam ...
zawsze można znaleźć coś oryginalnego i w dobrej jakości , ja nie raz trafiam na rzeczy z metką dobrych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupohoholiczka
jak ktoś ma cierpliwość i pomysł na siebie to na pewno w lumpeksie ubierze się super :) niemniej, jeśli ktoś po lumpach chodzi tylko ze względu na niskie ceny, a nie unikalność towaru, to może lepiej poszukać czegoś nowego a w promocji? na http://www.sklep.nife.pl/ są fajne ciuszki w przyzwoitych cenach, można zaglądnąć, a nuż coś wpadnie w oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam z lumpeksu takie jakby bluzki z koronki rozpinane, na coś zawsze zakłądam ale ogólnie się brzydze bo nigdy nie wiadomo kto te ciuchy nosił i co z nimi robił, może się puszczał i niewiadomo co jeszcze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjaaaaaaaaa.
ja pracuje z lumpeksie i teraz tylko tam ubieram siebie i moja rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibbaobab
ja nie ma nic przeciwko takim miejscom, bo można kupić tam sporo fajnych rzeczy, ale jednak rzadko z nich korzystam, bo jakoś nie mam cierpliwości do tego, żeby przedzierać się przez te wszystkie rzeczy, a poza tym, jak znajdę coś fajnego to się okazuje, że na mnie nie pasuje. Więc jak już czegoś szukam to częściej przeglądam internet, np na stilago można znaleźć sporo oryginalnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przepadam. W Polsce ubrania są przebrane sto razy. Ceny też duże jak na używany ciuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grossossss
przebrane w cipie twojej jest lumpeks jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładny poziom kafeterii
grossoss ta twoja wypowiedź świadczy tylko o tobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×