Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julitek11

reserved kids..co myślicie?

Polecane posty

Teneryffa ja mam podobnie. Też mi się tam wszystko podoba :D Sklep internetowy lubię bo sobie poogladam wszystko doklądnie, wybieram a potem biorę tel i dzwonie po sklepach stavcjonarnych (jest u nas w miescie kilka) gdzie co mają i w jakim rozmiarze i potem jadę mierzyć. Na sukienkach się trochę zawiodłam bo znalazłam kilka super, ale jak Mania je wlozyla to wygladaly nieszczególnie- troche jak worek. Mam też jedną sukienkę z Zary ktorej nie rozumiem. Nie da się w niej "chodzić" bo non stop spadają ramiaczka. Ktos nie mial wyobraźni zbytnio. Wygląda super tylko trzeba w niej stać nieruchomo :D Tak wiec nie wszystko tam jest idealnie udane ale większość rzeczy jest świetna. Teraz mi się podobają te żakiety z wywijanymi mankietami...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te co są w różnych kolorach? Też sie przymierzałam, ale powstrzymałam się, bo moja to dziecko wojny jest :) Gdziekolwiek nie pójdzie to zaraz gdzieś włazi, nawet w sklepie uwiesi się na barierkach, wiec taki żakiet musiałby być na "okazje" a cena nie zachęca na jednorazowe wyjścia :) W świeta byliśmy na chrzcinach, kupiłam jej w zarze własnie cudowną kieckę - kremowo czarną. Już w kościele wysmarowała rajstopy podeszwą od lakierek, a w restauracji tak szalała z dzieciakami, że kiecka pozaciągana w kilku miejscach ;) Ale sukienka prezentowała się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak ja wam zazdroszcze ze macie dziewczyny:) dla nich jest tyle fajnych ubranek:) i juz sobie wyobrazam wiosenna mamo jak Twoja corcia musi bosko wgladac w takim żakiecie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lubię ten sklep, bo ubrania nie są przesłodzone, raczej są to mini wersje ubrań dla dorosłych. Bardzo lubię też dresy z tego sklepu, podoba mi się krój. Niestety ceny według mnie dosyć wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×