Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upiekłabym ciasto ale nie mam

upiekłabym jakieś ciasto ale nie mam margaryny

Polecane posty

Gość upiekłabym ciasto ale nie mam

i żadnych owoców, nawet nie mam żadnych powideł... Mam jajka, pol kostki masła, mleko, drożdże, proszek, proszek do pieczenia, cukier wanilinowy, zwykly, kakao, wiórki kokosowe... Wyjdzie z tego jakieś ciasto czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drożdżowe zawijane
z kakaem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiekłabym ciasto ale nie mam
moge prosic o przepis? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiewam watpliwosci ....
i cale szczescie, ze nie masz margaryny, bo wypieki z ta trucizna so OHYDNE. maselko, to jest to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola152
zamiast margaryny mozesz dostac maslo albo olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala niezalogowana
zrob piernik/murzynek na oleju, wyjdzie lekki i puszysty mozesz dodac 2 lyzki dzemu/powidla do ciasta margaryna to syf:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz olej
bo jak masz olej, make, cukier to juz polowa sukcesu - mieszasz 2 porcje maki z jedna cukru i polowa oleju (moga to byc np. szklanki, nie?), do tego 2 lyzeczki proszku lub sody, co masz i albo szklanke wody albo mleka jak masz, szczypte soli i mieszasz - jesli ma konsystencje gestej smietany to ok, jak nie, to dodaj jeszcze troszke wody. teraz zaczyna sie zabawa, dodajesz co lubisz - kakao, wiorki, owoce albo po prostu cukier waniliowy i polewasz lukrem z cukru pudru z woda lub sokiem z cytryny i pieczesz 30-40 minut. proste, zawsze wychodzi i smaczne jak na tak ograniczone warunki :) zawsze robie jak nie mam nic innego, a dzika ochota na slodkie nachodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×